Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nocleg zakopane

28 maj 2015 - 20:40:09

Hej witajcie chciała bym znaleźć jakies ciekawe apartamenty Zakopane. Chcę wyjechać w te wakacje w góry ale nie mam pojęcia gdzie się zatrzymać. Poprzedni wątek został zarchiwizowany więc może pomożecie mi tutaj? :)

Nocleg zakopane

28 maj 2015 - 20:45:42

polecam strone booking. com pomin spacje

Nocleg zakopane

28 maj 2015 - 20:47:07

A to musi być Zakopane, czy może być też jakaś okolica? Np Biały dunajec, byłam tam z 5 lat temu i gdybym miała jeszcze raz odwiedzić góry, na 100% nocowałabym właśnie tam. Okolica piękna, ceny sporo niższe, a do Zakopanego nie tak daleko kilka km no i co chwilę dojeżdzający tam bus

Przypomniałam sobie nazwę, to był pensjonat "Borowy" w Białym dunajcu. 3 posiłki, śniadanie to szwedzki stół na którym jest jedzenia tyle, że nie wiesz w co uderzyć i bierzesz tyle ile jesteś w stanie udźwignąć:) oczywiście robisz sobie również bułeczki na drogę:) bardzo dobre warunki mieszkalne i ogólnie same dobre opinie na temat tego miejsca. Polecam. Kilka kroków dalej jest super basen kryty i otwarty więc zawsze jakaś tam atrakcja dodatkowa. Godne polecenia miejsce. My chyba płaciliśmy 60zł od osoby ale biorąc pod uwagę takie posiłki, to naprawdę dobra cena



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-28 20:57 przez kasiula2.

Nocleg zakopane

29 maj 2015 - 14:37:50

Polecam skorzystać z serwisu internetowego: http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form. Wypełniasz formularz podając swoje wymagania: cene, datę, typ noclegu, miejsce i dostajesz na maila odpowiedzi od różnych obiektów, które odpowiadają Twoim wymogom. Ja dzięki temu znalazłam nocleg w górach na wakacje :) Nie znam szybszego i łatwiejszego sposobu :)

Nocleg zakopane

30 maj 2015 - 20:15:41

Serdecznie zapraszam na mojego bloga na wpis o Zakopanem. Zachęcam do obserwacji bloga, polubienia fanpage oraz wymiany spostrzeżeń :)
https://facebook.com/dowyprobowania
http://dowyprobowania.blogspot.com
Dolina Kościeliska, Fabryka Cukierków, Krupówki i inne... zapraszam!

Nocleg zakopane

30 maj 2015 - 20:30:22

Cytat
kasiula2
A to musi być Zakopane, czy może być też jakaś okolica? Np Biały dunajec, byłam tam z 5 lat temu i gdybym miała jeszcze raz odwiedzić góry, na 100% nocowałabym właśnie tam. Okolica piękna, ceny sporo niższe, a do Zakopanego nie tak daleko kilka km no i co chwilę dojeżdzający tam bus

Przypomniałam sobie nazwę, to był pensjonat "Borowy" w Białym dunajcu. 3 posiłki, śniadanie to szwedzki stół na którym jest jedzenia tyle, że nie wiesz w co uderzyć i bierzesz tyle ile jesteś w stanie udźwignąć:) oczywiście robisz sobie również bułeczki na drogę:) bardzo dobre warunki mieszkalne i ogólnie same dobre opinie na temat tego miejsca. Polecam. Kilka kroków dalej jest super basen kryty i otwarty więc zawsze jakaś tam atrakcja dodatkowa. Godne polecenia miejsce. My chyba płaciliśmy 60zł od osoby ale biorąc pod uwagę takie posiłki, to naprawdę dobra cena
Borowy jest świetny .Co rok moja mama organizuje tam wycieczki dla niepełnosprawnych .Wszystko jest tak jak piszesz basen itd. itd.:)
Ale u nas w Zakopanem to jest dużo fajnych miejsc . Wcale nie jest drozej jak na poboczach.Polecam nowo wybudowany hotel ,nie drogi.Hotel TATRA ,wejdź na strone to sobie poczytaj.

Pozatym sa miejsca w pensjonatach prywatnych domach pokoje dla gosci.Lepiej jest w samym Zakopanym wszędzie blisko ,bo na takich wiochach jak B Dunajec to wszędzie trzeba busem jechać nic tam niema prócz basenu.A wcale nie jest taniej jak u nas.Jesli porzyjedzie się autem ,to codziennie trzeba dojezdzac i płacic dużo za parkingi .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-30 20:35 przez filipekkrol.

Nocleg zakopane

01 cze 2015 - 10:55:25

Cytat
filipekkrol
Cytat
kasiula2
A to musi być Zakopane, czy może być też jakaś okolica? Np Biały dunajec, byłam tam z 5 lat temu i gdybym miała jeszcze raz odwiedzić góry, na 100% nocowałabym właśnie tam. Okolica piękna, ceny sporo niższe, a do Zakopanego nie tak daleko kilka km no i co chwilę dojeżdzający tam bus

Przypomniałam sobie nazwę, to był pensjonat "Borowy" w Białym dunajcu. 3 posiłki, śniadanie to szwedzki stół na którym jest jedzenia tyle, że nie wiesz w co uderzyć i bierzesz tyle ile jesteś w stanie udźwignąć:) oczywiście robisz sobie również bułeczki na drogę:) bardzo dobre warunki mieszkalne i ogólnie same dobre opinie na temat tego miejsca. Polecam. Kilka kroków dalej jest super basen kryty i otwarty więc zawsze jakaś tam atrakcja dodatkowa. Godne polecenia miejsce. My chyba płaciliśmy 60zł od osoby ale biorąc pod uwagę takie posiłki, to naprawdę dobra cena
Borowy jest świetny .Co rok moja mama organizuje tam wycieczki dla niepełnosprawnych .Wszystko jest tak jak piszesz basen itd. itd.:)
Ale u nas w Zakopanem to jest dużo fajnych miejsc . Wcale nie jest drozej jak na poboczach.Polecam nowo wybudowany hotel ,nie drogi.Hotel TATRA ,wejdź na strone to sobie poczytaj.

Pozatym sa miejsca w pensjonatach prywatnych domach pokoje dla gosci.Lepiej jest w samym Zakopanym wszędzie blisko ,bo na takich wiochach jak B Dunajec to wszędzie trzeba busem jechać nic tam niema prócz basenu.A wcale nie jest taniej jak u nas.Jesli porzyjedzie się autem ,to codziennie trzeba dojezdzac i płacic dużo za parkingi .
To fakt my mieliśmy samochód więc było łatwiej, ale z parkowaniem też różnie bywało... jeśli jest nocleg w tej samej cenie w Zakopnem w takim samym standardzie to na pewno lepiej, wszystko na miejscu.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Nocleg zakopane

01 cze 2015 - 11:00:59

polecam STASIENKA

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Madryt - co i gdzie zjeść?