Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 sty 2017 - 23:43:57

Zboki Jak chcą kupić to tutaj jest mnóstwo używanych rzeczy Oni chcą tylko pogadać i adresy maile pozbierać za free

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 sty 2017 - 11:50:47

a ja proponuję zrobić listę .... może nie czarną, ale przynajmniej ciemną listę gawędziarzy....
u mnie na niej mogę wpisać:

men891
fetyszysta21
hromoleto - jemu jeszcze dam szanse... przynajmniej nie kręci


na tą chwilę.... tyle... ale spokojnie już szykuję się kolejni kandydaci antypozdrowienia dla wyłudzaczy...
są też uczciwi, którzy nie zadają zbyt wile pytań, ale ich nie będę reklamować :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 sty 2017 - 12:47:25

Hahaha ...
A ja jestem fetyszyską biżuterii tylko złotej /pr.585/, chętnie przygarnę złoty łańcuszek jakąś bransoletkę itd.............................

Zapomniałam zaznaczyć,że biżuteria może być używana nie koniecznie nowa :-)

Zapomniałam zaznaczyć,że biżuteria może być używana nie koniecznie nowa :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-06 12:48 przez aniwla500.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

07 sty 2017 - 12:30:43

Witam, poszukuje używanych rzeczy przez płeć piękną i nie z wygórowaną ceną, fetyszysta :) Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

07 sty 2017 - 17:37:37

No i skończył się mój zapas rajstopek... Tak więc drogie koleżanki chętnie kupię używane rajstopki. Kolor nie ma dla mnie większego znaczenia. Chciałbym jedynie widzieć od kogo je tak naprawdę kupuję tak więc niezbędne będzie zdjęcie weryfikacyjne najlepiej z moim nickiem... albo z czym tam sobie ustalimy. Najbardziej odpowiadałby mi odbiór osobisty w Warszawie np. w jakimś centrum handlowym. 5 minut i po sprawie. Zainteresowana? Napisz koniecznie :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 sty 2017 - 18:59:50

Oj asia1987pl a takich gawędziarzy jest tu pelno a wiekszosc pousuwalam zeby mi nie zasmiecaly poczty.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 sty 2017 - 19:55:13

może warto by zrobić czarną listę i na bieżąco uzupełniać... mam dwóch kolejnych :) :) :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 sty 2017 - 14:07:52

U mnie tez by sie paru znalazlo ale ja nie bede nikogo tu wpisywac bo sie przestrasza i wtedy nikt do mnie nie napisze a jeszcze wiele rzeczy mam do sprzedania a na czarnej liscie chyba nikt by nie chcial byc a jeszcze bycie gawedziarzem to nic szkodliwego i zlego w porownaniu jak ktos kupuje rzeczy zeby ci zrobic na zlosc a potem za nie nie chce zaplacic i jeszcze do tego straszy albo kupuje i nagle kontakt sie urywa takich to nalezy dodac do czarnej listy bo mialam i takie sytuacje a kolejna rzecz to wole sie nikomu nie narazac.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 lut 2017 - 12:31:59

Zapraszam do zakupów u mnie :) - buciki, majteczki, rajstopki, skarpetki!



Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

07 lut 2017 - 00:33:11

szukam nike sprint sister

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 lut 2017 - 18:38:56

sprzedaje tu ktos jeszcze takie buty ?:P

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 lut 2017 - 18:53:58

Cześć dziewczęta, zainteresowany jestem zakupem rajstopek, proszę o priv :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 lut 2017 - 16:13:59

Sprzedam dwie pary butów, priv

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 lut 2017 - 18:59:47

Mam 5 par butów jakby ktos chcial to pw :D

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

adidasy nike sprint sister