Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Długi weekend majowy

16 mar 2015 - 10:22:46

Macie jakieś plany na weekend majowy? Zastanawiam się nad wypadem nad morze, albo jakimś małym "Europtripem". W sumie 1 maja wypada teraz w piątek, więc można dobrać dzień wolny w czwartek lub w poniedziałek, albo nawet 2 dni wolnego :) W 5 dni bedzie można trochę zwiedzić/zobaczyć. Co myślicie? Jakie Wy macie plany?
rower

Długi weekend majowy

16 mar 2015 - 10:27:17

Ja bede siedziec w domu, bo mi szkoda urlopu brać, a czasu za malo na wyjazd. W czerwcu jest wiecej czasu.

Długi weekend majowy

16 mar 2015 - 10:33:56

Raczej nie będę się nigdzie dalej wybierać, bo wkurzają mnie wszędobylskie tłumy ludzi. A poza tym nawet jeśli piątek jest wolny to i tak trochę mało czasu jest na dłuższy wyjazd. Pewnie zrobię sobie objazdówkę po dalszej okolicy, bo motocyklem korki nie są problemem. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-16 11:16 przez Onyksowa.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Długi weekend majowy

19 mar 2015 - 22:57:41

Treść posta została usunięta automatycznie

Długi weekend majowy

23 mar 2015 - 12:59:12

raczej gdzieś w Polske, tylko, że wetdy jest obawa o pogode. W zeszlym roku bylimsy w ojcowie i chcoiaz za dnia podoga piekna to spanie w namiocie było niezbyt przyjemne.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Długi weekend majowy

31 mar 2015 - 13:40:57

No niestety masz rację, że w Polsce pogoda lubi się psocić wczasowiczom, ale w sumie w tym roku jedziemy na weekend majowy do Białki Tatrzańskiej, a to głównie z tego względu, że lubimy sobie spacerować po górach, a nawet czasami jeździć rowerami po mniej wymagających trasach, a jak pogoda nie dopisze to jest zawsze wyjście awaryjne Terma Białka - http://www.termabialka.pl/ także nawet jak nie będzie pogody to wyjazd i tak powinien być udany, ale coś więcej będą mogła napisać dopiero po powrocie.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Długi weekend majowy

02 kwi 2015 - 00:12:08

W tym roku mamy wyjątkowo krótki "długi" weekend majowy więc dalekie podróże u mnie raczej odpadają. Za to zamierzam wybrać się w ten weekend pod domek ze znajomymi na dwie noce. Znaleźliśmy domek nad na: [Moderacja - nieopłacona reklama]. Grill, jak pogoda dopisze to opalanko na trawce. Ogólnie pełen luz:D mimo ze majowka krotka to trzeba ja dobrze wykorzystac! :D :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Długi weekend majowy

04 kwi 2015 - 20:20:14

Ja planuję wycieczkę do wrocławia ze znajomymi, albo jesli uda nam sie znalezc jakies tanie loty to poleciec za granice :) kilka promocji widziałam,moze sie uda...

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Długi weekend majowy

09 kwi 2015 - 13:17:20

Byłam we Wrocławiu miesiąc temu - piękne miasto :) Na majówkę chcę jechać do Poznania:) Znalazłam niedrogi hostel na [Moderacja - nieopłacona reklama] i chciałabym się w nim zatrzymać. Mieści się blisko centrum więc mogłabbym spacerkiem chodzić na stare miasto :) Planuję też zrobić zakupy na lato bo moja garderoba ostatnio opustoszała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Długi weekend majowy

10 kwi 2015 - 12:27:14

Zielona Polana, Łączki, tym się zainteresujcie - miejscówka super, bardzo dobry standard, smaczne jedzenie, generalnie wszystko dopracowane na najwyższym poziomie. Plus za dobrą cenę, basen, kort, własną plażę - generalnie zdecydowanie jest tam co robić.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Długi weekend majowy

10 kwi 2015 - 13:34:34

Nie wiem czy wystarczy Wam czasu na taki eurotrip. W końcu weekend majowy w tym roku to zaledwie 3 dni. Raptem piątek, sobota i niedziela . Nie jest to dużo tak więc moim zdaniem lepiej byłoby zorganizować coś w Polsce.
Moje propozycje:
- Gdynia i wycieczka po trójmiejskich winiarniach
- Lublin oraz Chełm
- Roztocze
- Kraków oraz okolice

Na stronie znajduje się kilka takich inspiracji: http://szerokiej-drogi.pl/ - jest tam przewodnik po takich krótkich wypadach.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Długi weekend majowy

11 kwi 2015 - 12:25:32

Mi się udało załatwić sobie cały tydzień po pierwszym maja wolne i jadę tutaj http://integra-wyjazdy.pl/jachty/ :))) będzie się działo ;)

Długi weekend majowy

11 kwi 2015 - 13:15:54

Bieszczady!!! pewnie wyjedziemy do Polańczyka, albo wynajmiemy domek w jakieś innej miejscowości przy jeziorze Solińskim i pełen luz :-)

Długi weekend majowy

11 kwi 2015 - 14:17:27

Ja tam wolnego mieć nie będę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-26 23:21 przez Iwona_J.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Długi weekend majowy

14 kwi 2015 - 21:17:48

Ja polecam Kraków - warto się tu udać chociażby na ten weekend majowy ;)Skromnie doradzam APARTAMENTY FLORIAN jako bazę wypadowo-noclegową. Stad blisko do wszystkic atrakcji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Erasmus w Maladze, HISZPANIA