Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Goosia8989

A w poprawiny już nie ma żałoby? Kupiła seledynową garsonkę.

ma czy nie to jej sprawa, tak samo jak jej sprawą jest jej ubiór.Skoro podoba jej się ta czarna kiecka to niech w niej idzie. Jak ktoś idzie do ciebie na domówkę to też ustalasz kolorystykę ?

Cytat
Goosia8989
A w poprawiny już nie ma żałoby? Kupiła seledynową garsonkę.

To idź i jej powiedz, że ma sobie na ślub kupić inną! Może kupiła na wesele czarną, bo taka jej się podoba? Moja mama na moim ślubie miała czarną sukienkę i szczerze to musiałam znaleźć zdjęcia bo nie pamiętałam w czym była. Jakoś było mi to bardzo obojętne czy ktoś założy czarną kieckę, czy różową koszulę, czy szare buty czy fioletową garsonkę! To nie jest pokaz mody i "co ludzie powiedzą", tylko WESELE, powinnaś sie cieszyć a nie zrzędzić bo Ci się czyjaś sukienka nie podoba. Chyba, że dla Ciebie kolory ubrań gości są ważniejsze od samych gości, bo na to wychodzi. Trzeba było jeszcze na zaproszeniach gościom napisać, żeby się ubrali na kolorowo. Bo tak to na pewno ktoś jeszcze założy czarną sukienkę, zobaczysz. I co wtedy? Wtedy pewnie popsują Ci wesele? Współczucia.

lato jest! najlpiej jakoś kolorowo :)

jak ma żałobę to na wesele nie idzie (biorąc pod uwagę tok rozumowania jednej z szafowiczek)
uważam że na czarno nie pasuje na wesele, kolor przygnębiający zwłaszcza w wydaniu starszej kobity

Cytat
maloonie
jak ma żałobę to na wesele nie idzie (biorąc pod uwagę tok rozumowania jednej z szafowiczek)

A dlaczego ma nie iść? O_o

Cytat
ursusc360
Cytat
maloonie
jak ma żałobę to na wesele nie idzie (biorąc pod uwagę tok rozumowania jednej z szafowiczek)

A dlaczego ma nie iść? O_o
a tylko strojem okazuje się załobę ??

Idzie się w tym w czym dobrze się czujemy. Na wesele nie trzeba się odpierniczyć we wszysrkich kolorach tęczy. Mój brat był na weselu we Francji i było pełno czarnych sukienek więc nie wiem w czym problem

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
maloonie

a tylko strojem okazuje się załobę ??

żałobę ma się w sercu, ale jak ktoś chce nosić czarne ubrania, czuje się z tym lepiej to dla czego ktoś by miał zabraniać ? bo ślub ? i co z tego wiele kobiet nosi czarne sukienki.

Cytat
maloonie
a tylko strojem okazuje się załobę ??

A kto twierdzi, że tylko strojem? O_o Niektórzy nie okazują strojem, inni tak, widocznie teściówka należy do tej drugiej grupy. Nikt jej nie każe łazić w czarnych worach pokutnych, ale skoro ona tak czuje i chce, to chyba jej sprawa?


Poza tym, teraz to mi się wydaje, że ona po prostu chce iść w tej kiecy, bo jej się podoba (skoro na drugi dzień kupiła kolorowe cośtam) - no i ma do tego prawo.

matko, co za absurdalny wątek.

autorko, będziesz na zaproszeniach dopisywać, że kobiety mają przyjść w jasnych sukienkach a mężczyźni w krawatach pod kolor tych sukienek, bo inaczej nie będziesz się dobrze bawiła? po co w ogóle robisz to wesele? dla ulżenia dyktatorskim zapędom? O.o

niech Twoja teściowa przyjdzie ubrana tak, jak chce, nie psuj ludziom krwi o taką pierdołę, albo zmień teściową i chłopaka - bo nie pasują do Twoich estetycznych kryteriów!

Cytat
male_p
matko, co za absurdalny wątek.

autorko, będziesz na zaproszeniach dopisywać, że kobiety mają przyjść w jasnych sukienkach a mężczyźni w krawatach pod kolor tych sukienek, bo inaczej nie będziesz się dobrze bawiła? po co w ogóle robisz to wesele? dla ulżenia dyktatorskim zapędom? O.o

niech Twoja teściowa przyjdzie ubrana tak, jak chce, nie psuj ludziom krwi o taką pierdołę, albo zmień teściową i chłopaka - bo nie pasują do Twoich estetycznych kryteriów!
Dokładnie

moja mama miała na moim weselu szarą sukienkę z czarnymi dodatkami, Tata miał czarny garnitur i białą koszulę na spinki, było bardzo elegancko :-)
moi teściowie z kolei mieli brązy i beże zarówno na naszym ślubie, jak i brata mojego męża (oczywiście inne zestawy, ale w tej samej kolorystyce)

pracowałam w sklepie z garniturami i kreacjami damskimi, panowie kupowali różne garnitury, Panie też wybierały różne kreacje, ale zwykle była to sukienka w komplecie z żakietem w jakichś stonowanych kolorach (ecru, popiel itp.)

w przypadku garniturów ważne jest, żeby był dopasowany, dobrany, najlepiej w nowym fasonie (z dwoma rozcięciami - jest taliowany i pięknie się prezentuje), ale to nie dotyczy tylko ojców Państwa młodych, ale każdego faceta ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orange Warsaw Festiwal - wymienię karnet!