Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie nad polskie morze?:)

13 gru 2012 - 11:37:13

Jastrzębia Góra ( byłam w ubiegłe wakacje i było super) :) sporo imprez... była jedna taka, w sumie nie pamiętam nazwy, ale jak się wchodziło to był tylko piasek i palmy, a drinki robili najlepsze na świecie... :)
Władysławowo lub Mielno także polecam... :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad polskie morze?:)

17 gru 2012 - 23:29:26

Dąbki to świetne miejsce, konkretniej domki Alicja - można biesiadować z gospodarzamim serio warto przyjechać nie wspominając już o klimacie i widokach :)

Gdzie nad polskie morze?:)

14 mar 2013 - 21:54:03

Jak dla mnie to tylko Kołobrzeg. Cudowne miejsce, zawsze dobrze się bawię. Ostatnio byłam tylko na 3 dni, dlatego teraz jadę na dłużej. Zafunduję sobie też apartament ze SPA dla lepszego relaksu. Ostatnio tego nie miałam w pakiecie, więc teraz nadrobię. Gdyby ktoś szukał to ciekawe oferty są na: http://www.apartamenty-w-kolobrzegu.pl/

Gdzie nad polskie morze?:)

23 mar 2013 - 19:36:04

Chciałam zapytać czy znacie jakieś miejsca nad morzem (im bliżej Gdańska tym lepiej) na wczasy?

Gdzie nad polskie morze?:)

30 kwi 2013 - 16:12:29

Zależy czego szukasz. Ja ostatnie kilka lat jeździłem do Lubiatowa. Do gdańska niedaleko. Cisza, spokój, szerokie plaże, dojście przez sosnowy las - to we wsi. Na polu namiotowym jest głośniej ale za to w lesie i prawie przy plaży, która jest dość wąska i mokra.
Na stronie www.kamerynadmorzem.napiasku.com jest link do kamery internetowej w Lubiatowie. Jest to kamera zamontowana koło pola namiotowego ale z widokiem an lepszą cześć plaży w Lubiatowie, ta gorsza jest z drugiej strony.

Gdzie nad polskie morze?:)

30 kwi 2013 - 16:16:20

Mielno i nic innego ;)

Gdzie nad polskie morze?:)

30 kwi 2013 - 16:16:25

MIELNO ;) wieczne imprezy itd ... super tam jest sami mlodzi ludzie praktycznie itd. jezdze tam co roku i nigdy nie żałowałam

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie nad polskie morze?:)

30 kwi 2013 - 22:14:52

Ja również stawiam na wczasy w Mielnie ;D
Znajomi namówili mnie wreszcie na wyjazd - wielokrotnie planowałam się tam wybrać ale za każdym razem coś mi przeszkadzało ;)
W tym roku zdecydowałam się pojechać - w końcu kiedyś trzeba ;)

Gdzie nad polskie morze?:)

30 kwi 2013 - 22:16:13

Mielno, Łeba ;D

Gdzie nad polskie morze?:)

02 maj 2013 - 20:28:00

Wiatam :) orientujecie się czy w Międzyzdrojach lub Łebie jest mega tłum? Chodzi o to czy bez problemu można się na plaży rozstawic itp :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 20:31 przez maleena.

Gdzie nad polskie morze?:)

26 maj 2013 - 14:18:38

Dla mnie wyjątkowy jest Kołobrzeg. Bardzo fajne miejsce, a co najważniejsze blisko do morza. Ostatnio byłam tylko na 5 dni, dlatego teraz jadę na dłużej. Hotel już znalazłam na http://e-wczasy.kolobrzeg.pl/, więc teraz tylko odliczać do wakacji.

Gdzie nad polskie morze?:)

26 maj 2013 - 14:22:27

MIELNO !
PEŁNO FAJNYCH IMPREZ :d

Gdzie nad polskie morze?:)

26 maj 2013 - 15:05:58

SOPOT !~I love SOPOT jestem tam co roku i zawsze wracam

a ja sie wyłamie byłam 2 razy w Mielnie i nie pojade więcej -nie podobało mi się :(

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie nad polskie morze?:)

12 mar 2014 - 12:49:52

ja jeżdże co roku do Dankaru w Dziwnowie ;)) świetne miejsce na wakacje dłuższe nad polskim morzem :)) idealne dla rodzin z dziećmi. Pełno dla nich atrakcji, a jaki piękny ogród z oczkiem wodnym!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester, czy warto?