Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

calominal opinie

30.01 o 21:06

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Aktywne użytkowniczki

Od zawsze jestem strasznie zafascynowana USA jednak nigdy nie byłam i znam ten kraj jedynie z filmów i książek czy rzeczywiście taki jest?
Może któraś z Was była i powie coś na ten temat? A może któraś się wybiera?
Moim marzeniem jest wyjazd do USA i zwiedzanie najciekawszych miejsc <marzy> ;)

Nie była, ale chętnie z Tobą pojadę :P . Zresztą dziś mam ochotę pojechać gdziekolwiek, byle daleko stąd :D

Ja sie wybieram. Jeszcze nie wiem kiedy ale na pewno tam kiedyś zawitam.
I też jestem, że tak powiem zafascynowana Usa serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 21:15 przez annosy.

Ja od dłuższego czasu myślę nad wyjazdem tylko wiadomo, że usa to nie anglia nie można lecieć w każdej chwili... a szkoda. Zostało mi pół roku szkoły i będę zupełnie wolnym człowiekiem :) Myślę by ta wolność jak najlepiej wykorzystać, a moim największym marzeniem jest podróżować po usa.

Cytat
elasz43
Nie była, ale chętnie z Tobą pojadę :P . Zresztą dziś mam ochotę pojechać gdziekolwiek, byle daleko stąd :D
JA TEŻ, ale mój angielski jest dość ... słaby :P musze się podszkolić :D

To zbieramy ekipe i jedziemy w poszukiwaniu przygody ;D

ojjjj.... gdybym nie miala dzieci to uzbieralabym na bilet i wyleciala, tam podrozowala stopem, szukala pracy nawet w barze zeby tylko pozwiedzac najblizsze okolice i do kolejnego stanu i tak az bym wszystko zwiedzila i zatrzymalabym sie tam gdzie najlepiej by bylo :)

Nie byłam, ale się wybieram ;)

Ja też bym chętnie odwiedziła Stany :) Zastanawiam się nad udziałem w Camp America.

też chętnie bym się wybrała :)

mój znajomy jest na au pair, czyli jako opiekun już od pół roku i jeszcze pół roku ma "kontrakt". zaczął tam studia i mówi, ze poziom jest ogólnie słaby. Sam NY a przede wszystkim sklepy zrobiły na nim super wrażenie. mieszka w New Jersey, ostatnio host mum pytała się go czy chce zeby został jeszcze rok, to powiedział jej , że nie. chce wracać do Polski.. więc chyba nie jest tam aż tak super jak to mówią. Ale na wycieczkę to idealne miejsce :)

Cytat
fredeczkaa
ojjjj.... gdybym nie miala dzieci to uzbieralabym na bilet i wyleciala, tam podrozowala stopem, szukala pracy nawet w barze zeby tylko pozwiedzac najblizsze okolice i do kolejnego stanu i tak az bym wszystko zwiedzila i zatrzymalabym sie tam gdzie najlepiej by bylo :)
ja właśnie tak sobie wyobrażam podróżowanie po stanach :)

Moja kuzynka właśnie pojechała do USA na wymiane studencką , mieszka z jakąś rodziną której opiekuje się dziecmi i oni ją utrzymują za to.

A ja byłam i było cudownie !!

opowiedz w jakim mieście byłaś?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakopane w ferie - noclegi