Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OPEN'ER FESTIVAL!!

02 lip 2013 - 14:46:24

Hej dziewczyny, czy któraś z Was wybiera się a tegoroczną edycje tego swietnego festivalu w Gdyni??
Ciekawi mnie czy rekordy liczby ludzi znowu zostaną pobite, jesli sie wybieracie to na kogo koncert czekacie najbardziej?
Ja już skacze po walizke upychając ostatnie rzeczy i zaraz wyjeżdzamy ''wesołym'' pociągiem wlasnie do trójmiasta, oby pogoda dopisała, oby KINGS OF LEON (bo to ich kocham całym sercem) dali nieziemski koncert, aby wszystko było super!!
wakacje czas zaczać, do zobaczenia na miejscu? :>

OPEN'ER FESTIVAL!!

02 lip 2013 - 14:50:09

Zazdroszczę Ci że jedziesz :) ja swoje fundusze wydałam na Orange Warsaw Festival i na wyprzedaże :P

OPEN'ER FESTIVAL!!

02 lip 2013 - 14:52:30

byłam na orange rok temu, na linkin park i lauryn hill -NIEZIEMSKI KLIMAT
i mimo że już mi też zostało mało kasy, to pojade na zupkach chinskich żeby tylko mieć takie wspomnienia jak z ubiegłego roku :D dla festivali warto żyć!

OPEN'ER FESTIVAL!!

02 lip 2013 - 14:53:04

ughhh ja tak strrrrasznie chciałam ;((( mieszkam w Gdyni w tym roku i mam tak blisko, ale kupujemy mieszkanie i brak mi finansów w zapasie :( kings of leon owszem chciałabym, ale jednak najbardziej mi zależało na arctic monkeys :(

OPEN'ER FESTIVAL!!

02 lip 2013 - 14:54:40

Cytat
primabella
byłam na orange rok temu, na linkin park i lauryn hill -NIEZIEMSKI KLIMAT
i mimo że już mi też zostało mało kasy, to pojade na zupkach chinskich żeby tylko mieć takie wspomnienia jak z ubiegłego roku :D dla festivali warto żyć!
Jasna sprawa :D Udanej imprezy :D

OPEN'ER FESTIVAL!!

02 lip 2013 - 14:56:11

Kendrick Lamar. serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wstęp wolny na koncert Quasi Una Fantasia w Krakowie Grodek 2013