Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

09 cze 2011 - 01:31:41

Hej:)
Za niedługo zaczynają mi się egzaminy wstępne na studia
i będę musiała przenocować w miastach odległych od mojego miejsca zamieszkania.
Z tej przyczyny zwracam się do Was z prośbą o wskazanie miejsc noclegowych, najlepiej tanich:)
Nie znam tych miast, a samo krążenie w internecie po stronach dziwnych noclegowisk jest mało skuteczne.
Nie wiem czy będą wolne miejsca w akademikach, więc muszę się "ubezpieczyć" na wszelki wypadek:)

Z góry dziękuję za pomoc:))
pozdrawiam

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

09 cze 2011 - 02:16:30

Ja się bujałam zawsze po akademikach, przy egzaminach możesz sobie chyba zaklepać miejsce - ale musisz to zrobić już teraz. Jeśli się nie uda - poszukaj miejsc w hostelach, jest dość tanio i bardzo sympatycznie :)

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

08 sie 2011 - 00:05:40

ja polecam Hotel Włoski. Nocowałam tam tydzień temu i naprawdę jestem zadowolona. Hotel znajduje się w centrum miasta bardzo blisko Rynku i Starego Browara. Około 10minutek drogi. Poza tym jest parking strzeżony, kawa i herbata dostępna dla gości hotelu przez 24h za darmo i internet oczywiście :)

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 14:49:50

A może złóż zapytanie o noclegi w tych miastach, to chyba będzie najlepszy sposób, bo szukać nie będziesz musiała, bo dostaniesz po prostu propozycje na maila :)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 14:56:01

w Lublinie polecam willę uroczą na uroczej 5. byliśmy tam na sylwestra i byliśmy zadowoleni, oddzielne wejście do budynku, łazienka w pokoju, płaciliśmy 50zł za osobę.

http://www.noclegi-gajowa.pl/willaurocza.html

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 14:57:32

Ja mam konto na booking tam wpisujesz czego szukasz dostępność też masz, możesz zrezygnować z rezerwacji nawet w dniu przyjazdu , zapłacić później ,hostele, hotele, pensjonaty wszystko.
Zawsze jak gdzieś jadę to tylko przez tą stronę robię rezerwację



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 14:58 przez malenka90.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 15:05:57

dajcie spokoj... poszukaj sobie jakis schronisk a nie hosteli.. tutaj dostaniesz pelno beznadziejnych reklam hoteli, gdzie noc kosztuje 100 zl...

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

24 sty 2014 - 15:11:54

Jeśli masz znajomych w Łodzi w akademiku UŁ to nocleg kosztuje 10,80 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 15:12 przez AmarantowyAniol.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

01 mar 2014 - 13:35:45

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

NOCLEGI w Lublinie, Łodzi i Poznaniu

25 lis 2015 - 13:56:35

Jeśli chodzi o Lublin, to wejdź sobie tu - hotele lublin. Często tam bywam i polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŁEBA NOCLEGI