Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 17:13:08

Hej hej, tak jak w tytule, poszukuję spodni winylowych lub lateksowych w rozmiarze L/XL mogę podać wymiary na priv jesli będzie takowa potrzeba. Znalazłem w kilku butikach jednak ciężko znaleźć wymieniony rozmiar, Ktoś coś ???

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 17:42:04

wiem że są płyty winylowe ale że spodnie :o

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 17:45:10

jesteśmy w takim razie dwie:)

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 18:13:21

Lateksowych nie posiadam ale gdybyś chciał to mam ze skóry naturalnej (miękkiej) w tym rozmiarze, bardzo ładnie leżą.

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 18:44:12

@agata74 mam na myśli cos w tym rodzaju ;)



Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 19:15:09

aa czyli portki jak dla dominy konflikt

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 20:12:46

Bo on w takich spodniach wygląda naprawdę dobrze - przykład: jego niedawny temat ze stylizacjami, to właśnie akurat ta z czarnymi spodniami była boska.
@Moniktr chyba sam to wie, i najlepiej się w tym czuje, dlatego teraz właśnie takich szuka. Powodzenia! P.S. Jak już znajdziesz, to wrzuć zdjęcia na sobie :P

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 21:05:50

@DaChoice bardzo Ci dziękuję za bardzo miłe słowa ;) Prawdą jest ze dobrze czuję się w takich spodniach, nie jest prawdą @agata74 że są to spodnie dla dominy, pojawiają się one coraz częściej w butikach, można łączyć je w ciekawe stylizacje nieceyglądajac przy tym jak lalka z sex-shopu ... p o w a ż n i e

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 21:26:55

@Moniktr
Haha, akurat ostatnio moja Mama opowiadała mi, że Babcia kupiła jej właśnie tego typu spodnie (moja Babcia jest po pierwsze bardzo "postępowa" - tak przynajmniej o sobie mówi - a po drugie ma to do siebie, że lubi kupować innym osobom z rodziny ciuchy bez pytania ich o zdanie, co jest moim zdaniem bez sensu, bo według mnie każdy powiniem sobie wybierać ciuchy sam).
Żałuję że nie miałam okazji tej akcji zobaczyć, podobno Tata po zobaczeniu Mamy w tych spodniach powiedział, że tylko rury brakuje, a Ciocia powiedziała coś, czego nawet nie mogę tu zacytować, bo bym dostała ostrzeżenie za niecenzuralne słowa ;)
Powiedziałam Mamie, że takie rzeczy generalnie są całkiem spoko, i często widuję takie w sklepach, no ale Mama ma 55 lat i już swoje waży, więc dla niej takie spodnie to faktycznie nie za bardzo. Ja osobiście żałuję, że mnie przy całej tej akcji nie było, i że nie zrobili zdjeć na Mamie. Niestety Mama powiedziała mi wyraźnie"ZDJĘĆ NIE MA" a spodnie od razu oddała jakiejś znajomej, która w sumie jeszcze mniej pasuje do tych spodni niż moja Mama.
Ale akurat Ty wyglądasz w takich rzeczach świetnie :)

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 22:05:29

Cytat
DaChoice
@Moniktr
Haha, akurat ostatnio moja Mama opowiadała mi, że Babcia kupiła jej właśnie tego typu spodnie (moja Babcia jest po pierwsze bardzo "postępowa" - tak przynajmniej o sobie mówi - a po drugie ma to do siebie, że lubi kupować innym osobom z rodziny ciuchy bez pytania ich o zdanie, co jest moim zdaniem bez sensu, bo według mnie każdy powiniem sobie wybierać ciuchy sam).
Żałuję że nie miałam okazji tej akcji zobaczyć, podobno Tata po zobaczeniu Mamy w tych spodniach powiedział, że tylko rury brakuje, a Ciocia powiedziała coś, czego nawet nie mogę tu zacytować, bo bym dostała ostrzeżenie za niecenzuralne słowa ;)
Powiedziałam Mamie, że takie rzeczy generalnie są całkiem spoko, i często widuję takie w sklepach, no ale Mama ma 55 lat i już swoje waży, więc dla niej takie spodnie to faktycznie nie za bardzo. Ja osobiście żałuję, że mnie przy całej tej akcji nie było, i że nie zrobili zdjeć na Mamie. Niestety Mama powiedziała mi wyraźnie"ZDJĘĆ NIE MA" a spodnie od razu oddała jakiejś znajomej, która w sumie jeszcze mniej pasuje do tych spodni niż moja Mama.
Ale akurat Ty wyglądasz w takich rzeczach świetnie :)

Super Babcia w takim razie ;) ;) ;) Ja wyglądam jak wyglądam, zrzucę jeszcze z 5 kg i będzie lepiej ;)

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 22:19:27

@Moniktr
Powodzenia, ja też ostatnio próbuję zrzucić, bo większość ciuchów mam w rozmiarze XS, a teraz (z powodu piwa) trochę z niego "wyrosłam", a nie chce mi się pozbywać takich fajnych ciuchów tylko z powodu rozmiaru.
Z dwojga złego wolę schudnąć, żeby spowrotem się w te ukochane ciuchy mieścić, staram się jak najmniej jeść, a ostatnio nawet kupiłam herbatkę odchudzającą. I u mnie też, tak samo jak u Ciebie, to jest głównie brzuszek (czyli ciąża piwna), dlatego tym bardziej się utożsamiam z Tobą ;)

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 22:43:04

@DaChoice Kochana więc Tobie także kibicuje, mamy okres zimowo wiosenny więc tym bardziej będzie trudno ;););) ja obecnie biegam 4 razy w tygodniu No i koniecznie ograniczyłem Maca do 2 razy w tygodniu :) Herbatki także pijam choć nie wydaje mi się aby miały jakikolwiek wpływ na spadek wagi ;) Jednak cel jest celem i muszę go osiągnąć, chwal się jak postępy ;)

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 23:00:07

@Moniktr
Uuuuuu, no to u mnie będzie z tym trochę ciężej, niż u Ciebie, bo ostatnio biegałam i robiłam brzuszki jakieś 8 lat temu, jeśli nie więcej...
W ostatnich latach bardzo schudłam, i to nawet aż za bardzo, moi lekarze twierdzili, że ważę o wiele za mało, ale to schudnięcie było z powodu uzależnień (innych niż alkohol, nie chcę już się powtarzać setny raz na ten temat, bo dziewczyny z forum mnie tutaj w końcu znienawidzą za to). Teraz uzależnienie krzyżowe - przestawiłam się na alko, no i wyszedł brzuszek w rezultacie.
Tak naprawdę to pewnie właśnie teraz ważę tyke, ile powinnam, ale jakoś lepiej mi było, gdy mi kości wystawały. Jeden plus z tego przytycia - mój facet już nie narzeka, że po seksie ze mną ma siniaki od obijania się o moje kości ;)
Tak, wiem, moje wypowiedzi bywają czasewm aż zbyt szczere i kontrowersyjne, ale ja się czasewm musze wygadać, sorry ;)

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 23:24:51

Cytat
Moniktr
Ja wyglądam jak wyglądam, zrzucę jeszcze z 5 kg i będzie lepiej ;)

@Moniktr
Szczerze?
Ja,jak zawsze będę okrutnie szczera.
Troszkę by Ci się przydało,bo w niektórych ciuszkach to widać.
Ale...w takich spodniach wyglądasz kapitalnie-mimo tego.
Powodzenia.super

Cytat
DaChoice
nie chcę już się powtarzać setny raz na ten temat, bo dziewczyny z forum mnie tutaj w końcu znienawidzą za to).

Nikt raczej nie zamierza Cię negować za szczere pogaduchy i ciekawe rozmowy.nie
Każdy ma swoje kłopoty.Forum jest po to,żeby o tym rozmawiać.tak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-06 23:30 przez czarownicaao.

Spodnie winylowe, lateksowe.

06 mar 2017 - 23:37:21

@czarownicaao
Dziękuję Ci, kochana, bo ostatnio miałam wrażenie, jakbym zdecydowanie za często pisała na forum o swoich problemach, na dodatek wbijając się z tym na cudze tematy (do tego kompletnie nie związane z moim problemem), i aż mi było (i nadal jest) głupio z tego powodu. Nie wiem, to chyba taki mój rodzaj wołania o pomoc :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-06 23:38 przez DaChoice.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bandanka, mała apaszka, mała chusta MORO szukam