Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Monitoring domu

2 minuty temu

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Turcja

04 maj 2011 - 12:25:39

Hej! Szukałam podobnego wątku na forum, ale nie znalazłam nic konkretnego na temat Turcji. A chodzi mi o to, że planujemy z chłopakiem pojechac tam na wakacje i poszukuję porad od osób, które już tam były - a mianowicie w jakie miejsce najlepiej (Alanya, Bodrum, Side, Marmaris, czy jeszcze gdzie indziej?) i najlepiej jaki hotel - jeśli chodzi o koszty to takie dla studentów... ;) Pozdrawiam! :)

zweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 2/5

Turcja

04 maj 2011 - 12:30:06

Zazdraszczam;) Też chętnie pojechałabym w tym roku w jakieś ciepłe miejsce, ale planuje w lipcu założyć aparat na zęby, który kompletnie rujnuje mnie finansowo. Chyba, że mój ukochany okaże się taki wspaniałomyślny i mnie gdzieś zabierze;) Do Chorwacji chociaż...Albo na pobliskie jezioro, hehe;)
Tobie niestety nie pomogę;)

Turcja

04 maj 2011 - 12:32:45

Pobliskie jezioro też fajne ;) Nawet myśleliśmy o takiej opcji, ale zraziłam się wczorajszym śniegiem - skoro spadł w maju, to może i w lipcu? ;P

Turcja

04 maj 2011 - 12:34:29

Ja w tym roku wybieram sie do Turcji do Alanya. Mam nadzieje że to będą udane wakacje. Znalazłam w miare tani hotel 50m od Plaży Cleopatry.

Turcja

04 maj 2011 - 12:36:22

Cytat
madziorkaa87
Ja w tym roku wybieram sie do Turcji do Alanya. Mam nadzieje że to będą udane wakacje. Znalazłam w miare tani hotel 50m od Plaży Cleopatry.

Hmm, a mogłabyś podac nazwę hotelu? Albo jeśli nie chcesz, to może nazwę biura podróży? :)

Turcja

04 maj 2011 - 12:39:01

Hotel Cleo Mare, zewnetrznie nie wyglada najlepiej ale czytałam o nim same dobre opinie. Biuro Exim Tours

Turcja

04 maj 2011 - 12:41:40

Cytat
madziorkaa87
Hotel Cleo Mare, zewnetrznie nie wyglada najlepiej ale czytałam o nim same dobre opinie. Biuro Exim Tours

Dziękuję, zaraz poszukam ;*

Turcja

04 maj 2011 - 12:43:15

Proszę, tylko ja wakacje wykupiłam w marcu więc płaciłam mało teraz może być drożej.

Turcja

04 maj 2011 - 12:45:56

Dwa lata temu byłam w Turcji w miejscowości Marmaris (jest to miasto portowe, z marmaris można popłynąć statkiem na Rodos) ogólnie bardzo mi się tam podobało i polecam. Byłam w hotelu Class Family (do publicznej plaży było ok 50m ale jezdził równiez bus który dowoził nas do prywatnej plaży hotelu oddalonej o ok 2,5km która znajdowała się przy drugim hotelu tego samego właściciela Class Beach). Byłam tam z biura podróży Wezyr. Z własnego doświadczenia proponowałabym wybrać opcje All Inclusive.

Turcja

04 maj 2011 - 12:46:32

Ja w poprzednie wakacje bylam w Bułgari, tez jestem studentka i 2 tygodnie all inclusive w Varnie ,za niecale 1500zl ,oczywiscie samolotem;)a do zlotych piaskow jechalismy 15min taxowka;)znalezlismy na allegro ofertę i w hotelu byli sami polacy i w barze wszystkie alkohole za free,plaza i lezaki bezplatne:P i poki co jest tam tanio!!:)wiec naprawde polecam!

Turcja

04 maj 2011 - 12:48:09

Cytat
madziorkaa87
Proszę, tylko ja wakacje wykupiłam w marcu więc płaciłam mało teraz może być drożej.

Faktycznie, nieco przekracza nasze możliwości. W sumie znalazłam dośc przystępny hotel, ale czytałam, że lubią zamiast w hotelu lokowac w drewnianych, zapleśniałych domkach i trochę mnie to stresuje. Chyba dziś po prostu pojeżdżę po biurach i się popytam :)

zweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 2/5

Turcja

04 maj 2011 - 12:52:48

Cytat
madziorkaa87
Proszę, tylko ja wakacje wykupiłam w marcu więc płaciłam mało teraz może być drożej.

Mało tzn ile, mogłabyś zdradzić?

Turcja

04 maj 2011 - 12:53:03

Ja pakowałam walizki, śledziłam oferty i kupowałam last minute które kosztowały tyle co first minute a nawet dostwaliśmy za tą kwote pokoje z lepszym widokiem niż first minute. Warto o tym pomyśleć.

zweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 2/5

Turcja

04 maj 2011 - 12:55:59

Cytat
mbe2
Cytat
madziorkaa87
Proszę, tylko ja wakacje wykupiłam w marcu więc płaciłam mało teraz może być drożej.

Faktycznie, nieco przekracza nasze możliwości. W sumie znalazłam dośc przystępny hotel, ale czytałam, że lubią zamiast w hotelu lokowac w drewnianych, zapleśniałych domkach i trochę mnie to stresuje. Chyba dziś po prostu pojeżdżę po biurach i się popytam :)

To jest naprawdę nieporozumienie, jak trzeba uważać. Tak naprawdę to nigdy nie wiesz gdzie trafisz, moim zdaniem to wina biur podróży, przecież to oni odpowiadają za Twoją wygodę. Na ulotce piękne widoki pościągane z Google Grafika. Taka ta nasza Polska jest każdy chce tylko zarobić, a ludzie po kilka lat zbierają na wyjazd żeby się męczyć w barakach. Dlatego chciałabym do Chorwacji, bo mamy blisko, znajomi jeżdżą autem, na miejscu znajdują nocleg i widzą co biorą.

Turcja

04 maj 2011 - 12:56:10

Cytat
dorothea
Ja pakowałam walizki, śledziłam oferty i kupowałam last minute które kosztowały tyle co first minute a nawet dostwaliśmy za tą kwote pokoje z lepszym widokiem niż first minute. Warto o tym pomyśleć.

Też o tym myślałam, jednak oboje musimy wziąc urlop w pracy i boję się, że na last minute nie znajdziemy niczego odpowiedniego w terminie, w którym ten urlop dostaniemy.

A gdyby nie praca to jasne, polowałabym dopiero chwilę przed wyjazdem ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycieczki Groupon