Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:05:35

tez wybieram sie tak z chlopakiem w lipcu ale tylko na jeden cały dzień, potem pozwiedzac Berlin, bedziemy spac w takim tanim hotelu w Berlinie i 3 dzien na zakupy...jzu sie nie umiem doczekac hihiih

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:07:27

jade tam w moje urodziny z chlopakiem 12 marca:) juz nie moge sie doczekac:D:D:D wszystkie koszta sa na stronce:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-17 14:08 przez marrtaaa89.

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:13:01

Nie pojechałabym w takie miejsce nawet za darmo. Czy ja dobrze widzę, ludzie płacą grubą kasę żeby posiedzieć sobie pod kopułą wśród plastiku i tekturowych widoków...Nie przekonują mnie takie imitacje rzeczywistości. Nie, to nie na moje nerwy, ale każdy ma swój gust:)

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:15:45

byłam tam w grudniu , myślałam , że będzie tak fajnie jak na zdjęciach i wg , ale jest przereklamowane wszystko . nie powiem jest fajnie , ale po 3h nie miałam już co tam robić . na tak wielki obiekt tylko 3 zjeżdżalnie z czego 1 nieczynna wtedy była . no i jakieś małe są jeszcze przy drugim basenie , ale strasznie krótkie . jedzenie tak jak dziewczyny wyżej pisały - drogie ! za hamburgera zapłaciłam 5,10 euro ! masakra . ale pojechać chyba warto , przynajmniej raz , bo ja się więcej razy już chyba nie wybiorę ; )

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:17:55

u mnie jedzie wycieczkaze szkoły i mozna kupic bilet tam drozszy lae ma sie pakiet jedzenia tzn. jesz ile chcesz ; )
i wiadomo ze za kazda atrakcje dodatkowo trzeba płacic wiem ze jest lot balonem albo tam za specjalne zjeżdzalnie tez sie płaci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-17 14:18 przez mucka94.

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:25:30

tez sie tam wybieram z chlopakiem i jego rodzina :) cieakawie pewnie bedzie ale patrzac na ceny......to nie za tanio

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Tropical Islands-kto był-opinie

18 lut 2010 - 01:33:12

Mój kuzyn był na wycieczce ze szkoły. Ma świetne zdjęcia, bardzo zadowolony wrócił. Mówi, że jest identycznie jak na zdjęciach i tak jak poprzedniczki pisały bardzo drogie jedzenie.
Najbardziej opłaca się last minute z polskich biur podróży bo robią tam wycieczki i wtedy jest około połowy ceny.

Zazwyczaj są to 1-2-3 dniowe wycieczki połączone ze zwiedzaniem Berlina.

Tropical Islands-kto był-opinie

18 lut 2010 - 01:55:17

bardzo ciekawie wygląda. tylko kurcze drogo i trzeba liczyć jeszcze dojazd/przelot tam. ale chetnie bym sie tam wybrala, moze z moim menem, albo rodzinką :] ja narazie jestem stałą bywalczynią słowacji (bo mieszkam przy granicy) bardzo miło wspominam czas nad gorącymi źrodlami, tzn basenami z gorącą wodą. niedrogo a super zabawa, w lecie najlepiej bo gratisowa opalenizna :)

Tropical Islands-kto był-opinie

08 cze 2010 - 12:43:40

Powiem tak jest tam boskoooo super plaże cudowna laguna ale....
od zeszłego roku dodatkowe 10 euro za spędzoną tam noc czyli przy wejściu 35 euro za osobę pozatym nie na lagunie a na plaży tam gdzie jest ogromne zdjęcie oceanu niestety są wielkie robale (cos jak karaluchy) nie spałam przez nie całą noc bo są naprawdę olbrzymie. Oprócz tego wszystko brałam ze sobą tj. picie jedzenie ponieważ jak wiadomo wszystkie ceny w euro (kosmiczne) no i nie ma to jak w termosik zabrac sobie wodeczkę.

Tropical Islands-kto był-opinie

24 cze 2011 - 11:52:46

Siema,
Żona miała wczoraj urodziny więc zabrałem ją na tropikalną wyspę. Drugi raz już tam nie pojadę. Za wejście płaciłem tylko ja ponieważ z racji tego że żona miała urodziny wchodziła za darmo. Zakupiłem bilet kombi, który upoważniał mnie do wchodzenia do strefy sun nie ponosząc dodatkowych opłat. Żona aby wejść na strefę sun musiała dopłacić dodatkowo 8,5 euro. Płaci się tylko za wejście. Dostajesz bransoletkę, którą się posługujesz do płacenia za dodatkowe atrakcje. Za owe atrakcje płacisz przy wyjściu. Kobieta przy kasie pomyliła się i dała mi bransoletkę mojej żony a jej moją. Przy wyjściu inna babka chciała wymusić od nas dodatkowo 8,5 euro sugerując, że to moja żona wchodziła do strefy sun a nie ja (mimo, że to ja miałem bilet kombi). Po kilku minutowej kłótni przy kasie, kobieta widząc nasz upór odpuściła i zapłaciliśmy tylko za zjeżdżalnie 9 euro (4,5 za osobę). Jeśli jestem przy owych zjeżdżalniach to lipa straszna. Czynne były tylko dwie (żółta i niebieska). Żółta to porażka a niebieska szybka i krótka więc też szału nie ma. Zjechaliśmy po razie ze zjeżdżalni i więcej już tam nie wchodziliśmy. Małe darmowe zjeżdżalnie przy laguna bali dostarczyły nam więcej frajdy niż te płatne. Baseny to po prostu porażka roku. Jeden z kawałkiem piasku kończy się tekturowym plakatem śmiesznie imitującym morze, a drugi z laguną, która urzekająca na początku szybko nudzi. W strefie sun mamy do dyspozycji sauny różnego rodzaju. Takie jak wszędzie, więc szału nie ma. Jedyną rzeczą, która mi się podobała to trzy duże jakuzy na 8 osób, gdzie wytwarzane przez nie bąbelki dają radę.
Przyjechaliśmy tam o 9 z zamiarem wyjazdu około 19, ponieważ do domu (500 km). Zmyliśmy się stamtąd przed 15 bo nie było już co robić.
Podsumowując: nudy i strasznie zimno!!!! nic tam nie ma....nawet szału nie ma!!

polecam aqua park w Krakowie, który zrobił na nas większe wrażenie!!
pozdroo

Tropical Islands-kto był-opinie

24 cze 2011 - 11:56:19

Cytat
Konto usunięte
Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" była relacja :) Miejsce cudowne,sama chciałabym się tam wybrać;)

był w tvn ale o Słowacji

Tropical Islands-kto był-opinie

24 cze 2011 - 11:57:45

Widzę,że sporo osób jest zadowolonych.Ja nie. Byłam zachęcona opiniami znajomych. Drogo -fakt. Ale to idzie przeżyć. Zimno, i co najbardziej mnie zaskoczyło to brudno. Ale może jestem jakas inna:) Zwracam strasznie uwagę na czystosc. znajomi pojechali po nas pare tygodni i odczucia te same, więc najwyrazniej ile ludzi tyle gustów i opinii.

Polecam Tatralandie w Słowacjii. Dużo atrakcji, czysciutko cieplo i przyjemnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-24 11:58 przez alpina.

Tropical Islands-kto był-opinie

24 cze 2011 - 12:00:53

jest tam świetnie :) wejdź sobie na stronke ich tam są wszystkie informacje o cenach i co mozna tam robic itd, jak byłam natknełam sie osobiście na widok gołych penisów (takich mężczyzn że o jaaaa) - bezcenne.


szczerze polecam bardzo!

Tropical Islands-kto był-opinie

24 cze 2011 - 12:03:13

my mieliśmy jechać w te wakacje ale jestem jeszcze za gruba hahaha :)
Ale skoro mówicie, że się nie opłaca i nudno to nie mam czego żałować. Co do Tatralandii to polecam - byłam tam kilka razy i jeszcze mi się nie znudziło ;p

Tropical Islands-kto był-opinie

24 cze 2011 - 12:05:08

Moi rodzice byli i mówili, że fajnie, szczegółów nie znam. Dopytywałam się tylko o noclegi, bo jakbym miała jechać to nie na jeden dzień. No i tak można tam wynająć sobie pokój albo namiot na plaży, ale podobno jest okropnie drogie, płaci się też za to, że mozna na noc zostać i niektórzy śpią tam na plaży po prostu;) Bardziej opłaca się nocować gdzieś w hotelu obok ale w najbliższych hotelach ceny mocno zawyzone, no bo wiadomo, żerują na leniwych turystach, opłaca się odjechać kawałek dalej(jest autostrada więc co za problem) i tam są już normalne ceny. A do nocy opłaca się zostać bo fajne pokazy. Są też wycieczki, które jadą całą noc, wchodzą jak tylko jest otwarte, siedzą cały dzień i żeby na noc nie zostawać późnym wieczorem wracają do domu, dla mnie okropny pomysł:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Narty