Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Walizka - jakiej firmy?

04 sie 2014 - 13:24:38

Dziewczyny chcę kupić średniej wielkości walizkę, która posłuży mi dłużej niż na jedną podróż. Zalezy mi aby była wytrzymała, ponieważ potrzebuje jej do lotów, gdzie walizka przeznaczona będzie do luku. Możecie polecić jakąś firmę, markę, ewentualnie sklep, stronę internetową gdzie mogę kupić dobrą i w miarę tanią (do ok. 150 zł) walizkę?

Nie wiem czy to odpowiedni dział, w razie mojej pomyłki, proszę o przeniesienie.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Walizka - jakiej firmy?

18 sie 2014 - 17:21:15

Hej, nie polecam kupowania tanich walizek z supermarketu- zgodnie z powiedzeniem chytry dwa razy płaci, zakup droższej walizki często łączy się z jej dłuższym użytkowaniem.

Jeżeli chcesz kupić dobrą walizkę to najlepiej żeby miała 4 solidne kółka, które "w razie w" można wymienić na nowe, walizki na 4 kołach świetnie się prowadzą i można nimi wjechać w każdym kierunku.

Z firm które mogę polecić:
- puccini (mam sentyment do tej firmy bo sama użytkuję walizkę tej marki i jestem bardzo zadowolona)
- roncato
- samsonite (podobno bardzo przereklamowany- płaci się tylko za markę, a nie za jakość, nie mogę jednak sama ocenić bo nie miałam nigdy samsonite)
- american tourister (tańsza wersja samsonite, ta sama jakość tylko pod inną nazwą)
- yearz (bardzo fajne walizki, moja siostrzennica takiej używa i jest zadowolona)
- wittchen

Polecam kupić walizkę na allegro - ceny dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych- chociaż w takich sklepach także zdarzają się dobre promocje, ja swoją walizkę kupiłam w factory (akurat była jakaś wyprzedaż na walizki we wszystkich sklepach), bardzo fajne walizki mają także w sklepach TK Maxx ale wiadomo że tam trzeba akurat trafić na to czego sie szuka.

myślę że do 200-250 uda się kupić w miarę solidną walizkę,

preferuję walizki z abs ale tylko jeżeli chodzi o bagaż podręczny natomiast jeżeli ma być on oddawany do luku to lepiej kupić walizkę materiałową bo te z abs moga ulec uszkodzeniu jeżeli ktoś nimi będzie rzucał w samolocie

Walizka - jakiej firmy?

22 sie 2014 - 00:39:28

Nie zgodzę się. Mam walizkę z marketu za którą zapłaciłam 69 zł i ma na swoim koncie ponad 20 lotów i wciąż wygląda dobrze, nic się nie połamało itp. Jak kupujesz walizkę to po prostu zobacz z czego jest wykonana, na ile są to elastyczne materiały. Pamiętaj, że walizki na lotniskach często spadają z dużych wysokości. Ważne też jak ją pakujesz - jeśli w środku są luźne rzeczy łatwiej się zniszczy. Ważne żeby miała stabilną rączkę na porządnych prowadnicach i grube, stabilne kółka. Z doświadczenia też wiem ze lepiej dwa niż cztery, no chyba że chcesz ją ganiać ;-)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Walizka - jakiej firmy?

06 paź 2014 - 15:13:17

Powiem Wam tak, kupiłam niedawno walizkę z logo naprawdę znanej firmy, ale jakość była tragiczna. Po kilku wyjazdach zmieniłam na mniej znaną i tańszą. Różnica jest powalająca!
Dzięki skorzystaniu z oferty serwisu www.tonsac.pl stałam się posiadaczką doskonałej jakości torby. Dwa solidne gumowe kółka i przede wszystkim solidnie przeszyte uchwyty dają stuprocentową pewność długiej i bezproblemowej eksploatacji. A poza tym mają genialne wręcz wzory do wyboru (tkane)!!! Cała oferta jest dedykowana paniom, więc tym bardziej jest z czego wybierać...Setki wzorów i wszystkie damskie :)) Takie rzeczy to ja lubię!

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Walizka - jakiej firmy?

12 gru 2014 - 11:14:11

A ja proponuję kupić nie walizkę ale torbę. Wiecie z jakiego powodu? Jest o wiele lepiej traktowana na lotniskach.
Walizki są rzucane przez obslugę na taśmę. Torbę delikatnie kładą. Mi zniszczyli do tej pory prawie 3 walizki. Pourywały się kółeczka. A potem koszmar jak taką dużą i ciężką walizkę donieść...
Możecie sobie zajrzeć tutaj: http://www.dilano.pl/ - w sklepie można obecnie zamówić sobie torby w dobrych cenach .Są oczywiście i walizki ale moim zdaniem torba będzie lepszym rozwiązaniem.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Walizka - jakiej firmy?

18 gru 2014 - 17:12:17

Też wolę torby niż walizki. Ostatnio fajne torby turystyczne i wgl ubrania dla podróżników widziałam w bushman , jakas nowa marka chyba bo jeszcze o nich nie słyszałam http://pl.bushmanwear.com/ . Całkiem fajny styl moim zdaniem i materiały naturalne, sama bawełna i naturalne dodatki

Walizka - jakiej firmy?

18 gru 2014 - 17:35:50

Tylko nie 2 kółka! Mam taką i łatwo się przewraca, i przy prowadzeniu też niewygodna - łatwo traci pion.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Słowińska Perła - zderzenie z rzeczywistością