Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 12:46:33

A wiec iż już niedługo długo wyczekiwane wakacje, a co za tym idzie wczasy opowiedzcie, gdzie i za ile załatwiałyście WCZASY ZAGRANICĄ oraz te w Polsce ;) I gdzie macie zamiar w tym roku się wybrać ;)

Ja bym bardzo chciała pojechać w końcu z moim gdzieś za granicę tylko we dwoję. Przeglądałam parę stron z wczasami, ale chyba wolałabym pójść konkretnie do biura.

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 12:58:47

Też chętnie się dowiem...
Gdzie i za ile byłyście:)
Ja chcę lecieć z moim ukochanym na Krete:)

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 13:01:18

Wakacje w Gdyni,Krakowie i Hiszpanii :)

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 13:06:44

Cytat
Monika189915
Też chętnie się dowiem...
Gdzie i za ile byłyście:)
Ja chcę lecieć z moim ukochanym na Krete:)

o Kreta mmmm :D rewelacja ale drogo :((

MAM PYTANIE czy jechałyście z biura? Bo tak sobie pomyślałam czy kupienie na własną rękę biletu oraz zakwaterowanie czy nie wyjdzie mnie taniej niż aby przez biuro turystyczne, które wiadomo też chce za coś się utrzymać. Bo ja to nie potrzebuję trzech posiłków mogę robić sama, albo jeść na mieście ;))))

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 13:09:16

ja bylam teraz w turcji i calkowity koszt to 360eu hotel 5* i all inclusive.
ogolnie na wakacje chciala bym wybrac sie do hiszpani lecz watpie ze pojade...
A co do wycieczek to najtaniej sa przez niemieckie biura podróży tylko wtedy trzeba sie tez liczyc ze wylot bedzie z drezna a to tez bedzie dodatkowy koszt

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 13:13:51

Ja byłam w Hiszpanii 2 lata temu :) jakoś średnio było.

Ja to nic a nic po niemiecku mogliby mnie wyciulać tak, że HOHO

Cytat
aniawchi
ja bylam teraz w turcji i calkowity koszt to 360eu hotel 5* i all inclusive.
ogolnie na wakacje chciala bym wybrac sie do hiszpani lecz watpie ze pojade...
A co do wycieczek to najtaniej sa przez niemieckie biura podróży tylko wtedy trzeba sie tez liczyc ze wylot bedzie z drezna a to tez bedzie dodatkowy koszt

to naprawde taniutko , a ile? 7 dni? załatwiałaś w niemczech?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 13:14 przez Paaati91.

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 13:15:40

byłam w Czarnogórze jechaliśmy samochodem w 5 osób wyszło nam po 800 zł na osobę na 10 dni

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 13:16:15

Cytat
Paaati91
Cytat
Monika189915
Też chętnie się dowiem...
Gdzie i za ile byłyście:)
Ja chcę lecieć z moim ukochanym na Krete:)

o Kreta mmmm :D rewelacja ale drogo :((

MAM PYTANIE czy jechałyście z biura? Bo tak sobie pomyślałam czy kupienie na własną rękę biletu oraz zakwaterowanie czy nie wyjdzie mnie taniej niż aby przez biuro turystyczne, które wiadomo też chce za coś się utrzymać. Bo ja to nie potrzebuję trzech posiłków mogę robić sama, albo jeść na mieście ;))))

Ja mogę Ci polecić biuro podróży Triada jeżdżę z niego co roku i jestem bardzo zadowolona,nigdy nie było tak,że jak dojechaliśmy na miejsce byliśmy bez opieki i nigdy nie byliśmy rozczarowani miejscem w jakim był hotel(czasem bywa tak,że niby jedziemy do super hotelu,który ma być np.500 m od plaży a jest o wiele dalej lub inne rzeczy o których dowiadujemy się na miejscu tak miałam z biurem ITAKA) Jak dla mnie Triada zawsze ma atrakcyjne ceny i nikogo nie wyśle nigdzie na ślepo. A ja zawsze jak jadę płace za wyżywienie,bo jeśli obliczyć to co wydamy żeby sami zrobić obiad czy śniadanie to wychodzi podobna cena a oszczędzasz czas:)

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 13:16:27

ale masz tez rozne stronki polskie z niemieckimy ofertami na necie wiec nie jest tak ciezko.
i moje zdanie jest takie ze na kazda wycieczke lepiej jechac all inclusive bo zaplacisz np200zl wiecej a przez caly pobyt o nic sie nie martwisz-same napoje w upalne dni ile kosztuja

Cytat
Paaati91
Ja byłam w Hiszpanii 2 lata temu :) jakoś średnio było.

Ja to nic a nic po niemiecku mogliby mnie wyciulać tak, że HOHO
Cytat
aniawchi
ja bylam teraz w turcji i calkowity koszt to 360eu hotel 5* i all inclusive.
ogolnie na wakacje chciala bym wybrac sie do hiszpani lecz watpie ze pojade...
A co do wycieczek to najtaniej sa przez niemieckie biura podróży tylko wtedy trzeba sie tez liczyc ze wylot bedzie z drezna a to tez bedzie dodatkowy koszt

to naprawde taniutko , a ile? 7 dni? załatwiałaś w niemczech?


na 8dni i jechalismy przez GTI niemieckie biuro i mi sie podobalao
a 2 lata tenu w sierpniu tez na 8dni all inc. w tunezji zaplacilismy 350 za osobe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 13:20 przez aniawchi.

Wakacje - Wczasy

16 mar 2011 - 14:03:08

:)

Wakacje - Wczasy

29 mar 2011 - 23:04:45

Jeżeli an wczasy to zdecydowanie z biurem. Płacisz trochę więcej za all inclusive, ale masz prawdziwe leniwe wakacje, musisz tylko pamiętać, żeby zdążyć na samolot powrotny :)
Jechałyście może gdzieś z Rainbow Tours? Znalazłam fajną wycieczkę właśnie z nimi i mnie kusi... :)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Wakacje - Wczasy

30 mar 2011 - 11:57:02

tez mi się wydaje, ze jeśli wczasy to z biurem, bo po co się jeszcze bawić w załatwianie, a tak jedziesz na gotowe i na prawdę odpoczywasz :) My się prawdopodobnie wybierzemy z Itaki, chyba Hiszpania, chociaż to jeszcze nie jest postanowione

Wakacje - Wczasy

31 mar 2011 - 08:41:27

ja jak co roku czekam na jakiegos dobrego lasta i nie wazne gdzie byle tanio :)

Wakacje - Wczasy

31 mar 2011 - 08:46:28

W biurze ci wszystko powiedzą ale nie idź do jakiegoś znanego bo tam cię naciągną na kasę. Jesli wakacje w Grecji polecam Grecos Holiday.

Wakacje - Wczasy

31 mar 2011 - 08:48:00

Chciałabym pojechać gdzieś za granice bo wstyd przynzać ale nigdy nie była, a mam już 25 lat :o
W te wakacje to raczej nigdzie nie pojade bo trzeba bedzie pracowac, ale po wakacjach to już inna bajka:D
Może grecja? Chorwacja, Turcja?
Zawsze chciałam do Tunezji, ale to co się tam teraz dzieje jakos mnie zniechęca:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podróże stopem :)