Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

30 paź 2014 - 09:34:16

Mieszkamy na co dzień w Płocku. W wakacje byliśmy zapracowani - teraz jest więcej czasu. Zastanawiamy się aby pojechać gdzieś w kraj i fajnie spędzić czas. Jakieś pomysły?

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

30 paź 2014 - 09:41:50

góy morzr mazury
polecam krynice gorska
nad morzem zakochalam sie w sopocie
mazury to mikołajki ketrzym
romantyznie moze byc tez w kaziemierzu dolnym badz sandomierzu

ooo albo wrocław



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 09:43 przez kamilkatbg.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

30 paź 2014 - 10:38:04

Może Warszawa? Obecnie stolica się ciągle rozwija tak więc na pewno nie powinniście się tam nudzić. Warto jest zarezerwować sobie pokój w dobrym hotelu blisko centrum miasta, na przykład na Mokotowie. Jest tam dość spokojnie, jednocześnie można liczyć na dobry dojazd do każdego punktu Warszawy. Najtańsze noclegi zaczynają się od 136 zł, do tego możesz sobie dokupić śniadanie w formie bufetu od 15 zł. Odsyłam na http://www.bwportos.pl/, tam masz więcej szczegółów.

Gdzie z narzeczonym na krótki weekend

30 paź 2014 - 10:46:20

Napisz w jakim celu chcecie wyjechać, odpocząć, wyciszyć się czy zabawić, rozerwać?:)

Witaj, ja z okolic :). Polecam wyjazd na wody termalne na Słowację, byliśmy latem z synkiem i było cudownie. Polecam wyjazd na Sylwestra (my mieliśmy jechać bo super oferta ale mąż musi być w pracy dzień przed więc wyjazd odpadł) do Popradu ( http://familytour.pl/slowacja-sylwester-termy-poprad-wspanialy-zdrowy-relaks-powitania-nowego-roku-zdrowo-baseny-termalne-gratis-bal-sylwestrowy.html ). Biuro sprawdzone przez moją rodzinkę już 3 razy a też i przez znajomych.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo fajnie można czas spędzić w pensjonacie Malwa w Świeradowie-Zdroju. Jest bliziutko centrum, nie można nie trafić. Pokoje zawsze czyściutkie, obsługa przemiła, dosłownie rodzinna atmosfera. Na miejscu można zjeść, a powiem Wam, że tamtejsza kuchnia jest przepyszna:)Jeżeli lubicie pojeździć na nartach albo na rowerku- to jest idealny kierunek-http://www.pensjonat-malwa.pl/ Pozdrawiam:)

Najlepiej gdzieś blisko, może Praga? Piękne miasto :) albo Berlin, ale ten ma już troche bardziej miastowy, a nie romantyczny klimat..

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

A może do Torunia? :) Chociaż to pewnie za blisko, ale lubię polecać moje miasto :) Ja na weekendy lubię sobie polatać, dużo jest tanich lotów, gdzie wylot masz w piątek a powrót w niedzielę, ja zwykle znajduję coś w okolicach 80 zł w dwie strony za osobę. Zawsze jest też Praga, która jest blisko i ma fajny klimat i można się tam dostać też niedrogo :)

A ja proponuję wybrać się do jakiegoś uzdrowiska. Mamy w Polsce bardzo wiele dobrych sanatoriów. Które zresztą teraz po sezonie oferują wypoczynek w bardzo dobrych cenach. Można sobie tam wykupić zresztą całe turnusy z wyżywieniem, zabiegami oraz noclegami.
Pięknie jest na przykład w Nałęczowie :) Z Warszawy jedynie mały kawałeczek.
Tutaj:
http://esanatoria.eu/
można sobie przejrzeć wykaz sanatoriów w Polsce. Sama chciałabym wybrać się wiosną nad morze. Myślę,że ceny będą o wiele bardziej korzystne niż latem.

Ja ostanio z narzeczoną byłem w pensjonacie Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Świetna atmosfera, regionalne potrawy i specjalna oferta dla par. Gorąco polecam! :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-24 12:20 przez ngrzegorzpl.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

a ja proponuję zorganizować taki wyjazd w walentynki, wiem że to jeszcze trochę czasu ale jest taka opcja, by za dwie stówki polecieć do Paryża <moderacja> miasto to jest niezwykle klimatyczne, idealne na taki wypad we dwoje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 10:50 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

może razem romantycznie do spa? :) na jakiś wyjazd dla dwojga :)? relaks, zabiegi, masaże, do tego piękna okolica i będziecie zachwyceni :) ja byłam wkiedyś w spa nad wodospadem i byłam zachwycoooona tym ;)

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Ja tam proponowałabym polskie miasta:) Świeradów-Zdrój jest przepiękny o każdej porze roku. Ja często jeżdżę tam do pensjonatu Malwa. Można tam zjeść i romantyczną kolację i pojeździć kolejką gondolową. Ogólnie mówiąc piękne i bardzo spokojne miejsce, a jak będziecie chcieli trochę zaszaleć to i do centrum jest nie daleko:)-http://www.pensjonat-malwa.pl/

mam wrażenie, że ostatnio w każdym takim wątku to same kryptoreklamy.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Dlaczego tak myślisz? Byłam tam nie raz i wiem, że miejsce jest pewne:)Sama już tyle razy się przejeżdżałam na pensjonatach i kwaterach bez ogrzewania, że głowa mała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester Party Camp - VIII edycja najbardziej imprezowych Sylwestrów!