Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jest ktoś chętny?

<moderacja - wszystkie nowe wątki o podobnej tematyce będą podpięte do tego jednego, w ten sposób mamy wszystkie chętne w jednym miejscu ;)>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 18:14 przez moderator.

ja przyjadę, mam blisko

Kolejna, 15 już edycja Babiego Targu odbędzie sie 10. 01. 2010, w godz. 13.00- 16.00 w klubie Eskulap (www.eskulap.art.pl)


Wstęp na wymianę ciuchów jest odpłatny i kosztuje 8 zł lub 13 zł (wstęp +wypożyczenie stojaka na ubrania). Nie są wymagane wczesniejsze zapisy.

W trakcie imprezy odbędzie się kiermasz przedmiotów artystycznych (kolczyków, broszek, etc). Udział w kiermaszu jest odpłatny. Szczegóły pod adresem: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja). Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie- ilość miejsc jest bowiem ograniczona (dotyczy tylko kiermaszu przedmiotów artystycznych, nie wymiany ciuchów:).

Lubisz oryginalne ciuchy, niepowtarzalną biżuterię, niebanalne dodatki? Przyjdź na kolejną akcję wymiany ciuchów z cyklu Babi Targ.

Jeśli twoja szafa pełna jest ciuchów, w których już nie chodzisz, nie możesz na nie patrzeć albo w które się już nie mieścisz Babiląd organizuje imprezę dla ciebie!

Tylko tu wymienisz swój sweterek na czyjąś cudną sukienkę a bluzeczka od teściowej w jej ulubionym wrzosowym kolorze wreszcie znajdzie odpowiednią dla siebie osobę. A i tobie na pewno wpadnie w oko coś ciekawego. Wymienić możesz ubrania, buty i torebki - warunek muszą być czyste i w dobrym stanie.
Wymiana może przebiegać w formie bezgotówkowej, jeśli obie strony transakcji się na to zgodzą. Możesz też wycenić swój ciuch, by móc go później sprzedać. Uwaga! Ceny nie powinny być zbyt wysokie- pamiętajmy, że chodzi nam o ideę recyklingu:)

Uprzejmie prosimy o zabieranie ze sobą swoich wieszaków, stojaków na ubrania lub innych przydatnych sprzetów, na których mozna wyeksponować ubrania. Ilość nosników jest bowiem ograniczona a ich wypożyczenie kosztuje:)



Jak by coś było to bym chętnie przyszła:)

niezweryfikowana
Posty: 509
Ostrzeżenia: 1/5

Ja również, dziś nie mogłam bo jestem chora, więc zorganizujmy coś bo do Poznania mam bliźiuteńko ;))

I znów przegapiłam!! :-( Kiedy będzie następne spotkanie, ktoś wie??
W ogole przeczytalam ze cos podobnego odbywa sie w Bonuba cafe... Póki co 17-go bede sama organizowala takie spokanie u mnie w mieskzaniu, ktoś chetny?
Agata

jA TEZ MAM BLIZIUTKO DO POZNANIA :)

Ja też jestem za;D

jesli ktokolwiek chetny na wymianke 17go o godz 20:00 prosze o kontakt na ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
pozdraiwam
Agata

ktoś zna jakieś secondhandy w poznaniu? jak tak to prosze o dokładnijszy adres;P

kurde, szkoda ze nie jestem z poznania ;/

Cytat
rudzienkaaa
I znów przegapiłam!! :-( Kiedy będzie następne spotkanie, ktoś wie??
W ogole przeczytalam ze cos podobnego odbywa sie w Bonuba cafe... Póki co 17-go bede sama organizowala takie spokanie u mnie w mieskzaniu, ktoś chetny?
Agata

Agdzie czytałaś o tym, że odbywa się coś takiego w "Bonuba cafe" ?? :)
A co do tych wymianek w Eskulapie to fajnie było:):):)!!

TAK ja tez jestem za:)
PS. Apropo poznania zna ktoś Fajne SH ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-13 19:17 przez kojanka.

jak jestes zainteresowana wymiana ciuszków i masz wolny wieczor 17go to prosze o kontakt:))) A.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymianki w Lublinie