Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

1 minutę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W przeciwieństwie do wielu osób tutaj, którym szafa pęka w szwach, moja po ostatnim roku pełnym sprzedaży, trochę świeci pustkami... Także chętnie tu od Was coś kupię.

Najpierw trochę na temat mojego "widzimisię":
- styl - lubię raczej sportowe, wygodne rzeczy, mimo swojego wieku ubieram się dość młodzieżowo, także nie szukam nic eleganckiego, zbyt kobiecego
- ulubione kolory - czarny, czerwony, biały, niebieski, granatowy (bardzo mi się podoba, gdy w jednym ciuchu połączone jest kilka z tych kolorów)

A teraz lista rzeczy, które by mi się najbardziej przydały:
- jeansy rurki z przeszyciami, chętnie marmurki lub czarne, mile widziane zipy na dole nogawek (odpadają jeansy bez żadnego wzoru, oraz takie z dziurami i przetraciami bo takich mam sporo) rozmiar S
- topy, bokserki, t-shirty, bluzki z długim rękawem, najchętniej z jakimiś fajnymi nadrukami (tutaj niestety odpadają głebokie dekolty, bo mam nisko na dekolcie tatuaż, który delikatnie mówiąc mi się znudził - głupia kiedyś byłam - więc wolę go zakrywać) rozmiar XS lub S
- torebka sportowa Puma lub coś w tym stylu, najlepiej niewielki kuferek (odpada róż i fiolet, odpadają torebki materiałowe - chodzi mi o taką skóropodobną)
- biustonosze sportowe, coś co by sie fajnie komponowało pod bokserką (nie szukam "normalnych" biustonoszy, bo mi w nich niewygodnie) rozmiar S lub nawet M
- jeśli ktoś ma nowe majteczki i skarpetki, których nie chce nosić, to też chętnie kupię. Chodzi mi o jakieś wygodne, ale fajnie wyglądające, czyli najlepiej sportowych firm (odpada sexi bielizna typu koronkowe majteczki, stringi i takie tam, bo nie o to mi chodzi) majtki rozmiar XS, skarpetki rozmiar 35-38
- piżamka z długimi spodniami (mogą być nawet same spodnie) rozmiar XS
- ewentualnie czarne buty sportowe rozmiar 38

Mam bzika na punkcie dresów, zwłaszcza bluz dresowych, więc tego mam aż za dużo. Jeśli jednak zobaczę coś, co mnie chwyci za serce, to niewykluczone , że też kupię ;)
Na punkcie kurtek też mam bzkika, ale na to nie dam się namówić, bo dopiero co kupiłam kolejną ;)

Jak mi coś jeszcze mi się przypomni, to dopiszę.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-31 20:47 przez DaChoice.

Może takie rzeczy?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-31 23:02 przez fekete.

Z przyjemnością zapraszam do zerknięcia na moje propozycje w profilu.
Może akurat coś Ci się spodoba?
Trudno mi oceniać,co mogłoby Cię zainteresować.:) @DaChoice

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 2/5

MOże u mnie coś znajdziesz?

Zapraszam do mnie robie właśnie wietrzenie szafy każdego dnia coś nowego dodaje może się pani spodoba,głównie rozm xs s m,

moze taka spódniczka
lub biustonosz mieciutki wygodny

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
sabinaczaja
moze taka spódniczka
lub biustonosz mieciutki wygodny

Na Twój profil zajrzałam, ale info ode mnie (takie ogólnie dla wszystkich): spódniczki, sukienki itp. odpadają, ja takich rzeczy nie noszę, nawet gdy mi się podobają na kimś. Biustonosze niesportowe również, bo takie mam, także tu niestety nic nie znalazłam dla siebie :(

Ok jeśli wrzuce coś ciekawego to dam znać,pozdrawiam

Z moich propozycji pasujących do Twojego stylu mam tylko majteczki - zwykłe, gładkie, ale za to nowiutkie z metkami. Zapraszam :)

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

do mnie zapraszam :)

Zapraszam do siebie :)

zapraszam do siebie, powoli uaktualniam swój profil a przede wszystkim wrzucam rzeczy które chcę sprzedać

Zapraszam do siebie..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-22 10:48 przez Cyndy29.

może u mnie coś, niskie ceny

Hej, zapraszam do mnie. Mam dużo ciuszków w rozmiarze xs/s . Mam sporo rzeczy jeszcze nie wystawionych . http://szafa.pl/profil/kasiksowa6

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję taniej florystki