Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Płaszcze i kurtki na zimę.

15 gru 2015 - 20:29:42

Witam

Otóż poszukuje ciepłych płaszczy, kurtek na zimę pasujące do sukienek, spódniczek najlepiej z kapturem jestem z Poznania i przeszłam się po wszystkich galeriach handlowych niestety nic się nie nadaje na mrozy, wszystko jest takie cienkie. Może moglibyście mi polecić jakieś sklepy?, albo miał ktoś z was płaszcze z netmody czy faktycznie są one ciepłe? Mam 21 lat. i posiadam ciepłą zeszłoroczną kurtkę tylko ma ona strasznie duży kołnierz odstający i chcę nową tak do 300 zł Może się podzielicie jak wy się ubieracie na zimę? :-),kiedy trzeba stać na przystanku

Płaszcze i kurtki na zimę.

30 gru 2015 - 21:33:30

ja kupowałam zimowy płaszcz w tym roku w Nico, bardzo fajny markowy płaszcz, wysokiej jakości, wełna jest dobra na chłody i ładnie wygląda. Jeżeli miałąbym gdzieś rozpoczynać poszukiwania to tam, zwłaszcza że trwa wyprzedaż, to może coś wypatrzysz

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

30 gru 2015 - 21:47:22

Może taki, nie jest gruby, ale ma 40% wełny:

Płaszcze i kurtki na zimę.

30 gru 2015 - 22:22:31

ja mam grube kurtki z futerkiem w środku, ale raczej do spódnicy to nie będą pasowały :/

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

03 cze 2016 - 19:58:46

Ja w zimie noszę tylko kożuch. Jest cieplutki, wygodny i nie wyglądam w nim jak ''mis yogi'' :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-26 14:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

26 sie 2016 - 14:16:39

Najwazniejsze dla mnie, to zwracać uwage na skład materiałowy. Żeby płaszcz był ciepły, musi być wykonany z naturalnych materiałów: wełny czy kaszmiru. Do tego przydałaby się podszewka, najlepiej z wypełnieniem. Teraz jest chyba jeszcze za ciepło na płaszcze zimowe, ale sama juz poszukuję na jesień. I ten z wydaje mi się idealny

- połaczenie wełny z kaszmirem i poliestrem. Nie widze podszewki, więc jest to płaszcz jesienny, ale może zdać egzamin kiedy zima będzie łagodna :) poza tym zawsze można wybrać się do szewca i zamówić podpinkę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-26 14:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

27 paź 2016 - 08:45:54

Ja sporo szukałam w galeriach handlowych jakiejś fajnej kurtki. I nic. W końcu zamówiłam taka fajna na goodlookin.pl zaoszczędziłam i liczę że nosić się będzie super.
Moja kurtka: http://goodlookin.pl/product-pol-6319-PIKOWANA-KURTKA-Z-KAPTUREM-CZARNA-7673-.html

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

22 sty 2017 - 19:40:03

Cytat
Werka_88
Ja sporo szukałam w galeriach handlowych jakiejś fajnej kurtki. I nic. W końcu zamówiłam taka fajna na goodlookin.pl zaoszczędziłam i liczę że nosić się będzie super.
Moja kurtka: http://goodlookin.pl/product-pol-6319-PIKOWANA-KURTKA-Z-KAPTUREM-CZARNA-7673-.html

a z rozmiarem z tej strony bez problemu trafiłaś?

Płaszcze i kurtki na zimę.

24 sty 2017 - 13:25:46

Ja dorwałam w sh :P

Płaszcze i kurtki na zimę.

27 sty 2017 - 10:43:19

Ostatnio chodząc po centrum handlowym, szukając dla siebie kurtki zimowej, zarzałam do sklepu 4F. Do tej pory nigdy nie kupowałam tam żadnych produktów, zauważyłam parę fajnych rzeczy, które kupiłam. Spodobała mi się również jedna kurtka, ale była dość droga, dlatego jej nie kupiłam. Wrociłam do domu, uruchomiłam komputer i zaczęłam szperać po internecie. Wynikiem tego szperania było odnalezienie kodów promocyjnych do tego właśnie sklepu i na kurtki zimowe https://zrabatowani.pl/shop/4f/campaign/puchowe-kurtki-idealne-na-zimne-dni. Postanowiłam skorzystać i okazało się, że otzrymałam 1,35% zwrotu wartości zakupu, za wykorzystanie tej okazji :D

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

16 lut 2017 - 20:52:35

moze ta kurtka co podsylalam link, widzialyscie?

Płaszcze i kurtki na zimę.

16 lut 2017 - 21:07:02

Wątek troche stary, więc autorka pewnie już dawno znalazła, ale może ktoś inny byłby zainteresowany. Cena z wysyłką.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

08 maj 2017 - 13:48:08

W sumie to prawda. Ja wciąż chodzę w parce.

Płaszcze i kurtki na zimę.

08 maj 2017 - 14:24:51

Już nie raz kupiłam rzeczy z netmoda i jestem bardzo zadowolona :)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Płaszcze i kurtki na zimę.

25 wrz 2017 - 12:08:48

Cytat
mikaa84
Już nie raz kupiłam rzeczy z netmoda i jestem bardzo zadowolona :)

a co tam zamawialas? sukienki, bluzki? jakość ok?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukiwana tancerka/ dziewczyna która dobrze czuję muzykę :)