Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Grecja w maju

13 mar 2015 - 09:09:47

Był ktoś w maju w Grecji?Czy warto w tym okresie jechać,jaka tam wtedy jest pogoda?

Grecja w maju

13 mar 2015 - 09:56:07

poczytaj na jakiś forum w biurze podróży na str pewnie pisze jakie są temp ja byłam na początku czerwca były upały a gdzie konkretnie? powiem ci ciekawostkę w grecji maja bardzo wąskie rury kanalizacyjne więc jak zrobisz kupę lub siku to papier toaletowy wyrzucają do kosza na śmieci nie do kibelka jak my:)

Grecja w maju

13 mar 2015 - 10:00:51

Ja byłam w październiku i był upał, spiekłam się na skwarkę, więc w maju pewnie będzie równie gorąco.

A z wrzucaniem papieru toaletowego do śmietnika to prawda, dla mnie to była jakaś masakra, ale podejrzewam, że w dużych hotelach coś takiego nie ma miejsca.

Grecja w maju

13 mar 2015 - 10:10:57

Cytat
JolajnaLoja
Ja byłam w październiku i był upał, spiekłam się na skwarkę, więc w maju pewnie będzie równie gorąco.

A z wrzucaniem papieru toaletowego do śmietnika to prawda, dla mnie to była jakaś masakra, ale podejrzewam, że w dużych hotelach coś takiego nie ma miejsca.
nie chodzi o rodzaj hotelu a kanalizację którą mają w całej grecji ja i tak wyrzucałam na raty do kibelka i spłukiwałam bo nie miałam zamiaru patrzeć na za przeproszeniem papier z gówna w koszu w łazience:)no ale na mieście widziałam i w toalecie przy recepcji dla nich to norma dla nas nie:)

Grecja w maju

13 mar 2015 - 10:36:50

Cytat
edekzkrainykredek2
nie chodzi o rodzaj hotelu a kanalizację którą mają w całej grecji

Rany boskie, wiem o tym, że chodzi o kanalizację, ale często w lepszych hotelach (nowych) nie każą Ci wrzucać swojego gówna do śmietnika i ta praktyka jest już coraz rzadziej stosowana.

Grecja w maju

13 mar 2015 - 12:15:29

Cytat
edekzkrainykredek2
poczytaj na jakiś forum w biurze podróży na str pewnie pisze jakie są temp ja byłam na początku czerwca były upały a gdzie konkretnie? powiem ci ciekawostkę w grecji maja bardzo wąskie rury kanalizacyjne więc jak zrobisz kupę lub siku to papier toaletowy wyrzucają do kosza na śmieci nie do kibelka jak my:)

Konkretnie to myślałam o Rodos

Grecja w maju

13 mar 2015 - 12:24:19

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
edekzkrainykredek2
nie chodzi o rodzaj hotelu a kanalizację którą mają w całej grecji

Rany boskie, wiem o tym, że chodzi o kanalizację, ale często w lepszych hotelach (nowych) nie każą Ci wrzucać swojego gówna do śmietnika i ta praktyka jest już coraz rzadziej stosowana.
no raczej nie chodzi o jakość hoteli a kanalizację nie rozumiesz :)

Cytat
Joleczkaaa
Cytat
edekzkrainykredek2
poczytaj na jakiś forum w biurze podróży na str pewnie pisze jakie są temp ja byłam na początku czerwca były upały a gdzie konkretnie? powiem ci ciekawostkę w grecji maja bardzo wąskie rury kanalizacyjne więc jak zrobisz kupę lub siku to papier toaletowy wyrzucają do kosza na śmieci nie do kibelka jak my:)

Konkretnie to myślałam o Rodos
znajomi byli chwalili sobie ale nie w maju ja byłam na zakhyntos pięknie polecam i miałam okazję kąpać sie w zatoce wraku:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-13 12:25 przez edekzkrainykredek2.

Grecja w maju

13 mar 2015 - 12:46:48

Cytat
edekzkrainykredek2
no raczej nie chodzi o jakość hoteli a kanalizację nie rozumiesz :)

To Ty nie rozumiesz, skoro nie widzisz powiązania między starymi kanalizacjami, a systemem kanalizacyjnym w nowych hotelach. Z mojej strony EOT.

Polecam Kretę i Ateny.

Grecja w maju

13 mar 2015 - 13:16:48

no i właśnie sie nie rozumiemy ty ciągle piszesz o nowych hotelach i ich kanalizacjach ścieki z nowych hoteli wciąż spływają tymi samymi rurami co ileś lat wstecz to że hotel wymienił rurki nie znaczy że cała kanalizacja w grecji uległa zmianie bo hotel ma nową kanalizacje nie chodzi o hotelową kanalizację a grecką na kontynencie i wyspie poczytaj może na temat kanalizacji w grecji a nie nowym hotelu hehe

Grecja w maju

13 mar 2015 - 13:51:46

Cytat
edekzkrainykredek2
no i właśnie sie nie rozumiemy ty ciągle piszesz o nowych hotelach i ich kanalizacjach ścieki z nowych hoteli wciąż spływają tymi samymi rurami co ileś lat wstecz to że hotel wymienił rurki nie znaczy że cała kanalizacja w grecji uległa zmianie bo hotel ma nową kanalizacje nie chodzi o hotelową kanalizację a grecką na kontynencie i wyspie poczytaj może na temat kanalizacji w grecji a nie nowym hotelu hehe

Świetnie, umiem czytać, ale najwidoczniej ty nie, bo nie widzisz tego, co ja piszę i tego co pisze autorka. Ona nie jedzie do Grecji robić badań do pracy inżynierskiej, ani nawet tam mieszkać, tylko na wycieczkę! A ty piszesz, że jak się załatwi, to musi wrzucać papier toaletowy do śmietnika. A to nieprawda, bo nie wszędzie to obowiązuje. ZWŁASZCZA W NOWYCH HOTELACH. Tyle. (W zasadzie ja ani razu nie widziałam takiej informacji, ani w knajpach, ani w większych sklepach, a dowiedziałam się o tym od znajomego Greka, u którego byłam w domu).

Ale skoro bardzo uparłaś się, żeby zabłysnąć techniczną wiedzą na temat greckiej kanalizacji, to prześlij mi w privie screen lub link do jakiejś fachowej publikacji na temat kanalizacji i wodociągów w Grecji, a najlepiej do rządowego raportu, a nie do do polskich artykułów pseudo podróżniczych.

Temat kanalizacji uznaję za zakończony, bo nie chcę dłużej spamować. Autorko, nie musisz się tym martwić, bo to nie jest reguła, a jeśli tak się gdzieś zdarzy, to wrzucaj do toalety małe partie, coby nie zanieczyszczać morza. ;)

W temacie - najniższe ceny lotów są właśnie na Rodos czy Kretę. Na Krecie jest więcej zabytków, ale i więcej turystów. Na Rodos podobno jest cieplej, ale sugeruję się plotkami. Wybierz miejsce atrakcyjniejsze cenowo i wizualnie (na podstawie grafiki google) bo co człowiek, to inna opinia...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-13 14:36 przez JolajnaLoja.

Grecja w maju

17 mar 2015 - 09:12:58

A może opinie osób które były w maju w Grecji?Jest ktoś?

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Grecja w maju

19 mar 2015 - 02:11:55

ja bylam w grecji w maju - bardzo przyjemna pogoda jest , ok. 25 stopni, wiec dla kogos kto nie lubi jakichs wielkich upałów- idelanie:)

Grecja w maju

19 mar 2015 - 07:02:00

Ja byłam . Cieplutko jest !! ok 26-28 stopni warto jechac :)

Grecja w maju

19 mar 2015 - 08:20:35

Ja byłam na Krecie i na szczęście mogliśmy korzystać tak jak u nas :)

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Grecja w maju

19 mar 2015 - 08:36:59

Hej byłam na początku czerwca na Rodos i nie polecam było bardzo wietrznie, musieliśmy chodzić w kurtkach, słoneczko świeciło ale ten wiatr był nie do zniesienia.
Jeśli chcesz się opalać itp to NIE POLECAM nie ma na to szans, baseny przy hotelach sa jeszcze strasznie zimne...

2 lata temu byłam pod koniec września na Krecie i również to był błąd przez ten wiatr..

W tym roku wakacje tylko i wyłącznie w lipcu/ sierpniu! ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długi weekend majowy