Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

Domek w górach

37 minut temu

Rewelacyjne okna

41 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Druk ścienny

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 19:49:49

Witajcie,
w tym roku prawdopodobnie obedzie sie bez wyjazdów... Urlopu praktycznie dostane 2-3 dni. Mój partner tez ma lipę jeśli chodzi o urlop...
Beznadziejnie sie czuje perspektywą spedzania wakacji w pracy i domu :/
Naprawde meczy mnie to, ale trzeba jakos to przezyc...Pytanie do Was :)
Co byscie robily gdybyscie mialy tylko 3 dni urlopu ? Wyjazd odpada :)
Zaczynam snuć pomysly, ale poza czytaniem książek i robieniem zakupów nic więcej nie wymyslilam :P
Chcialabym zrobic cos ciekawego w te wakacje, miec jakies wspomnienia..

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 19:53:49

Ja bym pojechala na jakaś jednodniową wycieczkę za miasto :)

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 19:55:30

Cytat
iwona070366
Ja bym pojechala na jakaś jednodniową wycieczkę za miasto :)

to jest jakis pomysl :) ogolnie myslalam o wycieczce rowerowej plus fotografowanie - jak narazie szukam ciekawych miejsc wokol mojego miasta :)

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 19:56:25

ja spędzę wakacje tak samo jak Ty i nie powiem, że dołuje mnie to niesamowicie. Ale pojadę nad jezioro na noc i tak, żeby chociaż "liznąć" wakacji.

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 19:59:28

Cytat
martonka
ja spędzę wakacje tak samo jak Ty i nie powiem, że dołuje mnie to niesamowicie. Ale pojadę nad jezioro na noc i tak, żeby chociaż "liznąć" wakacji.
nigdy tak nie spedzalam wakacji, moze namówie mojego faceta na taki wyjazd na jeden dzien - zobaczymy

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 20:06:21

może jakiś aquapark- Litwa Druskienniki, albo do wesołego miasteczka energylandia

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 20:06:59

Cytat
lena-222
Cytat
martonka
ja spędzę wakacje tak samo jak Ty i nie powiem, że dołuje mnie to niesamowicie. Ale pojadę nad jezioro na noc i tak, żeby chociaż "liznąć" wakacji.
nigdy tak nie spedzalam wakacji, moze namówie mojego faceta na taki wyjazd na jeden dzien - zobaczymy

Ja wyjeżdzałam na 1-2 noce gdzieśpoza miasto, ale to jako wycieczkę bardziej traktowałam, a nie wakacje.

Zależy gdzie mieszkasz i czy masz niedaleko swojej miejscowości gdzie wyskoczyć. Ja mieszkam we Wrocławiu i polecam na taki 2-dniowy wyjazd Kobylą Górę, Zagórze Śląskie, ewentualnie trochę dalej na np 3 dni jeziora koło Zielonej Góry. Taki wypadzik połączony z wycieczką, grillowaniem i pływaniem na kajakach.

Poza tym to są moje pierwsze wakacje w życiu, gdzie nie jadę na wakacje na przynajmniej tydzień. Ciężkie do zniesienia;) Chociaż niech będzie ta 1 noc gdzieś poza domem- a co tam, poszaleję!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-08 20:09 przez martonka.

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 20:08:59

Cytat
martonka
Cytat
lena-222
Cytat
martonka
ja spędzę wakacje tak samo jak Ty i nie powiem, że dołuje mnie to niesamowicie. Ale pojadę nad jezioro na noc i tak, żeby chociaż "liznąć" wakacji.
nigdy tak nie spedzalam wakacji, moze namówie mojego faceta na taki wyjazd na jeden dzien - zobaczymy

Ja wyjeżdzałam na 1-2 noce gdzieśpoza miasto, ale to jako wycieczkę bardziej traktowałam, a nie wakacje.

Zależy gdzie mieszkasz i czy masz niedaleko swojej miejscowości gdzie wyskoczyć. Ja mieszkam we Wrocławiu i polecam na taki 2-dniowy wyjazd Kobylą Górę, Zagórze Śląskie, ewentualnie trochę dalej na np 3 dni jeziora koło Zielonej Góry. Taki wypadzik połączony z wycieczką, grillowaniem i pływaniem na kajakach.

to widze na pełnym wypasie :) mieszkam w Gnieźnie i tutaj poza polami i paroma jeziorami nie ma nic :/ zadnych sportów wodnych, zadnych konkretnych krajobrazów... zwyczajna nizina

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 20:11:21

Cytat
lena-222
Cytat
martonka
Cytat
lena-222
Cytat
martonka
ja spędzę wakacje tak samo jak Ty i nie powiem, że dołuje mnie to niesamowicie. Ale pojadę nad jezioro na noc i tak, żeby chociaż "liznąć" wakacji.
nigdy tak nie spedzalam wakacji, moze namówie mojego faceta na taki wyjazd na jeden dzien - zobaczymy

Ja wyjeżdzałam na 1-2 noce gdzieśpoza miasto, ale to jako wycieczkę bardziej traktowałam, a nie wakacje.

Zależy gdzie mieszkasz i czy masz niedaleko swojej miejscowości gdzie wyskoczyć. Ja mieszkam we Wrocławiu i polecam na taki 2-dniowy wyjazd Kobylą Górę, Zagórze Śląskie, ewentualnie trochę dalej na np 3 dni jeziora koło Zielonej Góry. Taki wypadzik połączony z wycieczką, grillowaniem i pływaniem na kajakach.

to widze na pełnym wypasie :) mieszkam w Gnieźnie i tutaj poza polami i paroma jeziorami nie ma nic :/ zadnych sportów wodnych, zadnych konkretnych krajobrazów... zwyczajna nizina

Nie no koło Gniezna trochę jeziorek jest. Pytanie czy macie auto? Jak tak to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rano wcześnie wyjechać i wrócić za 2 dni. Na pewno coś się znajdzie.

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 20:23:14

auto mamy, zobaczymy czy da rade cos zaplanowac
chodz cały czas smęce o wyjezdzie nad morze na weekend .. ale mojemu chlopakowi nie chce sie jechac na tak krótko

Plany na wakacje...

08 lip 2014 - 22:27:16

U mnie padło na Bibione. Podobno miejscowość jest przepiękna. Już nie mogę się doczekać wakacji :)

Plany na wakacje...

09 lip 2014 - 08:44:20

wynajmijcie sobie domek nad jeziorem na te 3 dni, zawsze cos ;)

Plany na wakacje...

09 lip 2014 - 10:32:30

3 dni to faktycznie mało, ale może nie rezygnujcie z wyjazdy:) zawsze można wyskoczyć gdzies, czy nad jeziorko, czy nad morze czy Mazury, w zależności gdzie macie blisko:) Ja byłam na weekend na Mazurach w tym domku i bardzo mi sie podobalo, opalcalo sie jechac :)

Plany na wakacje...

09 lip 2014 - 11:21:34

Ja również proponuje wyjazd nad jezioro/zalew. Sama szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca i noclegu w Otmuchowie/Głębinowie/Białym Kościele? Do 100 km od Wrocławia

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Plany na wakacje...

09 lip 2014 - 11:28:38

Ja jadę do Ustronia w góry. :) Wiecie gdzie tam można dobrze zjeść? Dodałam o tym wątek ale nikt się nie wypowiedział.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wakacje i rozmowa z rodzicami