Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Wesele Warszawa

16 kwi 2014 - 16:57:48

Razem z narzeczonym rozglądamy się za salą weselną w Warszawie lub okolicach ,interesuje na lokal pewny posiadający hotel dla gości .Co polecacie ?

Wesele Warszawa

17 maj 2014 - 23:38:12

Podpinam się pod pytanie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 16:22 przez rose2000.

Wesele Warszawa

17 maj 2014 - 23:53:57

ja bylam na weselu 2 lata temu w Warszawie (jestem ze śląska, wilchwy) w lokalu http://www.podaniolami.waw.pl/ i bardzo mi się podobało, pokoje ładne i jedzenie pyszne :)

Wesele Warszawa

18 maj 2014 - 07:17:03

hotel Sobieski. bylam tam na weselu, przemila, profesjonlna i ekspresowa obsluga, super klimat, nic dodac nic ujac ;] ja bylam zachwycona ;]

Wesele Warszawa

18 maj 2014 - 09:17:19

Ja polecam Gościniec pod różą niedaleko Warszawy.
Sala jest przepiękna wg mnie, wokół duży, bardzo łady ogród.
Zdjęcia umieszczone na ich stronie nie oddają tego co w realu...
No i cena przystępna. Duzy problem jest natomiast z terminami :(
My rezerwowalismy salę dwa lata wcześniej i już wtedy na sezon letni mieli tylko 4 wolne soboty, także radzę sie pospieszyć.
Moje wesele odbędzie się własnie w tym miejscu :) serce
Pozdrawiam i udanego szukania życzę! :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 09:18 przez kagie77.

Wesele Warszawa

18 maj 2014 - 16:22:42

ktoś jeszcze się wypowie? :)

Wesele Warszawa

08 cze 2014 - 13:15:26

Jeżeli zależy komuś na dużej sali w centrum Warszawy to na Nowym Świecie jest Imperia. Kilka ofert weselnych, lokalizacja świetna.

Wesele Warszawa

03 sie 2014 - 17:50:31

www.saladlaciebie.pl :) Polecam tę stronę, ja tam znalazłam wymarzoną salę weselną. :)

Wesele Warszawa

06 sie 2014 - 10:03:38

Ja w pełni mogę polecić Pałacyk Otrębusy. Miałam okazje być tam na weselu 2 razy i było wspaniale. Miła obsługa, pyszne jedzenie, świetne miejsce na wesele mają przepiękne pokoje dla gości naprawdę polecam każdemu kto chciałby zorganizować wesele. www.palacykotrebusy.pl

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Wesele Warszawa

12 sie 2014 - 13:23:11

Ja bawiłam się do tej pory na bardzo wielu weselach z Warszawy i okolic (większość moich znajomych pochodzi z tych rejonów) ale najbardziej podobało mi się w Promenadzie - nad jeziorem Zegrzyńskim.
Piękny ośrodek, bardzo dużo zieleni. Znajomi zorganizowali wesele pod namiotami. Było cieplutko tak więc romantycznie.
Jedzenie smaczne- głównie kuchnia polska ale wśród niej dużo smakołyków ( pierwszy raz na przykład próbowałam tatara z łososia).

Wesele Warszawa

28 sie 2014 - 09:47:50

Centrum miasta to ja chyba bym nie chciała, bo cenię sobie prywatność i spokój, dlatego razem z narzeczonym rozglądamy się za jakąś salą pod Warszawą, gdzie będzie przyjemna atmosfera, a nie zgiełk miasta. Wiem, że gdzieś w okolicach Rembertowa jest fajna sala, kilka osób mi o niej wspomniało, ale nie pamiętam nazwy :( Jeśli kojarzycie, to dajcie koniecznie znać. Znaleźliśmy też interesującą ofertę w Mazurkasie w Ożarowie Mazowieckim, więc kawałek od Warszawy, ale dla nas akurat nie stanowi to problemu. Przeogromne menu do wyboru, naprawdę jest w czym wybierać. Z opisu na stronie wynika też że dbają o szczegóły uroczystości i wszystko jest zaplanowane dokładnie. Dodatkowo można sobie wykupić stół wiejski, prosiaka pieczonego :P a nawet grilla na powietrzu :) Przeglądałam fotki na stronie, wszystko wygląda elegancko. Sami nie wiemy czy się zdecydować, chyba zadzwonię i się umówimy na spotkanie. Dajcie znać jeśli znacie to miejsce.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Wesele Warszawa

24 wrz 2014 - 12:53:32

Jeśli poza Warszawą, to może sala w Hotelu Poniatowskim w Kętach? Piękna okolica no i ten wystrój pałacowy, idealny - w ten jeden wieczór w życiu można się poczuć bajecznie jak królewna :) Same zdjęcia robią wspaniałe wrażenie a co dopiero na żywo... no i okolica niczego sobie, nadaje się nawet na sesję ślubną tak


niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele Warszawa

17 paź 2014 - 12:33:16

Tak jak już w innym wątku, polecam Pałacyk Otrębusy. W oferice ma wszystko, co jest niezbędne na weselu: kucharzy, piękną salę, ogród, komfortowe pokoje...:)
Nie raz się tam bawiłam, lokal zawswze staje na wysokości zadania. Na duże pochwały zasługuje tamtejszy ogród - jesli planujecie przyjęcie wiosną/latem szczególnie warto go wykorzystać, na przykłąd na grilla (lub zaplanować ślub w altanie).

Wesele Warszawa

22 paź 2014 - 06:22:49

A może macie jakiś sprawdzony hotel w stolicy w którym można by wynająć pokoje dla gości hotelowych. Przecież nie będą wracali po nocy do domu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

impreza modowa, młodzi projektanci Diy i handmade