Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polskie góry - gdzie wypocząć?

09 sty 2013 - 00:34:45

Z ukochanym chcemy wyskoczyć gdzieś na weekend w góry. I chciałabym się Was poradzić, gdzie najlepiej spędzić miło czas? I tanio przede wszystkim. Może macie jakieś sprawdzone kwatery prywatne, domki? Ważne aby było podstawowe wyposażenie AGD, telewizor, pokój najlepiej z łazienką. Najlepiej spokojna i ładna okolica. Z góry dziękuję za wszystkie propozycje!

Polskie góry - gdzie wypocząć?

09 sty 2013 - 15:10:41

W pokoju chcesz mieć wyposażenie AGD? No to raczej tanio takiego nie znajdziesz. I po co Ci na wyjeździe TV? Takie też się raczej tanio nie zdarzają.

A chcesz posiedzieć tylko w pokoju, czy po górach pochodzić? I jak daleko chcesz jechać?
Ja uwielbiam Karkonosze, co roku jeżdżę do schroniska Odrodzenie, ale żeby tam się dostać trzeba kawałek po górach przejść.
A jeśli chodzi Ci o miasteczko turystyczne w górach, to mi się podoba Szklarska Poręba w Karkonoszach. Miejsc typu Zakopane, Karpacz nie polecam - ceny wysokie, mnóstwo ludzi...

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 sty 2013 - 07:51:37

Jeśli szukasz kwatery w górach to śmiało mogę polecić pokoje studio w willi Pod wierzba. http://pokoje-szczawnica.naplus.com.pl/

Cytat
cytat
Oraz 2 pokoje 2-3 osobowy (studio) łoże małżeńskie,wersalka/sofa,łazienka, aneks kuchenny, naczynia, garnki,sztućce, lodówka, cukier, herbata, mikrofala, Sat, Wifi, balkon, osobne wejścia.
Wszystkie nasze pokoje usytuowane są od strony południowej.

pokoje "studio" 2/3 osoby - 100,00 za pokój Ceny uzależnione od długości pobytu

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 sty 2013 - 08:07:22

markowy dworek w bialce tatrzanskiej, bylam tam latem ;-) wpiszesz w google to znajdzie Ci ich str internetowa. jest to cos w stylu pensjonatu, ja pamietam ile placilismy za pokoj 2osobowy, chyba 120 zl. pokoj w bardzo dobrym stanie, w nowym stylu z lazenka i balkonem, wi fi i telewizorem, cena ze sniadaniem, obiady mozna wykupic. niecale 2 min drogi do przystanku autobusowego, wiec wszedzie mozna dojechac bez problemu;) jak bede jeszcze jechac w gory to tylko tam ;p

Polskie góry - gdzie wypocząć?

17 sty 2013 - 23:09:06

Cześć kochane:):)

Mam stonę która wczoraj uratowała mi życie. Wyobrźcie sobie że szukalam noclegu w Zakopanym. Było tych stron duzo ale tutaj znlazłem nocleg w górach w dobrej cenie polecam Wam kochane : http://www.pensjonaty-tatry.pl/noclegi-koscielisko.html

Magda

Ale tam wycziłam sobie domek na ferie...... Już sięnie moge doczekać
Wam moje miłe tez polecam http://www.pensjonaty-tatry.pl

Musiałam sie tym podzielić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 23:10 przez magda790.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

18 lut 2014 - 16:42:19

witaj, ja spędziłam miło ferie w w Ustroniu w tym pensjonacie http://www.7ustron.pl/ poszusowaliśmy na nartach i spędziliśmy miło czas, również ten w mieszkaniu, bardzo przyjemne miejsce :)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

21 mar 2014 - 22:00:34

Willa Tatry Biały Dunajec. Cena za pokój 2-osobowy 70 zł. Pokoje bardzo ładne, każdy z łazienką, TV, większość z balkonem. Przemili właściciele :)
Bardzo blisko do Basenów Termalnych w Szaflarach, gdzie napewno odpoczniesz.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 mar 2014 - 14:15:42

Weź zajrzyj tutaj, jest tam wiele fajnych cenowo okazji w góry na weekendy, na pewno coś znajdziesz;)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 mar 2014 - 14:18:04

Bieszczady serce

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

06 kwi 2014 - 15:47:15

tatry. z okna najpiękniejsza panorama tatr wysokich -polana Głodówka schronisko "Głodówka"! nawet na wolontariat!

Polskie góry - gdzie wypocząć?

06 cze 2014 - 15:23:19

Hej Ostatnio byłam w Beskidzie Górnym w Górach Sowich także gorąco polecam. Przepiękne widoki okolica bardzo atrakcyjna zarówno dla tych leniwych jak i aktywnych LINK . My byliśmy z dziećmi w Pensjonacie Chata nad Sztolnią. Pyszne jedzenie jak i wiele atrakcji dla maluchów.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

06 cze 2014 - 15:27:23

Boszkowo-jeziorko :-)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

05 sie 2015 - 09:33:11

Ja byłam w Górach Stołowych a dokładniej w Kudowie Zdroju. Mogę zapropnować z czystym sumieniem pobyt w Hotelu Adam&Spa - > www.adamspa.pl . Maja oni różne ceny dopasowane do każdego. Jedzenie było wspaniałe, bardzo duży wybór. Obsługa starała się o codzienny porządek i ład. Skorzystałam u nich z nowości zabiegowych tzn. winoterapii i kąpieli w piwie. W Kudowie Zdrój jest też wiele miejsc do zobaczenia, nie siedzieliśmy ciągle w hotelu , ale ja bym mogła u nich zamieszkać hahah. :))) Udał mi się wypoczynek.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

03 wrz 2015 - 09:38:49

Dobrze spędza się wakacje w Szczawnicy. Noclegów sporo - my trafiliśmy tu http://www.ukowala.eu. Obecnie szykujemy się do powrotu po dwóch tygodniach. Doskonale spędzony czas.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

03 wrz 2015 - 10:17:46

ja polecam miejscowość Zwardoń i dom wczasowy Orawcowa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paszport