Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Goosia8989

Bardzo proszę o opinie normalnych szafowiczek, a nie znerwicowanych jak np. koleżanka ursusc 360

Bo ja grzecznie pytam o wasze zdanie :)

A co było niegrzecznego w stwierdzeniu, że skoro nie chcesz ludzi w czerni, a matka ma żałobę, to jej nie zapraszaj? O_o Jakbyś Ty miała żałobę po swoim rodzicu i ktos by Ci kręcił nosem "w czarnym to nie, bo ja nie chcę o tupnę nóżką", to jakbyś się czuła? Może ona sobie inaczej nie wyobraża? Trochę empatii, bo podobno to ja jestem wredna, a coś mi się wydaje, że jednak Ty jesteś zwyczajną egoistką.

I zgadzam się z córkąchaosu, naprawdę od koloru sukienki uzależniacie to, jak będzie wyglądać wasze wesele? Bez jaj. Ta pani jest dorosłą osobą i ma prawo do własnych wyborów.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Goosia8989
Jaki kolor sukienek powinny założyć nasze matki, a jaki kolor koszul ojcowie?


Ok. Dzięki wszystkim za informację. Myślałam poprostu, że czarna sukienka gospodyni wesela leży w złym tonie. Ale skoro nie ma przeszkód, to ok.

Miłego popołudnia :)

Cytat
corkachaosu
raczej nie od ubioru zależy jak wygląda czyjeś wesele...
Dokładnie.
Nie wiem autorko co Ci przeszkadza, że teściowa będzie na czarno. Ma żałobę po 1 z najbliższych osób, więc powinnaś to uszanować. I zapewniam Cię, że jeżeli wesele będzie udane, to 1 osoba ubrana na czarno stypy z niego nie zrobi.

Widzę, że to forum to jest zbiór znerwicowanych nastolatek. Osoby, które są dojrzałe odpowiedziały normalnie. Ja tylko zadałam pytanie. Wyluzujcie...
Ja nikogo nie chcę ubierać. Nawet z nikim o tym nie rozmawiałam. Pytam tylko czy spotkał się ktoś kiedyś z taką sytuacją.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-28 14:25 przez Goosia8989.

Akurat nie nastolatki się tu wypowiadają... Po prostu jeśli Ty zapewnisz dobrą atmosferę na weselu to wesele będzie super extra czad, nawet jeśli na czarno ubraliby się wszyscy. Poza tym zrozum jej żałobę i nie ucz ojca dzieci robić, jest dorosłą, dojrzałą kobietą i wie najlepiej co zechce założyć i co wypada a czego nie wypada robić i zakładać.

Ma żałobę i to ją tłumaczy.Gdyby założyła coś kolorowego dopiero ciotki by jej cztery litery obsmarowały...że żałoby po ojcu nie nosi...

Cytat
Goosia8989
Widzę, że to forum to jest zbiór znerwicowanych nastolatek. Osoby, które są dojrzałe odpowiedziały normalnie. Ja tylko zadałam pytanie.

A my Ci tylko odpowiedziałyśmy. Nie wiem po czym wyciągasz takie wnioski? Bo nie dostałaś takiej odpowiedzi jakiej oczekiwałaś? No nie każdy będzie Cię po główce głaskał i Ci przytakiwał, takie życie. To Twoje pytanie brzmi jakby zostało zadane przez jakieś nieświadome życia dziewczę, ale Ty jesteś taaaaka dojrzała -.- Nie chcesz nikogo ubierać, ale na pierwszej stronie się żalisz "to mama młodego pana, więc mogła wybrać granat, kawę z mlekiem, a nie czarny." - no mogła, mogła wybrać też róż lub zieleń, ale nie wybrała, więc nic Ci do tego, proste. Pozdro.
Cytat
alibabato
Ma żałobę i to ją tłumaczy.Gdyby założyła coś kolorowego dopiero ciotki by jej cztery litery obsmarowały...że żałoby po ojcu nie nosi...

O, to też prawda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-28 14:32 przez ursusc360.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Goosia8989
matka mojego przyszłego męża ma żałobę po swoim ojcu. Ale jeszcze tylko miesiąc od daty naszego ślubu. Z racji tego kupiła sobie czarną sukienkę.

Generalnie nigdy nie wtrącałam się do niczyich upodobań, ale to mój ślub i nie chce, żeby wyglądał jak stypa :(

skoro ma żałobę to niech założy tą czarną kieckę. Twój ślub, ale bez przesady,że masz dyktować ludziom co mają zakładać. Zresztą zapewne nie tylko ona będzie w czerni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-28 14:35 przez klasiula.

mam ślub w tym roku a moja mama w marcu straciła swojego ojca, wiem, że będzie chciała ubrać się na ciemno, jakie kolory jej pasują? Myślicie, że granatowy lub ciemnozielony są dozwolone?

Cytat
KarolinaITA
mam ślub w tym roku a moja mama w marcu straciła swojego ojca, wiem, że będzie chciała ubrać się na ciemno, jakie kolory jej pasują? Myślicie, że granatowy lub ciemnozielony są dozwolone?

O_o A z jakich względów mają nie być dozwolone? D:

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
KarolinaITA
mam ślub w tym roku a moja mama w marcu straciła swojego ojca, wiem, że będzie chciała ubrać się na ciemno, jakie kolory jej pasują? Myślicie, że granatowy lub ciemnozielony są dozwolone?

nie ma dozwolonych, czy niedozwolonych kolorów. Niech idzie tak jak chce.

Cytat
KarolinaITA
mam ślub w tym roku a moja mama w marcu straciła swojego ojca, wiem, że będzie chciała ubrać się na ciemno, jakie kolory jej pasują? Myślicie, że granatowy lub ciemnozielony są dozwolone?
granatowy bedzie ok

Cytat
Goosia8989
Nie chce nikogo ubierać, ani narzucać kolorów, ale to mama młodego pana, więc mogła wybrać granat, kawę z mlekiem, a nie czarny. Nie uważacie? Czy może się mylę?

Bardzo proszę o opinie normalnych szafowiczek, a nie znerwicowanych jak np. koleżanka ursusc 360

Bo ja grzecznie pytam o wasze zdanie :)

Uważam, że masz rację. Ciemniejszy kolor załatwi sprawę, przecież nie wszyscy muszą wiedzieć, że przyszła teściowa ma żałobę, poza tym to już koniec żałoby.
Porozmawiaj spokojnie.

Cytat
ursusc360
Cytat
Goosia8989
Widzę, że to forum to jest zbiór znerwicowanych nastolatek. Osoby, które są dojrzałe odpowiedziały normalnie. Ja tylko zadałam pytanie.

A my Ci tylko odpowiedziałyśmy. Nie wiem po czym wyciągasz takie wnioski? Bo nie dostałaś takiej odpowiedzi jakiej oczekiwałaś? No nie każdy będzie Cię po główce głaskał i Ci przytakiwał, takie życie. To Twoje pytanie brzmi jakby zostało zadane przez jakieś nieświadome życia dziewczę, ale Ty jesteś taaaaka dojrzała -.- Nie chcesz nikogo ubierać, ale na pierwszej stronie się żalisz "to mama młodego pana, więc mogła wybrać granat, kawę z mlekiem, a nie czarny." - no mogła, mogła wybrać też róż lub zieleń, ale nie wybrała, więc nic Ci do tego, proste. Pozdro.
Cytat
alibabato
Ma żałobę i to ją tłumaczy.Gdyby założyła coś kolorowego dopiero ciotki by jej cztery litery obsmarowały...że żałoby po ojcu nie nosi...

O, to też prawda.

A w poprawiny już nie ma żałoby? Kupiła seledynową garsonkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orange Warsaw Festiwal - wymienię karnet!