Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

1 minutę temu

sklep detailingowy

25 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRIMARK Londyn

15 mar 2010 - 18:55:04

hej dziewczyny, interesuja mnie primarkowe ceny i czy oplaca sie jechac tam na jeden dzien? moze ktoras z Was robiła taki wypad i wspomina go milo lub niemilo, czekam na komentarze;)
chcę sie wybrac ze znajomymi , ale mamy pewne watpliwosci.
czy noc w londynie jest niebezpieczna?

z gory dzieki

PRIMARK Londyn

15 mar 2010 - 20:48:18

ja też się chętnie dowiem czy jest możliwość, żeby polecieć tam rano i wrócić wieczór?

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 2/5

PRIMARK Londyn

15 mar 2010 - 20:51:04

pewnie jest, ale dużo dacie za bilet w jedna i druga str, zmeczy was bardziej podroż niż zakupy :PP a zazwyczaj bywa odwrotnie, choc satysfakcja gwarantowana:D

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:48:16

kupilysmy z kolezanka bilety na piatkowy wieczorny lot, w londynie bedziemy przed polnoca, do rana posiedzimy na lotnisku, cala sobote spedzimy w londynie, a wieczorem wrocimy na lotnisko, bo powrotny samolot mamy w niedziele rano;]
dwie nieprzespane noce zrekompensuja zakupy;]
a z opcja w jeden dzien to moze byc problem, bo z lotniska do centrum trzeba liczyc przynajmniej godzine drogi + trzeba byc wczesniej na lotnisku bo odprawa, no i godziny lotow zaleza od miejscaa wylotu, jak da rade dopasowac lot tam rano i z powrotem tego samego dnia poznym wieczorem, to leciec!;]

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:49:02

ja bylam ale 2 tyg i bardzo milo wspominam. teraz jade na 2 miesiace na cale wakacje zarobic i polatac po lumpeksach

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:53:27

Chyba cięzko taki lot znaleźć, żeby na jeden dzień, ale przecież Primark jest w każdym większym (i tez mniejszym mieście) w UK, więc możecie poszukać tez do innych miast, bo przecież na zwiedzanie chyba się nie nastawiacie ;) Ja byłam w zeszłym tygodniu w Coventry, niby miasto niewielkie a Primark był trzypiętrowy, tak samo jak w Birmingham. Przykładowe ceny: zdecydowana większość bluzek 4 funty, basicowe nawet za 1 funta, spodnie (jeansy) od 8-13 funtów, żakiety od 11-19 funtów, balerinki od 3-8 funtów, mnóstwo dodatków, ceny zaczynają się już od 0,5 f. Rajstopy, leginsy za ok 2, 3 funty, a wybór jest przeogromny. Można się naprawde nieźle obkupić, skompletować calą garderobę za niewielką cene :) ale minus jest taki, że po niektórych rzeczach faktycznie widać że jakość nie jest najlepsza, sztuczne materiały itp, ale można znaleźć naprawde fajne rzeczy :) Ja ogólnie polecam, pozdrawiam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:55:23

ja bylam z mezem dwa dni i bylo super, obkupilam sie jak nigdy w zyciu:)

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:58:05

też zastanawiam sie nad takim pomysłem

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:58:21

skat wy macie na to kase.. zeby leciec na 2 koniec swiata na zakupy ??!!

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:58:25

Jest jeszcze Edynburg, dlaczego tylko Londyn

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:01:37

Ja w kwietniu lecę we 2 osoby z ryanair (co chwile mają promocję) do Londynu ale zatrzymuję się u rodziny i płacę 280zł z bagażem z powrotem w 2 strony. Ciężko znaleźć jest lot tanio w 2 strony jednego dnia, to masz na 99% niewykonalne. Jednak jak już planujesz lecieć do Londynu to nie ma sensu brać tam z 50funtów, tylko liczy się z większą gotówką, więc już chyba lepiej zapłacić sobie za 1noc w hostelu.

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:05:02

ja bylam ale na dzien to lipa :p ja bam 6 dni :D i wiecej kasy stracilam w innych szklepach niz w primarku bo tam szajs i kiepska jakosc i to nie primark tylko POLMARK ! wiecej tam polakow niz angolii ;]

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:07:01

ja ostatnio wlansie wybralam sie na wekend i zdecydowanie wekend to za malo !! nie zdarzylam kupic wiele rzeczy :( w wekend sklepy sa tam otwarte do 17stej chyba od 11 takze lipa

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:08:17

Leci sie 2 godzinki nawet nie cale ja bylam na 2 tyg to bylo bardzo spokojnie wystarczy nie rozmawiac z nieznajomymi chodzi mi o dziewczyny bo rozne rzeczy zdazaja sie na calym swiecie. A ceny w primarki marzeeniee te dziewczyny ktore tu sprzedaja rzeczy przywiezione z tamtad poprostu tak nas wala w ch***z cenami sa wielokrotnie wieksze. Ja mialam w dzien zakupow w primarku mialam ze soba 40 funtow kupilam sobie super kurtke zimowa, torebke, bizu dla siebie i kolezanki, bluzeczke i jeszcze mi zostalo w innym sklepie kupilam sobie jeansy. A nie byly to przeceny. Na przecenach super buty mozesz dorwac po 4 funty!! Kolezance teraz chlopak przywiozl buty z New look takie podobne do tych z Zary wysokich z gumeczkami ogolny hit za 100zl na polskie a na all chodza po 200zl. Wiec jak ma sie zamiar pojechac na jeden dzien na wieksze zakupy to oplaca sie calkowicie. A juz szczegolnie jak bilet kupuje sie z duzym wyprzedzeniem i tanio. A na zakupy to najlepiej oplaca sie jechac do Turcji heh ;) Bluza adidas 30zl na polskie i wszystko co chcesz z metkami i cena w dolarach podrobki nie do podrobienia wszystkie firmy skarpetki, torebki, portfele, buty, bluzy, dresy, jeansy, perfumy w opakowaniach i foliach hehe ;)

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:08:52

Cytat
madzik3012
Jest jeszcze Edynburg, dlaczego tylko Londyn

tez to miałam na myśli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lwów wyjazd z Podkarpacia