Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie koleżanki- szafowiczki.

Mam pytanie odnośnie strojów rodziców zarówno panny młodej, jak i pana młodego.

Jaki kolor sukienek powinny założyć nasze matki, a jaki kolor koszul ojcowie?

Czy prawdą jest, że matki nie powinny mieć czarnej sukienki, a ojcowie muszą mieć białe koszule?

Proszę o wasze opinie. :)

byłam na kilku ślubach i nigdy nie widziałam jeszcze matek Państwa młodych na czarno ubranych. Jest tyle pięknych kolorów, że moim zdaniem warto zrezygnować z smutnej czerni...

Osobiście nigdy nic nie słyszałam o zasadach ubioru rodziców.

moja mama na moim ślubie miała różową sukienkę, na brata fioletową. Nigdy nie byłam na ślubie, gdzie mama młodej miała czarną sukienkę, zazwyczaj są to kolory pomarańczu, różu, fioletu lub ciemnego bardzo beżu. Tato miał na obu ślubach białą koszulę i krawat pod kolor sukienki mamy.

Czarny ubiór zazwyczaj na weselu źle wygląda, no chyba że są jakieś fajne dodatki kolorowe.

powinni założyć to w czym się dobrze czują

Na czarno to tylko na pogrzeb!!

matka mojego przyszłego męża ma żałobę po swoim ojcu. Ale jeszcze tylko miesiąc od daty naszego ślubu. Z racji tego kupiła sobie czarną sukienkę.

Generalnie nigdy nie wtrącałam się do niczyich upodobań, ale to mój ślub i nie chce, żeby wyglądał jak stypa :(

Myślę, że powinni założyć to, co im się podoba i w czym czują się dobrze. Chyba nie masz zamiaru ubierać rodziców i teściów?

Cytat
Goosia8989
Generalnie nigdy nie wtrącałam się do niczyich upodobań, ale to mój ślub i nie chce, żeby wyglądał jak stypa :(

To jej na swój ślub nie zapraszaj skoro tak bardzo boli Cię czyjaś żałoba.
Cytat
alibabato
Na czarno to tylko na pogrzeb!!

Dzięki, dobrze wiedzieć, że na tak wielu pogrzebach miałam okazję być.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-28 14:07 przez ursusc360.

Ludzie lato, kolory , zabawa i wy chcecie na czarno się odwalić

Nie chce nikogo ubierać, ani narzucać kolorów, ale to mama młodego pana, więc mogła wybrać granat, kawę z mlekiem, a nie czarny. Nie uważacie? Czy może się mylę?

Bardzo proszę o opinie normalnych szafowiczek, a nie znerwicowanych jak np. koleżanka ursusc 360

Bo ja grzecznie pytam o wasze zdanie :)

mezczyzna raczej smoking, a co za tym idzie na pewno biala koszula
jest jedna wazna zasada - zaden z gosci nie powinien wygladac lepiej od pana mlodego wiec jezeli ten nalozy garnitur to smoking u gosci odpada
mozna wtedy zalozyc ciemny garnitur, najlepiej w kolorze midnight blue
zalozenie krawata pod kolor sukienki partnerki to wielkie faux pas
koszula oczywiscie dlugi rekaw, dobrze by bylo na spinki, zrezygnowalabym z kamizelki
garnitur ze wzgledu na pogode raczej z welny 120-stki, wtedy nie bedzie musial zdejmowac marynarki (co tez jest slabo widziane w towarzystwie)

raczej nie od ubioru zależy jak wygląda czyjeś wesele...

Cytat
mag23
mezczyzna raczej smoking, a co za tym idzie na pewno biala koszula
jest jedna wazna zasada - zaden z gosci nie powinien wygladac lepiej od pana mlodego wiec jezeli ten nalozy garnitur to smoking u gosci odpada
mozna wtedy zalozyc ciemny garnitur, najlepiej w kolorze midnight blue
zalozenie krawata pod kolor sukienki partnerki to wielkie faux pas
koszula oczywiscie dlugi rekaw, dobrze by bylo na spinki, zrezygnowalabym z kamizelki
garnitur ze wzgledu na pogode raczej z welny 120-stki, wtedy nie bedzie musial zdejmowac marynarki (co tez jest slabo widziane w towarzystwie)

dzięki za Twoją opinię :)

moim zdaniem powinni się ubrac tak jak im się podoba a nie wg jakichś wymogów :) ja bylam na kilku weselach i spotkalam mame pana mlodego w czarnej sukience.. wiec mysle ze to nic zlego bo wyglądała dobrze z jasnymi dodatkami

Cytat
_madziutek_
powinni założyć to w czym się dobrze czują

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orange Warsaw Festiwal - wymienię karnet!