Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

48 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mała czarna na wesele?

27 kwi 2015 - 12:33:32

Witam Szafomaniaków :)
Mam czarką sukienkę z długim czarnym rękawkiem i koronką, do tego dodatki takie jak jasnoróżowa marynarka i buty.
Dodam zdjęcie dla ułatwienia.
Teraz to co najważniejsze: nie jest zbyt czarna jak na wesele? niby ją rozjaśnią jasne dodatki, tylko na początku później pozostaną tylko jasne buty, przecież nie spędza się całego wesela w marynarce.
Czekam na komentarze.



Mała czarna na wesele?

27 kwi 2015 - 12:52:57

mała czarna = klasyk. pasuje zawsze i wszędzie :) a jasne buty i biżuteria rozjaśnią stylizację, tego przeciez nie zdejmiesz :) jestem za :)

Mała czarna na wesele?

27 kwi 2015 - 13:07:21

Mała czarna na wesele pasuje milion razy lepiej niż jakakolwiek biała czy prawie biała.
Co do sukienki to trudno powiedzieć jak wygląda na żywo, czy nie jest zbyt krótka i wyzywająca. Inna rzecz, która mi się nasuwa, to długi rękaw. Sorry, ale ja bym się na żadną imprezę nie ubrała w długi rękaw, bo wiadomo, że po paru drinkach czy tańcach będzie ciepło.

Autorko: z wypowiedzi usuń też ten film, bo nie działa. Prosi o podanie numeru telefonu, a to na bank aktywuję usługę otrzymywanie płatnych smsów.
Jeśli tego nie zrobisz trzeba będzie zgłosić to do administracji.

Mała czarna na wesele?

27 kwi 2015 - 13:08:03

Hm, te czarne rekawy mnie nie przekonują, ale nie jest zła, jesli rozjaśnisz dodatkmai.

Mała czarna na wesele?

27 kwi 2015 - 13:12:43

Zastanawiałam się tez nad skróceniem rękawów do długości tak przed łokieć lub 3/4?
Tak zmodyfikować mogłabym ją.
Przeglądałam internet w poszukiwaniu podobnych i właśnie były tak zrobione.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-27 13:18 przez Malutkaaa246.

Mała czarna na wesele?

27 kwi 2015 - 16:23:49

proponuję aby mozna było do tej sukienki doszyć parę koralików na górze , rękawy zostawić , torebkę małą dołączyć buciki też pod kolor torebki proponuję perełki kolor perły.

Mała czarna na wesele?

27 kwi 2015 - 18:34:07

Dzięki za pomoc. Tyle różnych zdań, ze
dalej nie wiem co zrobić. Wesele za 3 tyg. wiec może znajdę jakieś rozwiązanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuje kombinezon