Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Weekend majowy nad morzem

25 lut 2015 - 10:37:39

Majówka coraz bliżej ;) Zastanawiam się nad wycieczką nad polskie morze, nigdy tam nie byłam... Czy koniec kwietnia/początek maja to dobry termin na spędzenie kilku dni nad Bałtykiem? Wiadomo, że o kąpieli w morzu mogę zapomnieć, ale może macie jakieś fajne miejsca warte odwiedzenia/polecenia?

Weekend majowy nad morzem

25 lut 2015 - 11:35:30

Na taki termin polecam Świnoujście/ Międzyzdroje. Kiedy kąpiel nie wchodzi w grę jest tam sporo miejsc w okolicach do zwiedzania, nie ma nudy

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Weekend majowy nad morzem

01 mar 2015 - 19:13:42

Gdy byłam mała rodzice często zabierali mnie do Krynicy Morskiej. Mamy rodzinę w Elblągu, więc te tereny są mi bardzo bliskie. Tolkmicko, Frombork, Kanał Ostródzki, ale najbardziej lubiłam Krynicę Morską i jej latarnię http://www.zamiasto.com.pl/miejsce_zdjecia,706,0,latarnia-morska--Krynica-Morska.html . Lubiłam też wycieczki do Piasków. Byłam tam 13 lat temu ale wystraszył mnie bałagan jaki tam jest z parkowaniem i jakąkolwiek informacją turystyczną. Niedawno przypadkowo znalazłam ofertę wynajmu domków kempingowych położonych w lesie miedzy Piaskami i Krynicą Morską. Niestety zgubiłam do nich link, albo teraz stronę zlikwidowali bo nie mogę już jej znaleźć. Jeżdżę wszędzie z psem i lubię ustronne miejsca, a to mi idealnie pasowało.

Weekend majowy nad morzem

01 mar 2015 - 19:28:52

w tamtym roku z mezem wybralismy sie na majowke nad morze bylo okropnie zimno wialo i padalo ale troche zobaczylismy bylismy w gdansku w sopocie nocleg i gdynia jest troche zwiedzania w trojmiescie
w swinoujsciu bylismy w lato pod koniec sierpnia mam tam rodzine to nas pooprowadzali ggdzie sie dalo miedzy innymi latarnia morska najwyzsza w polsce forty jest ich mnostwo najwiekszy fort gerharda
najszersza plaza czysta
warto sie przejsc z latarni morskiej na gazoport i falochron
dookola lasy i pelno bunkrow gdzie mojego meza wyprowadzili ok 30km
dodatkowo dzwon goeben nie bylam tam akurat ale maz mowil ze warty zobaczenia
dodatkowo duzy plus niemcy niedaleko czyli zakupowe szalenstwo
do miedzyzdroi pol godzinki busem i tam tez pelno atrakcji
wiec warto polecam to miasto

Weekend majowy nad morzem

01 mar 2015 - 19:46:40

no to jak weekend majowy ? bo w tedy hotele maja w swojej ofercie pakiet majowy ! albo przed majówką na weekend ja polecam międzyzdroje bo jest co robić w tych mniejszych miejscowościach jest zazwyczaj wszystko pozamykane bo sezon jest od końca chyba czerwca czyli goferki budy z pamiątkami i knajpy:) ja byłam na majówce w hotelu sporting w międzyzdrojach do tanich nie należał ale było wyżywienie hotel polecam:) i blisko wszędzie musisz pamiętać aby zabrać na prawdę ciepłe rzeczy bo choć temp są już fajne nad morzem strasznie wieje chłodny wiatr:)

http://www.sporting-miedzyzdroje.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycieczka z biura podróży ??