Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:24:38

Chcialam z chłopakiem jechać jakoś w lipcu na last minute do grecji , hiszpani , chorwacji itp. Cena do 2000 tyś za osobę max. Byle hotel nie jakiś słaby. I okazuję się, że wszystko powyżej 2000 tyś nawet jak hotel 2 gwiazdkowy. Więc chłopak namawia mnie na Egipt. Ale ja jakoś nie chcę. Po pierwsze ta zemsta faraona. Wiem, że można się ustrzec milionem sposób jednak ja jestem strasznie delikatna na pokarmy, zjem coś nie u siebie w domu i umieram :/ Poza tym nie chcę mi się siedzieć tylko hotel - basen - morze. Poza tym za 1800 zł 7 dni to krótko.Myślę, żeby pojechać na 10 dni nad Polskie morze , jakaś tania kwatera , obiadki domowe , dużo zwiedzania , aktywności i dużo taniej wyjdzie. I doradźcie mi czy dać się namówić na ten nieszczęsny Egipt ? tak bardzo nie chcę!!! Czy namawiać chłopaka na polskie morze. A może wiecie gdzie znajde fajną tanią oferte last minute all inclusive czegoś w Europie

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:28:35

Bułgaria jest tania :) do Egiptu na pewno nie dałabym się namówić, niby mówią że turystom nic nie grozi ale po co się narażać :) a Polskie morze jak dla mnie bomba :) tylko trzeba znaleźć miejsce gdzie w razie brzydkiej pogody jest co robić :)

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:29:03

rowniez chetnie sie dowiem:)

zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:29:03

ja bym namawiała na Morze, a nie robiła coś wbrew sobie

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:30:26

Polki są ładniejsze. To zdanie powinno załatwić sprawę.

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:30:38

Cytat
lola1205
ja bym namawiała na Morze, a nie robiła coś wbrew sobie
też nie chce by on chodził jak struty
Może własnie ta bułgaria ale on niby był rok temu i srednio

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:31:22

a z kad jestes? Ja w tym roku pojechalam na 10 dni do Hiszpani za 998 zł, hotel bardzo ładny, czysty, blisko plazy z basenem, cena zawierala posilki ktore byly bardzo smaczne, i to nie last minute;) Była też Bułgaria i Horwacja w tej cenie;) Z tego co sie orientuje to z calej polski sa wyjazdy z tego biura. Napisz na priv jak chcesz namiary;) A co do pytania to odradzam Egipt, ale z drugiej strony nad morzem wydasz tyle jak za egzotyczne wakacje.. Znam to z doswiadczenia

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:33:29

wróciłam wczoraj z Turcji i polecam jeśli może być poza Europa

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:33:40

Cytat
Jukam
a z kad jestes? Ja w tym roku pojechalam na 10 dni do Hiszpani za 998 zł, hotel bardzo ładny, czysty, blisko plazy z basenem, cena zawierala posilki ktore byly bardzo smaczne, i to nie last minute;) Była też Bułgaria i Horwacja w tej cenie;) Z tego co sie orientuje to z calej polski sa wyjazdy z tego biura. Napisz na priv jak chcesz namiary;) A co do pytania to odradzam Egipt, ale z drugiej strony nad morzem wydasz tyle jak za egzotyczne wakacje.. Znam to z doswiadczenia
morze wyjdzie mnie tanio , mało jem , kwatery zawsze znajdzie się tanio

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:35:09

poczekaj na jakieś dobre last minute. Tunezja jest super :) lepsza niż Egipt a ceny podobne

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:36:14

Cytat
mgielkaa04
Polki są ładniejsze. To zdanie powinno załatwić sprawę.
Chyba nie zrozumiałam .__.


Ja bym pojechała za granicę. Jedźcie na pałę do Chorwacji bądź Bułgarii. Ja jechałam autokarem globtourist za 440zł do Biogradu i z powrotem, a na miejscu znalazłam tani, idealny, w takiej samej odległości od morza jak od centrum nocleg dla 7 osób w 30 minut.

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:42:29

Cytat
Jukam
a z kad jestes? Ja w tym roku pojechalam na 10 dni do Hiszpani za 998 zł, hotel bardzo ładny, czysty, blisko plazy z basenem, cena zawierala posilki ktore byly bardzo smaczne, i to nie last minute;) Była też Bułgaria i Horwacja w tej cenie;) Z tego co sie orientuje to z calej polski sa wyjazdy z tego biura. Napisz na priv jak chcesz namiary;) A co do pytania to odradzam Egipt, ale z drugiej strony nad morzem wydasz tyle jak za egzotyczne wakacje.. Znam to z doswiadczenia
poprosze link :)

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:46:03

Ja bym jeszcze poszukała wycieczek zagranicznych. Bo niestety pogoda nad naszym morzem jest jaka jest. A jak przez 10 dni będzie padać to wakacje udane nie będą. Jeszcze facet pojedzie tylko dlatego, żeby Ci zrobić przyjemność i traficie na taką pogodę to może się lekko wkurzyć. Więc ja bym poszukała czegoś innego. A ceny nad naszym morzem też nie są małe.

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:51:40

wybierz Morze

tanie wakacje!

21 lip 2013 - 21:52:01

ktos jeszcze? moze znacie jakies strony gdzie tanie last minute

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bilet tygodniowy pkp