Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 lis 2016 - 10:35:07

Witam wszystkie Panie...... a ja mam caly czas dylemat jak juz odwaze sie napisac i cos zamowic pozniej brakuje mi odwagi by to zamowic dane itp itd przepraszam Was fetyszystow bo psuje wam reputacje i Was drogie pani ze nie jestem zdecydowany ale chociaz tyle ze fotek nie wyludzam moze ktoras z pan jest w stanie mnie przekonac i namowic na "zakupy"??:)zapraszam na priv mam rowniez inne oferty:Ppozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 lis 2016 - 11:35:18

Ja osobiście nie mam zamiaru nikogo namawiać. Kupujesz, albo nie. Jak nie Ty, to inny. Przez takich fetyszystów jak Ty, dziewczyny nie chcą wdawać się z Wami w dyskusję, bo wymieniamy mnóstwo wiadomości i nagle przestajecie się odzywać. Czemu, bo słabo się zareklamowałam, czy nie zgodziłam się na chore warunki? Skoro boisz się o swoje dane, to po co w ogóle temat zaczynasz...

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 lis 2016 - 14:06:41

To prawda, ale tacy ludzie co sie nie odzywaja sa niepowazni. Przeciez mozna napisac ze nie jest sie zainteresowanym a nie zawracac glowe, kupowac i cisza.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

27 lis 2016 - 17:10:55

Cześć ;)
A ja lubię przebierać się w bieliznę którą od Was kupuję ;)
Chętnie nawiążę współpracę z dziewczyną którą zainteresują moje przebieranki;) Chciałbym fajnych relacji oprócz samej sprzedaży ze strony szafowiczki ;) Pogadać o bieliźnie i sexy ciuszkach ;)
Uwielbiam koronkowe hipsterki tego typu ;)


Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

30 lis 2016 - 17:21:21

Dobra, tyle osób do mnie pisze przez ten wątek, nie chce mi się pisać ciągle tego samego, więc obecnie na sprzedaż mam buty, o których wcześniej pisałam. Koturny 15cm, rozmiar 38 z widocznymi śladami stóp na wkładkach. Sprzedam za 20 złotych + kw. Jak ktoś jest ZDECYDOWANY, to proszę śmiało pisać. Na inne wiadomości dotyczące używanych butów/skarpetek/majtek/czegokolwiek co związane z fetyszem nie odpowiadam. Mam na sprzedaż tylko te buty, nic więcej.



zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 gru 2016 - 09:54:28

Zapraszam do siebie, referencje do wglądu :P

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 gru 2016 - 13:14:23

Witam wszystkich fetyszystów.
Promocja majteczki + skarpetki rajstopowe za 32zl tylko do konca tego tygodnia.
3 dni noszone i zadnych dodatkowych opłat.
Zapraszam do siebie ponieważ na mojej szafie jest część wystawionych rzeczy.
Do piątku można składać zamówienia.
Zapraszam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 gru 2016 - 19:09:51

Która dziewczyna sprzeda majteczki 15 latkowi? Piszcie na priv :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 gru 2016 - 19:13:12

Kupię rajstopy większa ilość,max 20 den z dominacją jasnych kolorów, od zadbanej Pani.proszę o priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-14 22:10 przez david95.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 gru 2016 - 20:21:38

Na prawdę istnieje taki temat xD? Haha :) bez uprzedzeń ale mnie to bardzo rozbawiło haha ^^

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 gru 2016 - 20:27:36

ZAPRASZAM DO MNIE :) SPRZEDAM MNOSTWO FETYSZOWYCH GADZETÓW !! ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 gru 2016 - 22:11:03

Kupię rajstopy większa ilość,max 20 den z dominacją jasnych kolorów, od zadbanej Pani.proszę o priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-14 22:11 przez david95.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 gru 2016 - 10:42:07

Witam. Zapraszam do Mnie wszystkich fetyszystow ktorzy sa zainteresowani kupnem majteczek, skarpetek, rajstop,stanikow oraz butow. Mam 2 pare jeszcze. Prosze pisac wiadomosci na moj profil poniewaz na profilu nie ma wszystkich rzeczy.

Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

24 gru 2016 - 10:10:25

A chcialaby któraś z was miec moneyslave?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 sty 2017 - 19:51:30

zapraszam do mnie:)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Lalka bella