Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam body wiazane na dekolcie, sporo prazkowanych rzeczy itp, wiekszosc poza szada takze zapraszam na pw ;)

Cytat
Majtta
Poszukuję "blogierskich" modnych rzeczy.
Ktoś, coś?
co to znaczy blogerskie?

Zapraszam do obserwowania - część rzeczy z kolażu już sprzedana, ale mam jeszcze sporo w tym stylu do wystawienia, część postaram się dodać w tym tygodniu :)



zapraszam do mnie :)

tzn co to jest wg ciebie blogerskie? mam taka bluzę jak reklamuje weronika bielik w linku w kolorze różu
https://www.instagram.com/p/BPE5RkSgS1z/?taken-by=veronicabielik&hl=pl

Zapraszam do mnie! Wiele ciekawych ubrań Zara, Reserved, H&M, Stradivarius. Stan idealny lub nowe:)

Moze u mnie cos Ci sie spodoba ;)

Cytat
agata74
co rozumiesz pod pojeciem bogerskie? inny bedzie styl boho inny romantyczny obstawiam że chodzi ci to co wszyscy teraz noszą czyli styl klona ;)

Również pozwolę sobie zadać pytanie,które zadałaś Agatko.
Widzę,że więcej osób chciałoby się dowiedzieć od autorki,co znaczy określenie "blogerskie"?

Nietuzinkowe, wyróżniające się itd, itd...

zweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 8/5

Mam blogerskie okulary , zdjęcia na priv

Zapraszam w takim razie do swojej szafy:D

ZAPRASZAM DO MNIE, BO WARTO...

Dziewczyny czy wy nie macie własnego stylu żeby nosić to co promują na blogach czy w telewizji. Nie lepiej mieć swój gust i ulubione kroje ubrań. Zupełnie tego nie rozumiem. To co pasuje na daną osobę nie koniecznie dobrze wygląda na innych. Pamiętacie szaleństwo na leginsy. Wszyscy je nosili ale nie liczni tylko wyglądali w nich dobrze. Takich przykładów można by było wymieniać w nieskończoność. Krótkie ramoneski bo są modne a tyłek ogromny. Pora zastanowić się co pasuje do naszej figury a nie co jest modne.

Cytat
kukingaku
Dziewczyny czy wy nie macie własnego stylu żeby nosić to co promują na blogach czy w telewizji. Nie lepiej mieć swój gust i ulubione kroje ubrań. Zupełnie tego nie rozumiem. To co pasuje na daną osobę nie koniecznie dobrze wygląda na innych. Pamiętacie szaleństwo na leginsy. Wszyscy je nosili ale nie liczni tylko wyglądali w nich dobrze. Takich przykładów można by było wymieniać w nieskończoność. Krótkie ramoneski bo są modne a tyłek ogromny. Pora zastanowić się co pasuje do naszej figury a nie co jest modne.

Uważam podobnie,jak Ty.
Nie zawsze to,co "blogerskie" wygląda dobrze na każdej osobie.
Podobnie,jak "modne".
Zależy co i dla kogo modne.
Ja zawsze bardzo doceniam czyjś własny styl i oryginalność.Nie sztuką jest założyć coś,co jest "blogerskie",ale coś,czego nie ma nikt i w czym wyglądamy przede wszystkim dobrze.

Niestety w tej kwestii raczej nie dam rady poratować autorko,bo nie posiadam takich rzeczy,aczkolwiek zapraszam...,bo może mam jednak coś "blogerskiego",co Ci się spodoba?!Może mam i nawet o tym nie wiem...!:D



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 14:23 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuje letnich ubrań i dodatków