Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

29 minut temu

Biznes

33 minut temu

tabernakula sklep

52 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

TANIE noclegi Warszawa ?

29 sie 2016 - 10:47:49

W mieście masz hotel Holiday Park - na Bielanach, kilka minut od Starego Miasta. Jeśli jedziecie z nastawieniem na zwiedzanie, to taka opcja będzie naprawdę super. Ceny normalne, jedzenie smaczne, tam można nawet pokój mieć na kilka godzin, ale to musicie sprawdzać aktualną ofertę.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

30 sie 2016 - 09:56:59

Polecam Ci hotel Groman. Nie zostawicie tam majątku, jedzenie mają wyjątkowo smaczne, lokalizacja jest całkiem w porządku no i będziecie mieli gdzie zaparkować.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

TANIE noclegi Warszawa ?

22 paź 2016 - 10:04:18

Czy koniecznie zależy Wam na samym centrum? W centrum jest dosyć drogo, ze swojej strony proponuję wynająć soobie noclegi w apartamentach mangnolie.Można tam w niewysokiej cenie wynająć sobie fajne mieszkanie o bardzo dobrym standardzie i w cenie kiepskiego hostelu w centrum.

Dojazd jest bezproblemowy . Albo komunikacją miejską albo samochodem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 13:32 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

30 sty 2017 - 18:55:32

A koniecznie szukasz w samym centrum? Ja znam fajne jedno miejsce Jaworowy Dwór, ale pod Warszawą. Zawsze tam się zatrzymuje jak jadę w trasę lub mam załatwienie w stolicy. W samym centrum są bardzo drogie noclegi z tego co się rozpatrywałam, a tak na uboczu całkiem spoko. Ale nie jest jakoś specjalnie daleko. Mnie skusiła cicha i spokojna okolica i mnóstwo terenów zielonych. Lubię spędzać aktywnie czas, a tam mam do tego wspaniałe predyspozycje. Nie wiem co Cię najbardziej interesuje? Mogę powiedzieć, że pokoje są naprawdę komfortowe i nowocześnie wyposażone, restauracja w hotelu też niczego sobie, zawsze ciepłe i świeże dania i jest dużo punktów rekreacyjnych. Jak dla mnie w sam raz. Nie mam jakoś specjalnie wygórowanych potrzeb :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

TANIE noclegi Warszawa ?

21 lut 2017 - 13:18:44

ten apartament jest całkiem spoko :) [moderacja - spam]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 13:55 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

24 lut 2017 - 12:37:03

Cześc dziewczyny,
jade na koncert do Wawy 24 marca do klubu Stodoła. Macie może namiary na nocleg gdzies w okolicy ?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

TANIE noclegi Warszawa ?

14 mar 2017 - 14:56:15

Bardzo tani nocleg jest w Hostelu Witt <moderacja-spam> w centrum Warszawy. Miejsce jest bardzo przytulne, kamienica zabytkowa,myślę, że idealnie się sprawdzi na wyjazd we dwoje. Ceny są naprawdę niskie, bo za 2 osoby możecie już zapłacić z 60. Ja tam nocowałam i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wysokim standardem, pomimo ceny.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:44 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

29 maj 2017 - 18:40:37

Polecam Hostel Mokotów tanio blisko wszędzie i najważniejsze przyjemnie. Warunki ok. Hostel mieści się w akademiku Politechniki Warszawskiej ale jest oddzielony od studentów. Ceny bardzo dobre. Za takie warunków cena super. W hostelu jest wifi, łazienka w segmencie, pokoje ładne. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.hostelmokotów.pl

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

12 cze 2017 - 12:08:46

Ja polecam tanią noclegownię pod Warszawą w Nowym Dworze Mazowieckim, nieopodal lotniska w Modlinie <moderacja-spam>, bardzo komfortowe warunki w niskich cenach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:44 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

06 lip 2017 - 14:36:22

Tańszy od hotelu będzie wynajem mieszkania. W centrum możesz sobie ogarnąć z Solatium za całkiem rozsądne pieniądze.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

TANIE noclegi Warszawa ?

16 sie 2017 - 17:48:01

My od kilku sezonów podczas wyjazdów decydujemy się na wynajęcie apartamentu i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jak planujecie wyjazd większą grupą to najlepsza opcja, można cieszyć się z naprawdę komfortowych warunków, a jednocześnie przystępnej ceny. Jak koszty podzieli się na kilka osób, to nie wychodzi drogo, a większość apartamentów jest naprawdę dobrze wyposażonych i nowoczesnych. Sprawdźcie sobie na przykład <moderacja-spam> ja za pośrednictwem tej strony szukałam noclegu, znajdziecie tam apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, bardzo ładne w dobrych cenach. Rezerwacji można tam dokonać za pośrednictwem internetu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

15 wrz 2017 - 14:01:05

Mogę polecić wam bardzo fajną stronę. Znajdziesz tam dużo ciekawych ofert <moderacja-spam>l my ostatnio spaliśmy u bardzo miłej właścicielki, która opowiadała nam przezabawne historie o Warszawie i swoich gościachściana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

TANIE noclegi Warszawa ?

22 wrz 2017 - 06:52:59

Zdecydowanie apartament Solatium Booking na Marszałkowskiej :) Piękny widok i apartament. Byłam bardzo zadowolona z tego weekendu z moim skarbem :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-07 13:48 przez wisniak.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

TANIE noclegi Warszawa ?

11 gru 2017 - 15:19:38

Czy tanie noclegi w Warszawie istnieją?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korfu - kto był?