Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TANIE LOTY

24 maj 2014 - 23:22:41

Witam :) Otóż jako mało doświadczona w lotach podróżniczka chciałabym doradzić się Was a propos tanich linii lotniczych. Czy mogłybyście jakieś polecić? Chodzi mi o sprawdzone formy :P Wybieram się do Anglii za jakieś 2-3 tygodnie, więc chciałabym znaleźć jak najtańszą ofertę.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :)

TANIE LOTY

24 maj 2014 - 23:31:09

www. ryanair. com.pl/

Sprawdzona przezemnie, przed chwilą kupiłam bilet.

Łatwa strona, na tą linię nie narzekam i leciałam nie raz :)

TANIE LOTY

24 maj 2014 - 23:35:03

I dopiero teraz szukasz? Wejdz na wyszukiwarke tanich lotow i szukaj, zostalo Ci malo czasu zeby znalezc dobra oferte, takie sprawy zalatwia sie duzo wczesniej:) ale wizzair ma fajne oferty, zalezy jeszcze jakie polaczenia Cie interesuja.

TANIE LOTY

24 maj 2014 - 23:36:08

Ryanair ma najtaniej :) polecam (latałam parę razy zawsze tanio i na czas..

TANIE LOTY

24 maj 2014 - 23:45:59

wizzair :)tymi lotami lata moja siostra z i do Anglii, wiec są sprawdzone, ale wiadomo ze w okresie wakacyjnym ceny tych biletów zawsze idą w gorę. Jeśli miałabyś taką możliwość to leć z Berlina właśnie wizzairem to wyjdą grosze.

TANIE LOTY

25 maj 2014 - 09:30:49

Dziękuję dziewczyny, zaraz sobie wszystko przejrzę :))

CzerwoneUsta Wiem, że późno, ale z przyczyn ode mnie niezależnych dopiero wczoraj dowiedziałam się o wylocie. :)


Jakby ktoś jeszcze polecał lub odradzał jakieś linie to proszę o opinie! :)

TANIE LOTY

25 maj 2014 - 09:39:32

ja latam do Anglii i z Anglii zawsze liniami ryanair a latam dość często więc śmiało mogę polecić, nigdy nie miałam żadnych problemów z nimi. niektórzy narzekają ale ja tam sobie chwalę

TANIE LOTY

25 maj 2014 - 09:53:23

Właśnie, a jak to wygląda z bagażem? Jestem zielona w temacie i kompletnie nie wiem co, gdzie i jak.

TANIE LOTY

25 maj 2014 - 10:26:27

Hejka.
Zabukuj jak najszybciej bilet, mamy taki okres że ceny mogą wzrastać z dnia na dzień. Kupiłam bilet 2 miesiące wcześniej i sporo zaoszczędziłam.
Jest jeszcze taka strona mlecznepodróże. I tam czasem możesz znaleźć tanie loty.
Co do bagażu wszystko piszę na stronie ryanaira. Nie bierz dużego bagażu, tylko podręczny, zawsze coś zaoszczędzisz:)

TANIE LOTY

23 lip 2014 - 00:31:17

Ja osobiście mogę Ci polecić wizzair. Ceny biletów są tanie. Co prawda lepiej wyjdziesz jak zakupisz bilet wcześniej a nie tak na ostatnią chwile. Ale jeśli do Anglii to naprawdę dobrym wyborem będzie wizzair. Moi znajomi też latają z wizzair i jeszcze się nikt nie zawiódł. A jeszcze teraz jest taki program lojalnościowy dla osób które często podróżują. Wizzair wraz z Raiffeisen Polbank właśnie oferują nowy bo wcześniej Wizzair był chyba z Citibankiem. Jak ktoś często lata to warto zajrzeć na https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/wizz_air. Więc jak się masz zamiar rozkręcić z lotami to popatrz sobie bo może wyjść dużo taniej.

TANIE LOTY

23 lip 2014 - 00:40:41

Ja polecam Ryanair sama zarezerwowałam loty na drugi dzień miałam już bilety lotnicze na e-mailu :)

TANIE LOTY

20 wrz 2014 - 18:41:12

Ja korzystam z wyszukiwarek tanich połączeń lotniczych (http://www.sky4fly.com.pl/ - moja ulubiona) Jakoś wolę zrobić to z pośrednikiem bo jest dużo prościej, bezpieczniej i wcale nie oznacza to że drożej.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE LOTY

20 wrz 2014 - 19:10:22

siostr aostatnio ( 2 tyg temu) leciala tanimi lotami i z 8 dni wycieczki w egipcie miala 6
wyleciala dobe pozniej i powrot dobe pozniej( tam masz w umowie ze lot moze sie zienic o 24 godziny)

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE LOTY

23 lis 2014 - 15:56:53

z reguły zaglądam do różnych wyszukiwarek lotów np. http://mojeloty.pl/ dzięki takim stronkom można znaleźć loty w całkiem atrakcyjnych cenach, ale trzeba pamiętać, że najlepiej jest szukać biletów z nieco dłuższym wyprzedzeniem, wtedy jest najtaniej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rady wakacje