Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

04 kwi 2017 - 17:05:12

ari1239 piszesz ze szukasz butow a jak ktos do ciebie pisze z oferta to nawet ciezko ci odpisac wiec jezeli nie odpisujesz na wiadomosci to i ofert mozesz miec niewiele :D

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

04 kwi 2017 - 18:02:54

ide na jakosc a nie na ilosc :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

04 kwi 2017 - 18:58:03

ari1239 skad wiesz wiesz ze u mnie nie ma jakosci ?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 kwi 2017 - 12:13:43

Witam wszystkich fetyszystów.

Sprzedam rajstopki o intensywnym zapachu moich stóp.
Zapraszam fo mnie
Rajstopki sliskie z gatty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-10 12:14 przez Angelina12345678.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 kwi 2017 - 12:53:57

Zapraszam :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 kwi 2017 - 19:43:16

Skarpetki zakupie od uczciwej

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 kwi 2017 - 15:30:13

Zapraszam do siebie :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

28 kwi 2017 - 11:52:56

Witam,
Tu Tomek jestem fetyszystą.
Szukam stałej współpracy miedzy uczciwą dziewczyną.
Interesuje mnie kupowanie skarpetek, balerinek, szpilek itp.
Tylko na stałe i ze zdjęciem. JA też daje swoje foto.
Proszę o kontakt PW zainteresowane kobiety.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

30 kwi 2017 - 20:09:19

Witam z chęcią kupię używane noszone pachnące kobietą majteczki możliwa dłuższa współpraca tylko poważne oferty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 21:12 przez martin1g.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 maj 2017 - 16:13:47

Chętnie sprzedam swoją bieliznę... u mnie gwarantuje uczciwość i extra zapach:)
Polecam każdemu fetyszyście.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 maj 2017 - 18:36:46

Cześć. Trochę odświeżę temat.
Przeczytałam kilkanaście stron w tym wątku i powiem szczerze, że jak najbardziej rozumiem zasadność poproszenia o zdjęcie kobiety, która takie rajstopki, skarpetki sprzedaje.
Zazwyczaj robię wtedy zdjęcie z kartką i jakimś napisem. Albo z moim mailem, albo z hasłem, które wymyśli sobie potencjalny kupujący.

Ale nie rozumiem na samym początku "pokaż dupkę która nosi te majteczki". No kurczę, tym sposobem to ja mogę każdemu wysyłać zdjęcia tyłka, albo od razu ustawić sobie na awatarze.

Wtedy wysyłam zdjęcia tylko i wyłącznie sylwetki, by był podgląd jak wyglądam. W ubraniu oczywiście, z karteczką, datą.

Któraś z was tu napisała o dziwkach z hiper ogłoszeń. :D Tak, tam jest prawdziwy wysyp gołych tyłków, cipek itd.
Sama mam tam konto, zdjęcia raczej stóp w skarpetkach itp. trafiło się kilku kupujących, którzy byli w porządku, ale zazwyczaj też wyłudzają zdjęcia.

Co do wyłudzania zdjęć: szanujmy się. Ja rozumiem, że kupujący ma swój typ kobiety i wymagania. Ale skoro wysyłam zdjęcie, ktoś pisze "super nogi,wow,biorę rajstopy,daj numer konta" .... Po czym cisza jak makiem zasiał.
i brak kontaktu.
Po co, pytam? Po co?
To już nie lepiej napisać "Ok, dziękuję, zastanowię się", niż robić z siebie samego oszusta?

Ogólnie, cześć wszystkim. Jeszcze nie dodałam tutaj żadnych ogłoszeń, ale gdybyście chcieli, mam kolorowe skarpetki,stopki do balerinek,rajstopy,majteczki. ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

29 maj 2017 - 16:45:01

Odnośnie wyłudzania zdjęć, to jest tu na porządku dziennym, ale nigdy nie zdarzyło mi się, żeby któryś z panów napisał do mnie: "pokaż dupkę która nosi te majteczki".
Zawsze trafiają się kulturalni kupujący :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

30 maj 2017 - 09:31:47

Ja chetnie pozbędę sie butow i uzywanej bielizny :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

31 maj 2017 - 10:12:28

Cytat
MariaAvaria
Odnośnie wyłudzania zdjęć, to jest tu na porządku dziennym, ale nigdy nie zdarzyło mi się, żeby któryś z panów napisał do mnie: "pokaż dupkę która nosi te majteczki".
Zawsze trafiają się kulturalni kupujący :)

U mnie różnie się zdarza, czasami nawet na gg ktoś prosi grzecznie o zdjęcie, czasem z ogłoszeń trafia się jakiś cham, który nie ma nic wspólnego z fetyszystami, ale jednak chciałby pooglądać gołe babki w necie. Zawsze odsyłam na redtube. :D

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Poszukuję torby zamszowej MANGO z frendzlami