Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

TANIE noclegi Warszawa ?

21 mar 2014 - 09:33:01

Byłam w Rest 2 tygodnie temu, w zasadzie na podstawie Twojego wpisu - świetne miejsce, dobrze utrzymane, cena ok, jedzenie smaczne. Korzystaliśmy ze spa - też było w cenie. Przede wszystkim świetne połączenie z centrum. Mieliśmy może z 10 km? Tak więc miejscówka całkiem spoko.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

TANIE noclegi Warszawa ?

24 lis 2014 - 13:40:23

Hotel Rest jak najbardziej ok, równiez sprawdziłam, ładne pokoje, fajne centrum SPA, najlepsze że to jest w cenie noclegu :)

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-11 22:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

TANIE noclegi Warszawa ?

01 gru 2014 - 17:23:37

To zalezy jeszcze od tego jakie standardy są dla Ciebie ważne. Jak ja bym miała nocować w Warszawie to chyba już chciałabym przenocować w jakimś ciekawym miejscu. Według mnie ten hotel <moderacja-spam>, jest właśnie wart uwagi. Ciekawie prezentuja sie pokoje a ceny nie są wysokie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-11 22:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

TANIE noclegi Warszawa ?

08 gru 2014 - 12:35:33

Rest jest bardzo ok - największy plus to oczywiście standard w stosunku do ceny. W tej okolicy trudno o hotele z centrum odnowy, takim wyposażeniem i niskimi cenami. Bo jeśli chodzi o samą stolicę to ciężko o lokalizację z bardzo dobrymi cenami.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

25 kwi 2015 - 18:11:06

Ja świetnie wspominam pobyt w Hotelu <moderacja-spam> Bardzo miła obsługa, czyściutkie pokoje standardu 3-4 gwiazdki i bardzo dobre jedzenie w hotelowej restauracji.
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-11 22:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

06 paź 2015 - 14:41:47

Tani hotel w Warszawie będzie ciężko znaleźć, ale pod Warszawą jest już lepiej. Np. taki hotel Groman. Ceny nie są zaporowe, pokoje są duże i przestronne, dojazd jest bardzo fajny. Duży parking i ogród dla gości no i smaczne jedzenie w restauracji. Czego chcieć więcej? :)

TANIE noclegi Warszawa ?

07 paź 2015 - 22:04:56

A jaki polecacie hotel na Mokotowie?

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 10/5

TANIE noclegi Warszawa ?

14 paź 2015 - 09:05:58

Czy jedziecie większą grupką osób? Jeśli tak to najlepiej będzie Wam wynająć nie noclegi w hotelu ale osobny apartament. Są w sieci strony, na których można wynająć sobie właśnie takie własne mieszkanko w samej Warszawie. Albo w centrum albo w jednej z bliskich centrum dzielnic. Mokotowie czy na Woli. Cena takiego mieszkania na dzień jest trochę wyższa niż pokoju w hotelu ale w przeliczeniu na jedną osobę wychodzi to zdecydowanie taniej oraz masz więcej przestrzeni.Nie bez znaczenia jest tutaj obecność kuchni bo możesz sobie dzięki temu coś upichcić.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

11 lis 2015 - 22:30:36

Najtańsze noclegi nie są zwykle najlepsze, choć wiadomo, niektórym wystarczy kawałek drewna, dziurawy materac, prusaki w łazience i gorąca woda z zaplecza w Macu. Ja bym się raczej kierował (szczególnie jeśli myśli się o przyjemnym noclegu) w stronę warszawskich apartamentów, które akurat mają niezłe promo i są zdecydowanie warte wypróbowania - http://www.warsaw4you.com/promocje - żadnego "dzielenia" się przestrzenią jak w hotelach, żadnych dzielonych łazienek jak w akademikach, tylko mieszkanko z pełnym zapleczem i to w świetnej cenie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-22 22:02 przez Tirynek82.

TANIE noclegi Warszawa ?

21 gru 2015 - 14:10:47

Witam,
Polecam noclegi u pana który wynajmuje swoje mieszkania na Woli. Niestety nie Pamiętam nazwiska. Mieszkanka ma w super standardzie (na oko standard hotelu 3*) i w dobrej lokalizacji. Ceny też spoko choc wiadomo to nie hostel. Jedyny kontakt jaki do niego mam to mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) Szczerze polecam!

noclegi.waw małpa o2.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-21 14:12 przez Niken.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

TANIE noclegi Warszawa ?

23 mar 2016 - 23:19:41

W samej Warszawie ciężko o tani nocleg. Ale kilka razy nocowałam tutaj http://dwor.moscibrody.pl/oferta/hotel-siedlce/ i mogę CI gorąco polecić :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

24 mar 2016 - 11:27:12

Poszukaj na stronie: http://goo.gl/dbdOfU Możesz ustawić tam preferencje cenowe, co z pewnością ułatwi wybór noclegu. Poza tym są zdjęcia i opinie innych użytkowników. Możesz też wstawić ogłoszenie i wtedy osoba oferująca nocleg sama się z Tobą skontaktuje.

TANIE noclegi Warszawa ?

04 kwi 2016 - 09:02:44

RIALTO ma mega spoko oferty - czasami jest tak, że np jesteś 2 noce, a płacisz za jedną. Poza tym, świetnie lokalizacyjnie -- centrum miasta. :)

TANIE noclegi Warszawa ?

20 lip 2016 - 17:06:13

Moim zdaniem, żeby było naprawdę tanio a jak przyjeżdża się na dłużej to warto brać hotel pod Warszawą. My nocowaliśmy U Witaszka w okolicy Modlina i było spoko, miłe miejsce. Warszawskie ceny mnie jednak przerażają :/

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

28 sie 2016 - 09:27:40

Ja znam bardzo fajny hotel pod Warszawą - Groman. Mają przestronne pokoje z dużymi łazienkami, centrum gier, do tego duży ogród w którym można spędzić praktycznie cały dzień i się nie nudzić. Obsługa jest miła, praktycznie niezauważalna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długi LOT jak przetrwać?