Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:12:57

Hejj :) zapewne wszystkie wieciee co to groupon i pewnie nie jedna z was juz z niego korzystala. Bardzo ciekawia mnie wycieczki, np. Teraz jest do mielna za 299 zl dla dwoch osob! Czy ktoras z was byla juz nna wycieczkach z grupona,grupera, sweetdeal'a badz jeszcze innej stronki? Polecacie, odradzacie?

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:15:57

Ja nie, ale chętnie się dowiem, bo chyba się w końcu skuszę, czasem świetne mają te oferty... :)

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:16:07

nie mam doświadczenia z tą stronką, ale jakośbym nie skorzystała.. nie chce mi sięwierzyć w uczciwośćtego portalu i rzeczy które reklamuje :)

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:18:15

z wycieczek nie korzystalam, ale z masazy, paznokci, itp - takich rzeczy dla ciala - tak, i jestem bardzo zadowolona

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:18:51

Co jest? Nikt nie skorzystal ?

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:19:54

Są czasem okazje uczciwe i naprawdę bardzo atrakcyjne, należy DOKŁADNIE przeczytać co jest w nich zagwarantowane, nie należy się spieszyć w ich wykupie, bo często są knyfy na końcu wpisane gdzie ludzie zazwyczaj już tego nie doczytują....

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:19:58

Ja ostatnio skorzystałam tam z bonu na Sushi.. tzn tak skorzystałam, że go nie wykorzystałam go promocja do 13 maja a jak zadzwoniliśmy to się okazało, że praktycznie wszystkie terminy są pozajmowane zostały jedynie jakieś beznadziejne w środku tygodnia o 13 a to w całkiem innym mieście.. tak że radziła bym się najpierw dowiedzieć w tym hotelu jak jest z miejscami bo ostatnio jak też na gruponie patrzyłam to pisało, że oferta albo na początku czerwca albo we wrześniu..

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:20:55

Hej, ja kupiłam taką wycieczkę dla dwojga, jedziemy pod koniec maja do Suchej B:) to 1 raz z promocji, ale mam nadzieję że nic się nie różni od zwykłych pobytów w hotelu;)

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:21:36

ja kiedys nie wierzylam i zadzwonilam do jednego hotelu zeby zapytac sie czy to prawda. Recepcjonistka potwierdzila wszystko. Tylko ze jak dzwonilam w lutym to mieli dopiero wolne miejsca na czerwiec.

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:23:19

Bo to trzeba najlepiej od razu się umawiać, bo wiadomo, że z miejscami jest kiepsko.
Ja już korzystałam, nie raz. Żadnej ściemy nie ma ani wielkiej filozofii też nie. Nie mają po prostu dobrego serca, że ceny zniżają, to czysty marketing.

Wycieczkę też zakupiłam, a raczej noclegi w Zakopanem. Jeszcze nie byłam, ale już zarezerwowałam. Zadzwoniłam zaraz po zakupie, więc z miejscami nawet na weekend nie było problemu.

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:25:19

tez sie dowiem z chęcią. Koleżanki moje korzystały z usług kosmetycznych.

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:26:00

Oooo to super :d

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:26:05

a gdzieś Ty to Mielno znalazła ;> bo Ja tam nie widzę :(
sorrki już mam ale to gruper a nie grupon heh ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-04 22:28 przez dollccee.

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:29:27

serwis jest w 100% wiarygodny - często korzystam z ich ofert ;)

Wycieczki Groupon

04 maj 2011 - 22:32:22

Cytat
dollccee
a gdzieś Ty to Mielno znalazła ;> bo Ja tam nie widzę :(
sorrki już mam ale to gruper a nie grupon heh ;)
tyle dzisiaj tych stron ogladalam, ze sie pomylilam:pp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Góry Świętokrzyskie - nocleg.