Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 10:41:35

Wiem, wiem.. Wątek już jest.. Ale proszę o namiary na takie miejsce, w które mogę jechać ze swoim narzeczonym.. Może kimś jeszcze.. Chodzi mi o miejsce z basenem (nie ma znaczenia czy nad morzem czy w górach). Chcę żeby było romantycznie.. I w przystępnej cenie.. Polecajcie ;)

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 10:45:39

U Dziubasów Białka Tatrzańska - super miejsce :)

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 10:59:37

Jak dla mnie, to możesz jechać z narzeczonym gdzie chcesz. Chyba nie ma miejsc, w których jest zakaz brania narzeczonego.

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:06:45

Cytat
cytraa
Jak dla mnie, to możesz jechać z narzeczonym gdzie chcesz. Chyba nie ma miejsc, w których jest zakaz brania narzeczonego.

Znieczulica panuje wśród społeczeństwa! Żeby na zwykłe pytanie wypowiadać się tak chamsko - świat staje na głowie. Nie masz pomysłu to po prostu się nie udzielaj. Ja chce zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi i tyle...

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:10:26

Cytat
kasia872
Cytat
cytraa
Jak dla mnie, to możesz jechać z narzeczonym gdzie chcesz. Chyba nie ma miejsc, w których jest zakaz brania narzeczonego.

Znieczulica panuje wśród społeczeństwa! Żeby na zwykłe pytanie wypowiadać się tak chamsko - świat staje na głowie. Nie masz pomysłu to po prostu się nie udzielaj. Ja chce zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi i tyle...

Chamsko? A ty wiesz co to w ogóle znaczy chamsko?

Nie masz pomysłu, to rusz głową! Można jechać wszędzie, od Borów Tucholskich, poprzez Majorkę, aż do Tanzanii.

Nie znoszę takich niesamodzielnych osób. Najlepiej wszystko podać na tacy.

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:12:36

Polecam Mrzeżyno. Zupełnie inne życie, niż gdziekolwiek nad morzem. Byłam 2 razy w życiu, uwielbiam to miejsce :)

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:13:01

Łeba - Villa Baltica :)

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:15:01

Cytat
cytraa
Cytat
kasia872
Cytat
cytraa
Jak dla mnie, to możesz jechać z narzeczonym gdzie chcesz. Chyba nie ma miejsc, w których jest zakaz brania narzeczonego.

Znieczulica panuje wśród społeczeństwa! Żeby na zwykłe pytanie wypowiadać się tak chamsko - świat staje na głowie. Nie masz pomysłu to po prostu się nie udzielaj. Ja chce zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi i tyle...

Chamsko? A ty wiesz co to w ogóle znaczy chamsko?

Nie masz pomysłu, to rusz głową! Można jechać wszędzie, od Borów Tucholskich, poprzez Majorkę, aż do Tanzanii.

Nie znoszę takich niesamodzielnych osób. Najlepiej wszystko podać na tacy.
dokładnie, nad takim lenistwem to ręce opadają i cycki... pomyśl sama gdzie chcielibyście jechać, jakie macie zaimteresowania...ja np bym pojechała na kilka dni do Wrocławia a ktoś powie że lepiej na łono natury... trochę samodzielności
basen jest w każdym mieście więc nie wiem jaki Ty masz problem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-30 11:19 przez kupowanka.

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:20:35

Cytat
cytraa
Cytat
kasia872
Cytat
cytraa
Jak dla mnie, to możesz jechać z narzeczonym gdzie chcesz. Chyba nie ma miejsc, w których jest zakaz brania narzeczonego.

Znieczulica panuje wśród społeczeństwa! Żeby na zwykłe pytanie wypowiadać się tak chamsko - świat staje na głowie. Nie masz pomysłu to po prostu się nie udzielaj. Ja chce zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi i tyle...

Chamsko? A ty wiesz co to w ogóle znaczy chamsko?

Nie masz pomysłu, to rusz głową! Można jechać wszędzie, od Borów Tucholskich, poprzez Majorkę, aż do Tanzanii.

Nie znoszę takich niesamodzielnych osób. Najlepiej wszystko podać na tacy.
Ja nie kazałam tu nikomu zamawiać dla mnie wakacji, szukam tylko propozycji i miejsc godnych polecenia. Wydaje mi się że między innymi po to jest forum. Uszanuj to i za zły dzień wyżywaj się na kimś innym.
Cytat
kupowanka

dokładnie, nad takim lenistwem to ręce opadają i cycki... pomyśl sama gdzie chcielibyście jechać, jakie macie zaimteresowania...ja np bym pojechała na kilka dni do Wrocławia a ktoś powie że lepiej na łono natury... trochę samodzielności
basen jest w każdym mieście więc nie wiem jaki Ty masz problem

Ja nie mam problemu, mój chłopak miał opercje, potrzebuje wypoczynku w fajnym miejscu z parkiem wodnym (zalecenie lekarza). Chętnie polecielibysmy za granice bo tam jest dużo takich miejsc ale w obecnej chwili on nie może. Dlatego zapytałam...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-30 11:23 przez kasia872.

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:24:22

To sobie wpisz w google parki wodny i patrz ceny i lokalizacje

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:29:11

Cytat
kupowanka
To sobie wpisz w google parki wodny i patrz ceny i lokalizacje

Wierz mi że wpisałam, ale chce poznać opinię innych.

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:31:36

Ja mam aqua park w siedlcach...może być?

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 11:46:08

Cytat
kupowanka
Ja mam aqua park w siedlcach...może być?

Widze, że bardzo się musisz nudzić w domu skoro masz czas wypisywac takie głupstwa. Czytałam kilka Twoich komentarzy i każdy jest taki sam, po prostu niemiły i bez sensu...

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 12:15:32

Cytat
kasia872
Cytat
kupowanka
Ja mam aqua park w siedlcach...może być?

Widze, że bardzo się musisz nudzić w domu skoro masz czas wypisywac takie głupstwa. Czytałam kilka Twoich komentarzy i każdy jest taki sam, po prostu niemiły i bez sensu...

A co, Aqua Park w Siedlcach ci śmierdzi? Przecież ci odpowiedziała.

Kupowanka - robiłam prawko w Siedlcach.

Wakacje we dwoje

30 cze 2014 - 12:17:55

Cytat
cytraa
Cytat
kasia872
Cytat
kupowanka
Ja mam aqua park w siedlcach...może być?

Widze, że bardzo się musisz nudzić w domu skoro masz czas wypisywac takie głupstwa. Czytałam kilka Twoich komentarzy i każdy jest taki sam, po prostu niemiły i bez sensu...

A co, Aqua Park w Siedlcach ci śmierdzi? Przecież ci odpowiedziała.

Kupowanka - robiłam prawko w Siedlcach.
i ja :D ja mieszkam obok Siedlec w Sokołowie Podlaskim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie na wakacje