Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 3/5

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:00:31

Witajcie Kobietki ;)
Potrzebuję pomocy i z ogromną nadzieją zwracam się do Was.

Razem z rodzinką planowaliśmy wspólne wakacje, niestety moja mama nie wiedziała kiedy dostanie urlop także organizowanie wprzód było bez sensu. Za tydzień dostaje wolne i tu pojawia się problem... gdzie jechać?

Jak już mówiłam, są to wakacje raczej rodzinne (nie ma małych dzieci, najmłodsze to 16 lat). Zależy nam na tym, żeby wypocząć, wieczorami się zabawić...

Od dawna planowaliśmy morze, ale jak się okazało nie ma być pogody, także lipa. Później pojawił się pomysł jakiegoś aquaparku (tatralandia czy coś w ten deseń), ale tu jest problem, bo moja siostra boi sie wody ;p (zjezdzalni). Gdzie jeszcze można by pojechać? Góry? Niby ok.. ale co właściwie można robić w górach innego niż chodzenie po górach? ;/

Najbardziej bylibyśmy zainteresowani wyjazdem do Bułgarii albo Chorwacjii ale niestety ceny na to nie pozwalają. Liczyłam, że znajdziemy jakąś oferte last minute, ale nigdzie nic taniego nie mogę znaleźć. Jak myślicie? Jest możliwe znaleźć jakąś oferte do ok. 1400zł? Jeśli tak to gdzie? Błagam, polećcie coś...

A jakie miejsca są jeszcze godne polecenia? Może być Polska, może być zagranicą (Europa) ale w miare rozsądniej cenie? I jak już wspomniałam nie chodzi tu raczej o zwiedzanie muzeów, kościołów itd, ale o odpoczynek i zabawe.

Za każdą odpowiedź będę ogromnie wdzięczna! ;)

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:04:17

ja bym jednak postawiła na nasze morze :) a pogoda nie trzeba sie przejmowac ;p

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:05:27

Ma być pogoda nad morzem ;p podobno...

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:07:04

ale przeciez sierpień ma byc piękny pogodowo. ja bym zaryzykowała i jednak wybrałabym morze.

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:07:21

oo ja uwielbiam gory - plany byly i sie zbyly :(((

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:07:41

poszukaj ciekawych ofert na grouponie albo citeam :)

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:08:12

Kąty Rybackie! polecam:)

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:10:21

Bieszczady i Polańczyk :))

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:11:04

Cytat
kate_7
poszukaj ciekawych ofert na grouponie albo citeam :)

to samo chciałam napisać, ja już byłam z nimi i w Pradze i we Włoszech, i w paru miejscach w Polsce, tylko poczytaj w internecie przed zakupem opinie o biurze i hotelu :)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 3/5

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:11:55

Ale chcemy jechać 4 sierpnia, a tego co patrzę na pogodę to ma być ok. 20 stopni i ma padać ;< Pogoda na plażowanie to nie bardzo...eh

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:16:23

Tatralandia jest mega :D Ja bym jakoś przekonała siostrę, na prawdę warto tam pojechać, mnóstwo atrakcji, a i na Słowacji po drodze przecież są piękne góry i wiele miejsc wartych uwagi ;)

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:17:39

może w Bieszczady? nad jezioro Solińskie. jest tam baardzo dużo do zwiedzania, przepiękne widoki, a jeśli nie macie ochoty zwiedzać to możecie poleniuchować na plaży nad jeziorem. jest tam naprawdę bardzo dużo atrakcji! a wieczorami są świetne imprezy w barach i 'klubach'
polecam! :)
sama wrócę tam z chęcią i to nie raz ;)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 3/5

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:18:32

Właśnie przejrzałam citeam i groupon. Rzeczywiście- oferty mega, ale niestety nie pasują terminy ;(

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:18:54

Ja rok w zeszłym roku byłam w disneylandzie pod Paryżem i było naprawde super :)) byliśmy tam z grupka znajomych i świetnie sie bawiliśmy . Ostatnio gdzieś czytałam że Tropical Islands w Niemczech też jest warta zobaczenia
udanych wakacji :)

Brak pomysłu na wakacje, pomożecie?

27 lip 2012 - 20:19:58

Cytat
Mysza89005
Bieszczady i Polańczyk :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kraków