Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

regularne posiłki

34 minut temu

dieta organizacja

48 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na majówkę?

10 maj 2016 - 13:00:01

Byłam, mogę powiedzieć, że naprawdę warto, Zakopane ma kompletnie inny charakter zimą, latem jest co innego, oczywiście też super, po prostu inaczej. Tu najszybciej się znajduje tanie noclegi www w-zakopane pl w czerwcu planuje kolejny wyjazd z rodzinką już mamy miejsce zaklepane, rezerwacja bez prowizji

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na majówkę?

29 mar 2017 - 00:07:57

My w tym roku jedziemy do Krakowa. Jesteśmy z pomorskiego więc wycieczka będzie dość daleka ale znalazłam kilka ciekawych punktów, które warto zobaczyć na włąsne oczy a nie tylko na zdjęciach :) Tutaj możesz znaleźc sporo miejsc ciekawych do odwiedzenia http://wypoczynkowo.net.pl/ :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-31 18:57 przez Aggatt.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie na majówkę?

08 wrz 2017 - 23:32:06

A co powiecie na takie miasto na wycieczkę, jak Lublin? Sama nie spodziewałam się, że jest tam tyle atrakcji, dlatego uważam, że każde miasto w Polsce warto zwiedzić, bo w każdym znajdziemy chociaż kilka atrakcyjnych miejsc do zobaczenia. Spokojnie można trafić w internecie na namiary na tani hotel i naprawdę za niewielkie pieniądze takie wycieczki sobie organizować.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie na majówkę?

09 lis 2017 - 15:17:17

Uwielbiam Bałtyk więc na majówkę polecam wybrzeże. Fajnie się wybrać ze znajomymi nawet na taki krótki okres. Można poszaleć i fajnie spędzić czas :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 15:19 przez moderator.

Gdzie na majówkę?

09 lis 2017 - 16:16:58

Wg mnie na majowke idealne sa jeziora:D Jesli pogoda bedzie sprzyjac to cudowna sprawa :D

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na majówkę?

08 kwi 2018 - 10:41:32

My w tym roku się wybieramy do Janowa Podlaskiego na Zamek. W przyszłym roku organizujemy tam wesele, więc przy okazji załatwimy kilka formalności. Poza tym odpoczynek w spa jest bezcenny ;)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na majówkę?

08 kwi 2018 - 13:14:45

6 gorących dni w Barcelonie tańczytańczyrower cheers



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-08 13:15 przez Beatka8523.

Gdzie na majówkę?

08 kwi 2018 - 19:17:19

Ja chetnie dowiem się o ciekawych miejscach na majówkę lub weekend , na mazowszu.
No ewentualnie mazury jakieś kameralne miejsca bez tłumu ludzi a i żeby jeziorko jakieś było :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjazd Stres