Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

1 minutę temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 17:29:43

wita, ! mam pytanie czy któras z Was była w tej galerii, poniewaz mam zamiar sie wybrac a mam dosc daleko chcialabym zapytac czy warto tam jechac , czy jest duzy wybor, jakie są ceny ?
Prosze o wszytskie informacje :0

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 17:37:37

Ja Ci moge napisać ponieważ mieszkam dosłownie 10 km od Ptaka...Przede wszystkim to nie galeria!!!! tylko takie hale z boksami, ceny są rózne, tak samo jak towar i sprzedawcy... Większosc fajnych, modnych ciuszków można kupić tylko na hurt, w detalu są rzeczy z poprzedniego sezonu lub same badziewia...Jedyne co często tam kupuje to buty, są fajne i modne modele ale ceny niestety do niskich nie należą
Jak byłam tam ostatnio nachodziłam się jak głupia a kupiłam sweterek z ,,kosza,, czyli z defektem
Ceny są takie jak na każdym bazarku, większosc handlujących z Piotrkowa Tryb. towar bierze właśnie z Ptaka
Po przecinej stronie ulicy masz Ptak Outlet...super wielki budynek, reklamowany i wychwalany!!!! Po czym po przekroczeniu jego progu wielkie g....mało sklepów, wiekszosc powierzchni do wynajęcia, jedyne butiki gdzie można coś sensownego kupić to reserved połaczony z mohito oraz vero moda
Jak masz daleko do Ptaka to (jak na moje oko) szkoda kasy na paliwo i czasu, juz więcej kupisz w Port Łódz

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:02:44

dziękuje za odpowiedz, może któraś jeszcze sie wypowie :)
a może targowisko Tuszyn??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 18:05 przez tycha.

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:05:00

Popieram koleżankę.

Cytat
atlanta1982
Ja Ci moge napisać ponieważ mieszkam dosłownie 10 km od Ptaka...Przede wszystkim to nie galeria!!!! tylko takie hale z boksami, ceny są rózne, tak samo jak towar i sprzedawcy... Większosc fajnych, modnych ciuszków można kupić tylko na hurt, w detalu są rzeczy z poprzedniego sezonu lub same badziewia...Jedyne co często tam kupuje to buty, są fajne i modne modele ale ceny niestety do niskich nie należą
Jak byłam tam ostatnio nachodziłam się jak głupia a kupiłam sweterek z ,,kosza,, czyli z defektem
Ceny są takie jak na każdym bazarku, większosc handlujących z Piotrkowa Tryb. towar bierze właśnie z Ptaka
Po przecinej stronie ulicy masz Ptak Outlet...super wielki budynek, reklamowany i wychwalany!!!! Po czym po przekroczeniu jego progu wielkie g....mało sklepów, wiekszosc powierzchni do wynajęcia, jedyne butiki gdzie można coś sensownego kupić to reserved połaczony z mohito oraz vero moda
Jak masz daleko do Ptaka to (jak na moje oko) szkoda kasy na paliwo i czasu, juz więcej kupisz w Port Łódz

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:06:05

Ja niestety nie zgodzę się z poprzedniczką, osobiście zawsze wracam z Ptaka obładowana po pachy i nie jakimiś badziewiami bazarowymi a naprawde fajnymi ciuchami czy butami. Polecam halę Polros, bo inne to moze faktycznie oferują rzeczy tandetne - nie wiem, nie zaglądam tam. Ceny różne ;-)

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:15:20

Agaya dziekuje za wypowiedz ,

A w tuszynie czy gluchowie ?
Któraś jeszcze tam była?
czekam jeszcze na opinie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-06 08:53 przez tycha.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

opinie na temat fashion days ktos kupowal