Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

13 wrz 2016 - 13:43:33

My lubimy wynająć sobie nad morzem jakies własne mieszkanie jak jeździmy z męzem i córką. Po pierwsze latwiej jest mi dla niej coś ugotować bo mamy dostęp do kuchni. Nie jesteśmy uzależnieni od jedzenia na mieście i w hotelowej restauracji.Po drugie miejsca jest więcej.
Cenowo wychodzi tak samo jak hotel tak więc dla mnie wybór jest prosty. Najczęściej rezerwujemy coś na kilka dni w Sopocie albo w Gdańsku.Mieszkań jest tam sporo.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-05 14:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

26 wrz 2016 - 20:03:01

Mogę podpowiedzieć nocleg w hotelu Gdańsk Cru bardzo ładny wewnątrz, jedzenie świetne moim zdaniem, poza tym dobra lokalizacja i to u mnie chyba był priorytety przy wyborze.

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

03 paź 2016 - 13:53:43

Agnieszka a jakie maja tam ceny?

My z mężem podobnie jak Hally uważamy ,ze bardziej opłaca się wynajęcie apartamentu niż pokoju w hotelu Jest taniej, bardziej kameralnie i nie ma zwykle problemu z zabraniem ze sobą zwierzaka ( w większości hoteli jest to zabronione, z kolei większość apartamentów dopuszcza taką możliwość za darmo, albo za niewielką opłatą).
W Gdańsku mieszkanie można wynająć już od 100 zł za noc za całe mieszkanie.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

25 lis 2016 - 18:28:51

Polecam Apartamenty Kąty Rybackie Willa Turkusowa.
Miejscowość Kąty Rybackie leży między Zalewem Wiślanym, a Morzem Bałtyckim (Zatoką Gdańską). Do zalewu mamy stąd ok. 150 metrów, a do morza - ok. 1500 m.
Ok. 10 minut samochodem - Krynica Morska, dalej Piaski, a w drugą stronę, kilka minut zajmie nam dojechanie do Sztutowa i Stegny.
Strona domowa Willi Turkusowej:
noclegi Kąty Rybackie

Ceny są podane przy każdym apartamencie:
Kąty Rybackie Apartamenty Willa Turkusowa
wahają się od 160-180 do 420zł, ale poza sezonem lub już na sam koniec sezonu letniego można wynegocjować lepszą.



zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 8/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

21 lut 2017 - 10:49:17

Polecam Jovi Apartaments w Sopocie --> Jovi Apartments
Dobra lokalizacja - blisko do morza i centrum Sopotu. Jest o wiele lepiej niż w hotelach. Są do wyboru 4 apartamenty a w lato jeszcze jeden dodatkowy dla 6 osób. Teraz ceny wynoszą około 300 pln za dobę. W lato jest nieco drożej około 800 pln ale wiadomo jak to sezonie. Warto tam pojechać i zainspirować się ich wnętrzami :)
Rezerwację można dokonać wygodnie poprzez ich stronę internetową.


[moderacja - spam]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 14:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

21 lut 2017 - 13:04:27

ja szukam zazwyczaj na bookaparcie wszystkich noclegów :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

24 lut 2017 - 08:45:31

Nigdy jeszcze nie korzystałam z takich portali Jak w ich przypadku przebiega płatność? Czy płacimy na mijscu czy może przez portal? Nie wiem czy miałabym takie zaufanie jakby trzeba było płacić właśnie przez portal....

Sama wynajmuję sobie zwykle nocleg, potem płacę zadatek i już na miejscu kiedy widzę co wynajełam opłącam resztę formalności. Jestem zapobiegawcza i jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie.
Co do noclegow nad morzem to poszukajcie sobie mieszkania na wynajem:
www.sunandsnow.pl/index.php

Na stronie jest spory wybór apartamentów. Jest to najwygodniejsza opcja noclegowa.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

07 kwi 2017 - 08:04:38

Wiele pięknych miejsc polecacie, mnie kusi Bayjonn, bo hotel znajduje się przy Monciaku w Sopocie, samo centrum miasta, zaraz obok plaży. Pokoje na zdjęciach wyglądają gustownie (http://www.bayjonnhotel.pl/pokoje). Ceny nie są najniższe, ale w końcu płaci się za standard i lokalizację. Wydaje mi się, że Sopot to idealne miejsce, bo łatwo się stamtąd dostać w inne części Trójmiasta, a także do Władysławowa, Jastarni czy też na Hel. A co do wyboru hotelu - widziałam właśnie, że jest wiele wyszukiwarek, ale sama chyba wolę korzystać z bardziej sprawdzonych rozwiązań.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

26 kwi 2017 - 15:12:33

Ja korzystam głównie z portali rezerwacyjnych typu Bookapart bądź Booking.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

07 maj 2017 - 23:33:24

Mielno noclegi U Jacka - przy samej plaży. Zobaczcie stronę www.jacek.ta.pl i dzwońcie. Niedrogie pokoje z pełnym wyposażeniem od 40 zł osoba w czerwcu do 75 zł osoba w lipcu i sierpniu.



NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

08 maj 2017 - 08:13:10

rok temu byliśmy w Trzęsaczu- polecamy dla tych którzy chcą ciszy i spokoju:)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

17 maj 2017 - 15:32:17

Może warto wziąć pod uwagę również apartamenty w Gdyni. Osobiście mogę polecić ten adres <moderacja> Praktycznie centrum Gdyni dobre ceny, blisko plaża i inne atrakcje, miejsce dobrze skomunikowane z resztą trójmiasta. Dobre ceny w szczególności w większej grupie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 12:22 przez moderator.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

19 maj 2017 - 12:41:44

Ja polecam zajrzeć na jakąś wyszukiwarkę hoteli i na spokojnie przyjrzeć się <moderacja>

Jak muszę gdzieś jechać, to korzystam właśnie z tej wyszukiwarki. można bardzo fajne miejsca odnaleźć. Co prawda to inne miasto, ale przez tę stronę wypatrzyłam fajny hotel <moderacja> także polecam takie wyszukiwarki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 12:23 przez moderator.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

26 cze 2017 - 22:49:58

Zobaczcie niedrogi pensjonat w Mielnie <moderacja>

Noclegi dla młodzieży - wygodne i niedrogie. Tak można zareklamować pensjonat Azalia z Mielna. Zobaczcie ofertę <moderacja> i zapoznajcie się z ofertą. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV, ogród z grilem, miejsce do rekreacji. Niewysokie ceny zachęcaja zwłaszcza w I połowie lipca. Dzwońcie i rezerwujcie 602 529 559.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 12:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

15 wrz 2017 - 14:04:03

Jeśli szukasz noclegów to koniecznie wejdź na stronę <moderacja> tam znajdziecie bardzo dużo ciekawych ofert nad morzem i nie tylko. Kilka razy z znajomymi skorzystałam z tej strony i zawsze z pozytywnym skutkiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 12:24 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Turcja 2016