Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:19:22

Któraś z Was jechała na wakacje w ciemno, nie majac zarezerwowanego noclegu i bez namiotów?
chodzi mi o wyjazzd nad morze

Jak sie udało znależć nocleg i za ile?? :)
piszcie proszę, gdzie i za ile znalazłyście nocleg ;)
skorzystałyście z pokoi oferowanych na dworcu, czy szukałyście po pensjonatach??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 12:53 przez lawenda89.

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:20:57

ja mam zamiar jechać do pragi i też nie wiem ,czy jechać w ci4mno ,czy co;P aLE Ja tylko na jedną noc ;)

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:22:45

:) w innych wątkach dziewczyna pisała, ze koło Jastrzebiej Góry znalazła tak w ciemno pokój 2 osobowy za 40 zl

też planuje chyba taki wyjazd 6 sierpnia i chce się zorientować jak to wygląda :)

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:22:49

Jeśli do Chorwacji - śmiało można w ciemno, tyle ludzi stoi przy drodze z tabliczkami z informacją o wolnych apartamentach 1, 2, 3, 4, 5, 6 nawet 7 osobowych :)

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:23:07

ja bym się bała, że nie znajdę i będzie wałek. :D

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:24:00

Cytat
oddycham
ja bym się bała, że nie znajdę i będzie wałek. :D

pozostaje romantyczna noc na plaży w objęciach ukochanego ;pp

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:25:53

przed chwilą krążył tu podobny wątek :)

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:26:08

ja nie i zaluje. (to bylo 3 lata temu) mozna bylo wynajac pokoj za 30 zl za dobe blisko moza, super warunki i zaluje ze mielismy juz rezerwacje, ale jak jescze kiedys pojedziem nad morze to napweno w ciemno i skorzytsamy z oferty z pkp. oglasza sie mnostwo ludzi, zawsze mozna zrezygnowac jak pokoj sie nie spodoba.

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:26:42

Moi znajomi ta jechali rok temu na mazury.Trochę im zeszło znalezienie fajnego pokoju i w dobrej cenie ale znaleźli i byli bardzo zadowoleni.Pokoje na pewno są gdzieś wolne ale wiadomo że ich standard może być trochę gorszy:) ja osobiście bym się bała

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:26:56

jak z ukochanym to co innego! jedź. :D

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:27:10

Cytat
lawenda89
Cytat
oddycham
ja bym się bała, że nie znajdę i będzie wałek. :D

pozostaje romantyczna noc na plaży w objęciach ukochanego ;pp

to juuz nie takie oplacalne jak kiedys. mandat drozszy od pokoju :):)

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:28:09

ja zawsze miałam zaklepany nocleg ale jak wysiadałam z pociągu to często mnie zaczepiali ludzie z pytaniem czy nie jestem zainteresowana noclegiem.
ostatnio jak byłam nad morzem w karwii i szłam sobie na zakupy to mnie zaczepiła laska z gościem i pytali czy nie wiem nic o jakimś noclego bo oni juz od helu jadą i nawet jednego miejsca wolnego nie ma. a przyjechali sobie w ciemno i to z 3 miesięcznym dzieckiem :/
jazda w ciemno może być ryzykowna

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:29:21

raz pojechalam i pierwsza noc spedzilismy na dzialkach w jakims domku 4 km od miejscowosci w korej chcielismy byc:-)) potem znalezlismy domek i juz bylo ok. Tyle,ze mielismy samochod,wiec zawsze to latwiej. Przy ladnej pogodzie ciezko jest cos znalezc w dobrej cenie. Nawet w dobrych hotelach czasami nie ma miejsc. Lepiej obdzwonic wszystkie pensjonaty przed wyjazdem i zaklepac sobie miejsce. Jak pogoda szwankuje to z miejscami nie ma problemu, mozna jechac w ciemno.

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:29:21

Cytat
goska_201
Cytat
lawenda89
Cytat
oddycham
ja bym się bała, że nie znajdę i będzie wałek. :D

pozostaje romantyczna noc na plaży w objęciach ukochanego ;pp

to juuz nie takie oplacalne jak kiedys. mandat drozszy od pokoju :):)

haha ;pp
no tak słyszałam o tym ostatnio w tv :)

wyjazd "w ciemno" - nocleg

26 lip 2011 - 12:32:13

Cytat
goska_201
ja nie i zaluje. (to bylo 3 lata temu) mozna bylo wynajac pokoj za 30 zl za dobe blisko moza, super warunki i zaluje ze mielismy juz rezerwacje, ale jak jescze kiedys pojedziem nad morze to napweno w ciemno i skorzytsamy z oferty z pkp. oglasza sie mnostwo ludzi, zawsze mozna zrezygnowac jak pokoj sie nie spodoba.

30 od osoby czy za pokój 2 osobowy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weekend na kaszubach-doradźcie