Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRIMARK Londyn

15 mar 2010 - 18:55:04

hej dziewczyny, interesuja mnie primarkowe ceny i czy oplaca sie jechac tam na jeden dzien? moze ktoras z Was robiła taki wypad i wspomina go milo lub niemilo, czekam na komentarze;)
chcę sie wybrac ze znajomymi , ale mamy pewne watpliwosci.
czy noc w londynie jest niebezpieczna?

z gory dzieki

PRIMARK Londyn

15 mar 2010 - 20:48:18

ja też się chętnie dowiem czy jest możliwość, żeby polecieć tam rano i wrócić wieczór?

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 2/5

PRIMARK Londyn

15 mar 2010 - 20:51:04

pewnie jest, ale dużo dacie za bilet w jedna i druga str, zmeczy was bardziej podroż niż zakupy :PP a zazwyczaj bywa odwrotnie, choc satysfakcja gwarantowana:D

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:48:16

kupilysmy z kolezanka bilety na piatkowy wieczorny lot, w londynie bedziemy przed polnoca, do rana posiedzimy na lotnisku, cala sobote spedzimy w londynie, a wieczorem wrocimy na lotnisko, bo powrotny samolot mamy w niedziele rano;]
dwie nieprzespane noce zrekompensuja zakupy;]
a z opcja w jeden dzien to moze byc problem, bo z lotniska do centrum trzeba liczyc przynajmniej godzine drogi + trzeba byc wczesniej na lotnisku bo odprawa, no i godziny lotow zaleza od miejscaa wylotu, jak da rade dopasowac lot tam rano i z powrotem tego samego dnia poznym wieczorem, to leciec!;]

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:49:02

ja bylam ale 2 tyg i bardzo milo wspominam. teraz jade na 2 miesiace na cale wakacje zarobic i polatac po lumpeksach

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:53:27

Chyba cięzko taki lot znaleźć, żeby na jeden dzień, ale przecież Primark jest w każdym większym (i tez mniejszym mieście) w UK, więc możecie poszukać tez do innych miast, bo przecież na zwiedzanie chyba się nie nastawiacie ;) Ja byłam w zeszłym tygodniu w Coventry, niby miasto niewielkie a Primark był trzypiętrowy, tak samo jak w Birmingham. Przykładowe ceny: zdecydowana większość bluzek 4 funty, basicowe nawet za 1 funta, spodnie (jeansy) od 8-13 funtów, żakiety od 11-19 funtów, balerinki od 3-8 funtów, mnóstwo dodatków, ceny zaczynają się już od 0,5 f. Rajstopy, leginsy za ok 2, 3 funty, a wybór jest przeogromny. Można się naprawde nieźle obkupić, skompletować calą garderobę za niewielką cene :) ale minus jest taki, że po niektórych rzeczach faktycznie widać że jakość nie jest najlepsza, sztuczne materiały itp, ale można znaleźć naprawde fajne rzeczy :) Ja ogólnie polecam, pozdrawiam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:55:23

ja bylam z mezem dwa dni i bylo super, obkupilam sie jak nigdy w zyciu:)

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:58:05

też zastanawiam sie nad takim pomysłem

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:58:21

skat wy macie na to kase.. zeby leciec na 2 koniec swiata na zakupy ??!!

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 17:58:25

Jest jeszcze Edynburg, dlaczego tylko Londyn

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:01:37

Ja w kwietniu lecę we 2 osoby z ryanair (co chwile mają promocję) do Londynu ale zatrzymuję się u rodziny i płacę 280zł z bagażem z powrotem w 2 strony. Ciężko znaleźć jest lot tanio w 2 strony jednego dnia, to masz na 99% niewykonalne. Jednak jak już planujesz lecieć do Londynu to nie ma sensu brać tam z 50funtów, tylko liczy się z większą gotówką, więc już chyba lepiej zapłacić sobie za 1noc w hostelu.

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:05:02

ja bylam ale na dzien to lipa :p ja bam 6 dni :D i wiecej kasy stracilam w innych szklepach niz w primarku bo tam szajs i kiepska jakosc i to nie primark tylko POLMARK ! wiecej tam polakow niz angolii ;]

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:07:01

ja ostatnio wlansie wybralam sie na wekend i zdecydowanie wekend to za malo !! nie zdarzylam kupic wiele rzeczy :( w wekend sklepy sa tam otwarte do 17stej chyba od 11 takze lipa

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:08:17

Leci sie 2 godzinki nawet nie cale ja bylam na 2 tyg to bylo bardzo spokojnie wystarczy nie rozmawiac z nieznajomymi chodzi mi o dziewczyny bo rozne rzeczy zdazaja sie na calym swiecie. A ceny w primarki marzeeniee te dziewczyny ktore tu sprzedaja rzeczy przywiezione z tamtad poprostu tak nas wala w ch***z cenami sa wielokrotnie wieksze. Ja mialam w dzien zakupow w primarku mialam ze soba 40 funtow kupilam sobie super kurtke zimowa, torebke, bizu dla siebie i kolezanki, bluzeczke i jeszcze mi zostalo w innym sklepie kupilam sobie jeansy. A nie byly to przeceny. Na przecenach super buty mozesz dorwac po 4 funty!! Kolezance teraz chlopak przywiozl buty z New look takie podobne do tych z Zary wysokich z gumeczkami ogolny hit za 100zl na polskie a na all chodza po 200zl. Wiec jak ma sie zamiar pojechac na jeden dzien na wieksze zakupy to oplaca sie calkowicie. A juz szczegolnie jak bilet kupuje sie z duzym wyprzedzeniem i tanio. A na zakupy to najlepiej oplaca sie jechac do Turcji heh ;) Bluza adidas 30zl na polskie i wszystko co chcesz z metkami i cena w dolarach podrobki nie do podrobienia wszystkie firmy skarpetki, torebki, portfele, buty, bluzy, dresy, jeansy, perfumy w opakowaniach i foliach hehe ;)

PRIMARK Londyn

17 mar 2010 - 18:08:52

Cytat
madzik3012
Jest jeszcze Edynburg, dlaczego tylko Londyn

tez to miałam na myśli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lwów wyjazd z Podkarpacia