Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:09:51

Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat tej imprezy :) zawsze chciałam się na nią wybrać jednak ciągle coś stawało mi na przeszkodzie :) chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego festiwalu. Co sądzicie o tej imprezie? Jaki panuje klimat? Oczywiście dodatkowym minusem jest fakt iż trzeba ten wypad zaplanować z pewnym wyprzedzeniem póki bilety są dostępne i ciężko niestety zebrać znajomych którzy również podzielaliby mój entuzjazm. A może ktoś podobnie jak ja chciałby się wybrać tylko niekoniecznie ma tak dograną paczkę?

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:15:08

Najlepsza impreza na jakiej bylam serce Ludzie mega pozytywnie do siebie nastawieni.. Muzyka super, wszystko naprawde na tak .. Jedynie bilety troszke drogie .. No ale cos za cos;)
Odliczam godziny , dni , miesiace (niestety jeszcze):P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 20:16 przez xxczarna9023xx.

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:16:44

Niebylam, ale opowiadali znajomi...syf kila i mogila..widzielijak laska na drugi dzien lezala przywiazana do drzewa i 10 ja....masakra duzo opowiesci slyszalam conajmniej zenujacych...klimat dobry..jak masz ze soba piatke..heh bo inaczejbedziesz sie czula nie swoja hehe

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:23:11

I wlasnie takie opinie sa dla mnie zenujace. Ktos nie byl a sie wypowiada bo cos tam slyszal .. No ludzie .. Ja bylam 2x nigdy nie widzialam zadnych podobnych akcji, co lepsza nie widzialam nawet jakis nacpanych czy naprawde spitych ludzi.. Wiadomo kazdy jedzie zeby sie bawic ale jakos zadnych zaczepek itd nie widzialam., Oczywiscie nie mowie ze napewno one podczas calego sunrise nie mialy miejsca , bo tego niewiem ale no moja opinia jest zupelnie inna . Mam znajomych co jezdza na sunrise co rok i bardzo sobie ta impreze chwala.. Wiec tak na dobra sprawe jak ktos nie byl to niech sie nie wypowiada , tylko najlepiej sam pojedzie i wowczas niech wyraza SWOJA opinie a nie osob trzecich ..

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:28:39

Mój chłopak był dwa razy i był zadowolony. Wybawił się, odreagował. Też nie wspominał mi o żadnych niemiłych incydentach. Jak jedziesz się bawić a nie szukać zaczepki to będzie wszystko w porządku:) Tylko tłum wielki jest i wszędzie trzeba się przeciskać lub stać w kolejkach :)

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:30:25

To fakt , kolejnki itd sa straszne -_-

Ale warte tego by pozniej sie dobrze bawic do rana :-)

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:30:54

Mój kumpel był rok temu i bardzo sobie chwalił :)

Sunrise Festival 2014?

24 mar 2014 - 20:32:49

ja byłam 4 razy i nie widziałam nigdy jakiś dziwnych akcji w stylu dziewczyny przywiązanej do drzewa:P Jak dla mnie klimat jest ekstra naprawdę super, ludzie są mili pomocni i mega pozytywnie nastawieni. Nie spotkałam się z chamstwem. Polecam polecam i jeszcze raz polecam! A bilety nie są wcale drogie bo aktualnie bilet na sobotę kosztuje 150zł i mamy możliwość posłuchania wielu wykonawców a np na Ibizie na jednego dj'a wejście do klubu kosztuje od 40 euro w górę więc jak dla mnie cena jest wręcz śmieszna :)
Ps. radziłabym raczej jechać paczką, nie radzę jechać np. samym dwóm dziewczynom bo jak wiadomo nawet w klubie jak faceci widzą same dziewczyny to mogą być nachalni a zresztą lepiej dmuchać na zimne :P

Sunrise Festival 2014?

27 mar 2014 - 18:41:27

Dziękuję Kochane za opinie :) korci mnie żeby jednak się wybrać ale to planowanie wcześniejsze jest dla mnie najgorsze, bo wiadomo do lipca jeszcze trochę może się wydarzyć poza tym tak jak już powiedziałam chętnych żeby razem ze mną się wybrać nie jest zbyt wielu :)

Sunrise Festival 2014?

20 lip 2014 - 22:09:58

Byłem dwa lata temu jak był Guetta i nie żałuję :) w tym roku też śmigam:) Jest ktoś kto też jedzie ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Warsaw Fashion Weekend 5-6 kwietnia, kto chce iść? :)