Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Tropical Islands-kto był-opinie

16 gru 2009 - 01:09:33

Hej dziewczyny czy była któraś z was w Tropical Islands w Berlinie.
Mamy zamiar się wybrać tam z chłopakiem, ale ciekawa jestem jak tam faktycznie jest i jak się nastawić na ten wyjazd?
Czy faktycznie jest tam tak fajnie jak pokazują na stronce? Czy mocno przekoloryzowane?
Wpiszcie sobie w google Tropical Islands. Niżej daje kilka fotek z tego miejsca.


Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:38:35

O też się wybieram, więc podbijam temat. Był ktoś??

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:39:13

ja tam bylam fajnie jest ale baaaardzo drogo
bylismy w 3 osoby i wydalismy 300 e .jedzenie jest barduo drogie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-27 10:40 przez lejla601.

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:42:09

ja byłam :) i te zdjęcia nie są wcale poprawiane :) ... co prawda nie widzę sensu jechać tam na długo np. tydzień ... bo po jednym dniu zwiedza się wszystko i tak jak na początku jest jedno wielkie ŁAAAAŁ, to na następny dzień już chce się trochę do domu :)
proponuje pojechać tam na weekend - w piątek są tam bardzo ciekawe pokazy :)

No i naprawde jest tam bardzo pięknie :) moim ulubionym miejscem była błękitna laguna :) ahhh.

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:42:12

Mnie się tam bardzo podobało, ale jak koleżanka wyżej powiedziała drogo ;p tak więc jeśli jakiś romantyczny wieczór z drinkami planujecie to woreczek kasy trzeba zabrać hehe ;-)
i robić jak najwięcej fot !!! :D śliczne wychodzą :D

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:42:14

moja przyjaciółka była z rodzinką,rzeczywiście drogo,ale doradzała nam że taniej jest jeśli nocleg wykupi się w którymś z hotelu nie daleko tropików,ona robiła w ten sposób że cały dzień siedzieli tam na tych tropikach a wieczorem szli na nocleg do jednego z pobliższych hoteli, tak wyniosło ich taniej, bo noclegi na tej wyspie są baaardzo drogie:)

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:43:08

drogo to znaczy ile?

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:44:22

Też mam zamiar się tam wybrać wiec podbijam :)

Tropical Islands-kto był-opinie

27 sty 2010 - 10:45:24

Cytat
justynaaaaa69
Mnie się tam bardzo podobało, ale jak koleżanka wyżej powiedziała drogo ;p tak więc jeśli jakiś romantyczny wieczór z drinkami planujecie to woreczek kasy trzeba zabrać hehe ;-)
i robić jak najwięcej fot !!! :D śliczne wychodzą :D

ah ... a mi się aparat popsuł jak tam byłam ;d i mam może z 10 zdjęć ? ;) z czego na 2 tylko jestem ... haha

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 13:50:24

Bardzo fajny basen, ale jak jest się tam na dłuższy czas (chociażby calutki dzień) to zaczyna się nudzić.

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 13:54:41

mówicie, że fajnie...
moja znajoma która była ze mną w Holandii opowiadała właśnie jak była tam z chłopakiem kilka dni.
nastawili się na ten wyjazd i czekali długo...
okazało się, że cholernie przereklamowane!!!! wydali mega dużo kasy i nie byli zachwyceni. oglądałam zdjęcia w realu. ładne, ale nic nadzwyczajnego.

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 13:59:03

ja się chciałam wybrać, ale jaak się to wszystko sumuje to nie wychodzi wcale tak tanio ;p

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:02:15

ja byłam i jest mega super, najlepiej jedzonko wziąć ze sobą bo faktycznie drogo, ale jest niesamowicie... zwłaszcza wieczorem i nocą, wtedy czujesz się jak w prawdziwej dżungli:D ale polecam, byłam kilka razy i jak tylko mi się nadarzy okazja to pojadę znów;)

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:02:32

podbijam, bo sama jestem ciekawa. Jakie sa koszta dokladniej?

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Tropical Islands-kto był-opinie

17 lut 2010 - 14:04:43

Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" była relacja :) Miejsce cudowne,sama chciałabym się tam wybrać;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypad w góry