Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Był ktoś we Włoszech z tym biurem BUT?
Chcę jechać do Rimini na obóz party zone 16-19 i nie wiem czego się spodziewać ;)
Hotel Bacco, blisko Carnaby, plazy i torów ;)
ale to nie ważne(tory)

Chodzi mi o kadrę, lajtowa?
Mam tez na myśli wypady na miasto- drogo?
czy wystarczy mi 250 euro na 10 dni przy wypadach do klubów, lodziarni, drinki?,,drobne wydatki"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-15 17:00 przez JackDanielsHoney.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

ja byłam w Rimini, ale z innego biura podróży. 250euro starczy Ci na 4 dni imprezowania tam.

Ale ja nie mam zamiaru być mega rozrzutna ;)
zresztą noclegi i żarcie opłacone ;)
To są te"drobne wydatki ";p

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

no najtańszy drink kosztuje ok 15euro. jakieś lody koszt 2euro za gałkę. wejście do klubów też kosztuje, nie do wszystkich, ale skoro jedziesz na obóz party to będziecie grupowo chodzić do tych płatnych "lepszych klubów".
jeżeli masz śniadania i obiadokolacje to też przyda się coś pomiędzy posiłkami przegryźć itp. itp.

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

JackDanielsHoney - jedziesz autokarem czy lecisz samolotem? z ciekawości pytam, bo też myślę o tym samym obozie ;d a kadra podobno bardzo w porządku ;D

mój syn mówi ze kadra to nie kadra, max lajtowa:), był w rimini w zeszłym roku, 250 powinno ci starczyć jak nie będziesz przesadzać a 300 na pewno. w tym roku wybiera sie do hiszpani z buta

autokar ;)
a ile masz lat? ;p
ja mam 16 w tym roku
Jadę na turnus
08.07 - 19.07.2012
lub
17.07 - 28.07.2012
Jeszcze nie ustaliłam na który, czekam na fajnę ekipe(lubiacą się zabawić )

zweryfikowana
Posty: 511
Ostrzeżenia: 1/5

od miesiąca mam 16 hahah ;D
ja właśnie nad tym pierwszym myślę. ogólnie biorę pod uwagę albo pierwszy, albo przedostatni(13.08 - 24.08.2012) ;d
A jak jest z transportem? Tzn. skąd autokar wyjeżdża już do włoch ?

Kochani, przecież BUT ma swój profil na FB "Kocham wakacje" - tam możecie zapytać uczestników poprzednich wyjazdów. Dzięki Bogu moderator nie kasuje postów użytkowników, więc wszystkiego się dowiecie.

Cytat
JackDanielsHoney
Tu jest link
http://www.kochamwakacje.pl/obozy/index.php?co=oferta_terminy&id=23

tam wszystko pisze ;)
Ja jadę na 2 lub 3 turnus

chyba jest napisane...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-10 20:18 przez Lalunka.

Ja mam ich na FB i uważam że naprawdę warto się tam udzielać. zawsze łatwo o coś zapytać a i odpowiedź szybka :)
zazdroszczę Wam tych kolonii, obozów sama chętnie bym pojechała.. szczególnie że to biuro ma dobre opinie.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Ja znam BUT od tej młodszej kolonijnej strony, z obozami jeszcze doswiadczenia nie mam, ale ogólnie mogę polecić. Organizacyjnie wszytsko ok, ceny tez mają przyzwoite.

Cytat
iks_igrek_zet
ja nie pomogę.

Tu nie ma co pomagać... trzeba pytać, rozmawiać, dzielić się informacjami...

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Znacie klub 1500m2 w Warszawie? BUT organizuje tam imprezę na zakończenie lata w najbliższą sobotę, wybiera się ktoś? Na fb o niej piszą...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urlop w Rosnowie i nie tylko...