Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 09:52:48

dziewczyny ;-) malymi kroczkami zblizaja sie wakacje. jak spedzacie je w tym roku?
za granica? a moze postawilyscie na Polskie morze, lub gory?
chcialabym, aby kazda z nas zamiescila post, gdzie spedza wakacje, gdzie byla w tamtym roku,
lub jakyby istniala mozliwosc polecila jakies miejsce i opisala jakie byly wrazenia w czasie pobytu, ja bede pierwsza.



__
Grecja Kreta hotel Golden Sun, Adelianos Kampos , Rethymno
niesamowite miejsce, ludzie, byłam zachwycona i najchętniej bym stamtąd nie wracała,
jedyne co mnie męczyło to powrót z plaży do hotelu, ponieważ hotel był połączony na górce, trzeba było
pod nią podejść, plaża dość czysta. kelner z hotelu zapewniał nam wiele atrakcji, m.in wieczorek Grecki,
urozmaicał nam każdy dzień. nie był to hotel wielogwiazdkowy, ale w zupełności spełniał moje wymagania,
było czysto, Panie przychodziły codziennie wymieniały ręczniki, robiły nam z nich piękne łabędzie i zostawiały na łóżku.
zdecydowanie polecam! ;-)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 09:54 przez ooliskaa.

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 09:56:48

o jejku, przepiękne miejsce.
Ale pewnie baaardzo dużo kosztował taki wyjazd,nie?
Ja jadę w tym roku nad nasze polskie morze ;)
marzą mi się wakacje w hiszpani..

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 09:57:46

nigdzie... w domu.. Mamy ważniejsze wydatki niż wyjazd

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 09:58:31

Cytat
aknamaj
nigdzie... w domu.. Mamy ważniejsze wydatki niż wyjazd

to smutne.

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 09:58:43

Ja planuje Międzydroje w tym roku, ale czy sie uda to nie wiem, Właściwie moge jechać gdziekolwiek, byle nad morzem. Za granice mnie nie ciągnie.

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 09:59:41

my jedziemy do Francji na początku czerwca:)
ale również marzą mi sie wakacje w Hiszpanii :)

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:00:58

Cytat
ouuu
Cytat
aknamaj
nigdzie... w domu.. Mamy ważniejsze wydatki niż wyjazd

to smutne.

Wszystkie wyrzeczenia zrekompensuje mi później mieszanie w swoim WŁASNYM domku

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:03:24

Cytat
aknamaj
Cytat
ouuu
Cytat
aknamaj
nigdzie... w domu.. Mamy ważniejsze wydatki niż wyjazd

to smutne.

Wszystkie wyrzeczenia zrekompensuje mi później mieszanie w swoim WŁASNYM domku

ale masz fajnie ;) ja też chętnie zrezygnowalabym z wyjazdów gdybym miała możliwość budowy domu

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:05:59

to ja tez opowiem troche o swoich zeszlorocznych. Bylam z rodzicami w Bulgarii, jechalismy autkiem. Moi rodzice chcieli jechac w jakies spokojniejsze miejsce, nie do Zlotych Piaskow czy Slonecznego Brzegu, tylko bardziej na poludnie, blizej Turcji. I jedziemy juz sobie nad morzem w Bulgarii, widzimy te piekne morze, fale ale gadamy ze jedziemy dalej. Zatrzymalismy sie w kompletnej wsi. Byl tam fajny maly ale ladny hotelik, ale plaza byla kamienista wiec pojechalismy dalej. Wjechalismy do miasta o nazwie Ahtopol. Jedziemy i patrzymy a tam na wzgorzu 4-gwiazkowy hotel. Tam zamieszkalismy i bylo pieknie!
I wcale nie bylo drogo, wiec jak chcecie sie wybrac to jak najbardziej polecam.


JEZELI JESTESCIE ZAINTERESOWANE TO DAJE NAMIARY NA HOTEL: hotelneven. bg

zweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:09:58

ja oczywiście polecam Polske i SOLINE:) najpiękniejsze miejsce w Polsce gdzie zawsze jest ciepło. Jeziorko + góry coś pięknego :) byłam już tam na wczasach parę razy i zawsze tam jade:-)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:11:31

ja wybieram się ponownie do egiptu kocham ten kraj piękna pogoda cały rok ,czyste przepiękne no i ciepłe morze nie to co u nas polecam hotel sea gull w centrum hurhgady lub sindbad auqa park

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:12:01

Ja nigdzie nie byłam, ale w tym roku wybieram się na Chorwację, pierwszy raz więc jeśli ktoś już był to chętnie poczytam co polecacie (miejscowość, nawet kwatera:)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:17:29

Cytat
trendy1983
Cytat
aknamaj
Cytat
ouuu
Cytat
aknamaj
nigdzie... w domu.. Mamy ważniejsze wydatki niż wyjazd

to smutne.

Wszystkie wyrzeczenia zrekompensuje mi później mieszanie w swoim WŁASNYM domku

ale masz fajnie ;) ja też chętnie zrezygnowalabym z wyjazdów gdybym miała możliwość budowy domu

popieram ;)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:17:57

jak co roku morze +coś jeszcze.ale to "coś jeszcze " zawsze wychodzi na spontana i nie jest planowane :)
a marzy mi sie kuba i jamajka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 10:20 przez daniello33.

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:19:25

Ja pewnie nad polskie morze i do domu rodzinnego w gory :) Zastanawiam sie tez nad Mazurami, bo bylam tam tylko raz i to jako dziecko, a podobno pięknie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pociągiem nad morze