Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Prostownica tytanowa

8 minut temu

transport i spedycja

51 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
sosna1980
@agata74 Bardzo podoba mi się twoja sukienka. Jest "w moim stylu" :) i ma taki delikatny wzór. Możesz mi napisać gdzie ją kupiłaś?
Kupiłam ja ostatnio w SH za 8zł ;)

A to niespodzianka - sh :) Myślałam, że dasz namiary i sobie taką kupię. No nic, będę szukała dalej :)

@sosna1980
W SH czasem można wyszukać naprawdę piękne rzeczy za grosze i to często z metkami.

a może coś nie tylko na komunię ale uniwersalne? mogę dosłać więcej fotek



Cytat
sosna1980
A to niespodzianka - sh :) Myślałam, że dasz namiary i sobie taką kupię. No nic, będę szukała dalej :)
W sh mozna wyszukac fajne kiecki w dobrej cenie, a kiecka z bliska wyglada tak


Piękna :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-24 20:27 przez sosna1980.

Cytat
sosna1980
Piękna :)
dziękuję :D strasznie sie ciesze ze ja kupiłam chodz sie długo zastanawiałam ale teraz nie załuje mój mąz ma granatowy garnitur wiec fajnie bedziemy razem sie prezentować, jeszcze tylko córce musze poszukac jakas fajna kreacje;0

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też chętnie posłucham rad :D bo też Córka będzie miała w Maju komunię i sama nie wiem co założyć.. Ale faktycznie ta kwiatowa sukienka śliczna! chyba też będę szukać coś w pastelowych kolorkach :D może ktoś jeszcze jakieś porady da ;)

Cytat
1ookrotka
Witam:)

Zerknij na te sukienkę:
Elegancka sukienka
Elegancka sukienka
Bon Prix, 38 (M)

Pozdrawiam:)

Niestety nie mój styl. Ale dziękuję bardzo za propozycje :)[/quote]

Posiadam jeszcze taką;
Jest kobieca. Tylko, że ciemna, a kiedy ciepło to jasne kolorki chyba wskazane.
Pozdrawiam:)

właściwie to jak komunia to tylko jasne kolory byłyby najlepsze.
w tym roku pogoda wariuje i tez nie wiadomo jakie będzie lato.
gdzie ta komunia ? w domu . w plenerze? sukienka i do tego coś na ramiona może jakiś ładny szal
tak

Cytat
agata74
Cytat
sosna1980
Piękna :)
dziękuję :D strasznie sie ciesze ze ja kupiłam chodz sie długo zastanawiałam ale teraz nie załuje mój mąz ma granatowy garnitur wiec fajnie bedziemy razem sie prezentować, jeszcze tylko córce musze poszukac jakas fajna kreacje;0

Córcia w błękitach wyglądałaby super
i tworzylibyście bardzo dopasowaną kolorystycznie rodzinkę.:D

Cytat
banach
właściwie to jak komunia to tylko jasne kolory byłyby najlepsze.
w tym roku pogoda wariuje i tez nie wiadomo jakie będzie lato.
gdzie ta komunia ? w domu . w plenerze? sukienka i do tego coś na ramiona może jakiś ładny szal
tak
na szczescie chrzesniak ma komunie w czerwcu wiec pogoda powinna byc. fakt z ta pogoda ,3 lata temu jak byłam na komunii jako gosc to był masakryczny ziab a jeszcze obiad był w plenerze wtedy strasznie przemarzłam, ale 2 lata temu miałam córki komunie i pogoda była rewelacyjna bardzo ciepło

Ja mam nadzieje, że będzie cieplutko.
Szukam sukieneczki w pastelowych kolorach.
@1ookrotka fajna ta druga sukieneczka, ale nie na komunię. Moim zdaniem jest za ciemna na tę uroczystość. Ale dzięki :)
A może któraś z was ma jakiś fajny żakiecik lub szal ( @banach dzięki za poradę, chyba z niej skorzystam).
Od dziś szukamy we dwie ja i @slicznotka2019, więc wklejajcie dziewczyny propozycje:
1. sukienki w pastelowych kolorach
2. żakietu lub eleganckiego szala
3. jasnej kopertówki
:)



Dziękuję za propozycje :) Obejrzałam wszystkie. Jak dla mnie za krótkie na komunię, a kilka z nich za ciemne. Potrzebuję pasteli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-25 20:29 przez sosna1980.

Jeżeli chodzi o komunię to proponuję postawić na kolory.
Może taka miętowa marynarka ?

Miętowa marynarka
Miętowa marynarka
Bershka, 38 (M)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szukam i przyjmę każdą ilość! ;)