Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tani nocleg w Zakopanym ?

07 sie 2014 - 17:21:31

Witajcie,

bardzo proszę Was o pomoc...
Wybieramy się na tygodniowy wyjazd do Zakopanego i poszukuję taniego a sprawdzonego noclegu.
Ważne żeby łazienka była w pokoju.
Proszę o jakiś telefon lub adres

dziękuję

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

tani nocleg w Zakopanym ?

17 sie 2014 - 13:37:19

Hej :)
jeżeli chodzi o noclegi w różnych miejscach to ja od lat korzystam z portalu

www.airbnb.pl/c/jfirek ,

klikając w ten link z mojego polecenia macie 79zł zniżki na cały pobyt ja dzięki temu zyskuję 79zł na swoje podróże (po zarejestrowaniu wy możecie zapraszać swoich znajomych i także zdobywać pieniążki na swoje podróże). Portal ten jest sprawdzony i działa bez zarzutów- trochę jak allegro: są komentarze dla wynajmujących i gospodarzy, pieniążki płaci się przed pobytem dzięki czemu nie trzeba np. wozić większych ilości obcej waluty (przy pobytach zagranicznych). Ceny są dużo niższe niż w hotelach a standard mieszkań wysoki.

Z ciekawostek dodam, że udziały w tym portalu ma amerykański aktor Ashton Kutcher.

Z ostatnich taniości jakie udało mi się zarezerwować na portalu: pobyt majowy- 3 noce dla 4 osób w centrum Długiego Targu w Gdańsku za 280zł czyli niecałe 23zł za dobę/osobę. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka, pralka, żelazko, naczynia, pościel i ręczniki itd.itp.) Oprócz tego korzystając z tego portalu rezerwowałam już noclegi w Budapeszcie, Barcelonie i Pradze- w każdym przypadku wszystko było zgodne z opisem i bezproblemowe. Obecnie czekam na wycieczkę do Torremolinos w Hiszpanii gdzie za nocleg na 7 dni dla 4 osób zapłaciłam 1350zł (mieszkanie 80 m2, 2 pokoje, 2 tarasy, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, bardzo wysoki standard)

Polecam bo naprawdę warto.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

tani nocleg w Zakopanym ?

24 wrz 2014 - 12:55:56

Bardzo dobry wybór- Zakopane jest rewelacyjne i klimatyczne! Uwielbiam to miejsce. Jeśli chodzi o nocleg, to w tym roku byłam tutaj i było ok, na pewno tanio!

tani nocleg w Zakopanym ?

26 wrz 2014 - 10:35:33

A ja polecam http://www.klimekzakopane.pl/ cena 40zł za osobę, nie najtaniej ale też nie drogo. Bywam tam co roku i w tym też się wybieram. Duża kuchnia z jadalnią dla tych co lubią gotować na wakacjach. W pokojach czysto i ładnie. Pokoje z łazienkami. W środku TV, czajnik bezprzewodowy. Reszta znajduje się w ogólnodostępnej kuchni. Bardzo miła właścicielka :) Blisko centrum ale na tyle daleko żeby nie słyszeć samochodów. Ładny widok na góry, lub z drugiej strony na lasek gdzie rankiem biegają sarenki :)

tani nocleg w Zakopanym ?

26 wrz 2014 - 10:55:37

w Zakopanem* konflikt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co robic nad morzem w chlodne dni?