Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie dziewczyny. Od jakiegos czasu rozglądam sie za suknia slubną. Znalazlam piekna suknie slubną, zapisałam zdjecie a niestety modelu ani kolekcji nie :/ Czy któraś z was rozpoznaje moze jaki to model sukni? z tego co kojarze jest to kolekcja 2016 dostepna w jakims salonie na sląsku. Bede bardzo wdzieczna za pomoc!



Wrzuć zdjęcie do googli z grafiką i może wyszuka Tobie odpowiednie strony z modelem ;]

Zdjęcie zapisałam na telefonie i nie ma niestety żadnego adresu obrazka :/

Ja też nie wiem,nie pomogę. Ale też jestem w trakcie szukania sukni ślubnej :) kiedy ślub? :*

Ja jak szukałam to w poszczególnych salonach w Trójmieście i znalazłam kilka wzorów które chciałabym przymierzyć. Taka opcja wydaje mi się łatwiejsza bo nie w każdym salonie sukien ślubnych taka akurat może być. nie

Ja jak szukałam to w poszczególnych salonach w Trójmieście i znalazłam kilka wzorów które chciałabym przymierzyć. Taka opcja wydaje mi się łatwiejsza bo nie w każdym salonie sukien ślubnych taka akurat może być. nie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-29 16:36 przez ewa277.

Nie mam pojęcia, ale podbijam, bo ŚLICZNA ;)

Znalazłam!!! :D Suknia ślubna z salonu Evita
<moderacja-spam>
Cena 4500 zł. :) Ja poszukuję dopiero albo już na 2 czerwiec 2017 r. wiec jeszcze troche czaus mam :) Ale ogolnie plecy odsłonięte, to coś czego szukam. Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 10:28 przez moderator.

<moderacja-spam> Dostepna za 267 dolarów. Za pewne w rzeczywistości zupełnie inna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 10:38 przez moderator.

Nieźle :D A człowiek w Pl tyle przepłaca ;)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

JA jestem zakochana w firmie <moderacja-spam> dla mnie idealne! jestem posiadaczką juz trzech tych sukienek i jakość materiału oraz dopasowanie jest wręcz idealne! Tym razem na mój wielki dzień też wybrałam suknie którą proponuje NAVONA a oto ona:
<moderacja-spam>





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 10:38 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele dla ciężarnej :)