Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wycieczka z biura podróży ??

24 cze 2015 - 16:32:55

Moi rodzice kilka dni temu wrócili z Turcji cali i zdrowi, trochę denerwuje mnie takie chowanie głowy w piasek. Jak schowamy się w szafie też umrzemy bo tlenu zabraknie... Ale co do biura- oczywiście, taniej będzie poszukać na własną rękę bo biura biorą prowizję. Jednak noclegu też trzeba umieć szukać, jak nie ma się doświadczenia w podróżowaniu doradzałabym pojechać raz czy dwa z biurem, zobaczyć "z czym to się je", nabrać doświadczenia i wtedy jechać już samemu. :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Wycieczka z biura podróży ??

24 cze 2015 - 17:20:02

Hej, ja polecam wyjazdy na własną rękę, jeżeli chcesz pozwiedzać jakieś fajne miasto europejskie to polecam Malagę i Gibraltar, Barcelonę, Mediolan, loty bezpośrednie z Wrocławia z ryanair lub wizzair. Noclegi z booking.com lub airbnb.com (airbnb kod zniżkowy na 92 zł rabatu przy skorzystaniu z mojego linka polecającego: www.airbnb.pl/c/jfirek?s=8 )
Jakbyś potrzebowała jakichś porad praktycznych dotyczących organizacji takiego wyjazdu to pisz śmiało na priv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 17:30 przez justynka8891.

Wycieczka z biura podróży ??

29 cze 2015 - 19:04:49

estoniana a powiedz czy nie ma zadnych kłopotow z rezerrwacją na traveloppa? boje sie ze cos sie zatnie-wiadomo jak to jest z komuterami ;) kiedy najwczesniej mozna zarezerwowac tam sobie wycieczke?


Cytat
estoniania
Cytat
lena-222
Witajcie,
zastanawiam się, czy jest jakaś możliwość wykupienia wczasów w biurze podróży na zasadzie: oni organizują transport, hotel, a zwiedzanie leży w gestii turysty ? Mam na myśli oczywiście wyjazdy do stolic Państw europejskich.....

Szukam tanich możliwości, bo marzy mi się troche pozwiedzać, ale póki co widze, ze koszty są ogromne

Skoro sama chcesz zwiedzac to lepiej poszukac WSZYSTKO na wlasna reke. Możesz wszystko zarezerwowac np. przez traveloppa- ja ostatnio tam rezerwowalam bo wybieram się w Wegry. Hotele, bilety, nawet ubezpieczenie – sama możesz sobie dopasowac terminy no i nie będziesz miala narzuconego programu zwiedzania ;) ja tylko w taki sposób ostatnio organizuje wyjazdy na letnie wakacje ;)

Wycieczka z biura podróży ??

23 lip 2015 - 14:48:21

Witaj ! Odkąd pamiętam zawsze marzyły mi się wczasy za granicą. Oczywiście na wakacje w Polsce również nie narzekałam...
Poszczęściło mi się, ponieważ miałam możliwość wyjazdu do Afryki. TAAAAAAK ! Aż do AFRYKI ! :) Było przecudownie ! :) Z tego co pamiętam, było to to biuro podróży : www.holidaytravelcenter.pl . Zorganizowali wszystko na najwyższym poziomie.

Wycieczka z biura podróży ??

23 lip 2015 - 14:51:23

Jeśli chodzi o biura podróży wg mnie najlepszą i jedyną opcją jest last minute. Pozostałe oferty są strasznie drogie... sama ostatnio szukałam...

Wycieczka z biura podróży ??

26 lip 2015 - 21:25:21

Last minute owszem jest taniej ale czasami warto też skorzystać z tzw. firstów. Ja staram się rezerwować wczasy jak tylko pojawi się "Latozajawka". Można coś niecoś przyoszczędzić a zmienić kierunek czy termin zawsze można i to bez żadnych kosztów.

Wycieczka z biura podróży ??

28 lip 2015 - 17:19:49

Rozumiem, że latozajawka może być fajną opcją, ale niesttey ja musze sobie rezerwować terminu urlopu czasem nawet pół roku wcześniej co wcale nie daje mi pewności na urlop w tym włśnie czasie. DLatego wolę skupić się na last minute jednak. A można mieć korzyści z tego chociażby obserwując obecnie sytuację związaną z Grecją czy Tajlandią. :)

Wycieczka z biura podróży ??

31 lip 2015 - 11:51:19

Ja się zastanawiam nad ciepłym urlopem w styczniu, może jakaś Dominikana albo Zanzibar.... Tak sobie marzę. Była któraś z Was? :)

Wycieczka z biura podróży ??

31 lip 2015 - 23:30:00

Oj w te rejony nie zapuszczałam się zupełnie. ALe chcesz próbować z wykupieniem teraz czy last minute ? Itaka czy inne biuro ?

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

31 lip 2015 - 23:57:19

A my z mężem sobie postanowiliśmy po prostu zaglądac na strone Itaki i jak tylko nam sie jakas oferta spodoba to lecimy last minutes. Już nie dużo wakacji zostało a mysmy oboje troche urlopu to poszalejemy ;)

Wycieczka z biura podróży ??

11 sie 2015 - 17:30:29

Na pewno coś ciekawego znajdziecie. Mają fajne hotele z ofertą all inc i animacjami. Chociaż gdybym miała wybierać dla siebie to pewnie wzięłabym jakiś miły 18+ z własnym zejściem do basenu. :)

Wycieczka z biura podróży ??

16 sie 2015 - 13:41:32

Bardzo dobre i ciekawe oferty są na Itace w zakładce "no limits". Każdy tam coś dla siebie znajdzie, wycieczki są tematyczne, jakieś warsztaty, aktywny wypoczynek i tak dalej.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Wycieczka z biura podróży ??

29 sie 2015 - 17:22:05

Cytat
bluepearl33
Na pewno coś ciekawego znajdziecie. Mają fajne hotele z ofertą all inc i animacjami. Chociaż gdybym miała wybierać dla siebie to pewnie wzięłabym jakiś miły 18+ z własnym zejściem do basenu. :)

Ja to chciałam coś z No Limits ale mój mąż nie bardzo chce spędzić ten czas aktywnie. A przy najmniej nie tak aktywnie, więc może jakaś Grecja i odpoczynek przez cały czas.

Wycieczka z biura podróży ??

30 sie 2015 - 12:31:51

Ale to żaden problem. Możesz męża przy basenie zostawić, a sama wybrać się na aktywną wycieczkę fakultatywną. :) I wilk syty i owca pobryka. ;)

Wycieczka z biura podróży ??

30 sie 2015 - 17:39:32

MickyMK - to rzeczywiście opcją jest tak jak radzi bluepearl33 - wczasy a Ty jak coś wykupujesz tylko dla siebie wycieczkę. A może na no limits namówisz przyjaciółkę. :) Swoją drogą jest opcja no limits np z degustacją win, może na to męża namówisz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie pole namiotowe nad morzem