Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To moje brwi permanentne. Zapłaciłam nie mało, w dobrym salonie..ale teraz żałuję, że tam poszłam. Minęły dwa lata i zastanawiam się czy je usunąć. Metoda wydaje mi się tatuazowa.. odcień jakiegoś grafitu :/ ciagle maluje cieniem, wtedy sa jasniejsze. jak to wygląda z waszej strony? Usuwalybyscie?

Tu w naturalnym świetle.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 11:15 przez natshienka.

dobrze wygląda , makijaż ten się po prostu wybiela i tuszu jest mniej, powinnaś iść do salonu i zrobić na nowo .

Pytałam w salonach, mówili że pigment jest tak głęboko umieszczony, że jedynie usunięcie i zrobienie nowego pozostaje.. a to są kolejne koszta :/ dziękuję za odpowiedź:) może zostawię i będę dalej malować cieniem.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

nie wygląda to najgorzej, aczkolwiek wydaje mi się, że są za cienkie :)
poszłabym do innego salonu i zmieniła kształt jeśli nie daje Ci to spokoju z czasem ten pigment powinien jaśnieć, poczekaj jeszcze rok, różnym osobom różnie kolor się utrzymuje w zależności od typu skóry, trybu życia i wielu czynników mojej siostrze wyjaśniał po półtorej roku, a znajomej po 3 latach dopiero

Masz bardzo ładny kształt,ponieważ nie są za cienkie a nie są też grubachne,
kup sobie henne / w kolorze brąz do włosów/ i odświeżaj co jakiś czas w/g tego jak będziesz uważała.Ja też mam zrobione brwi /minęły trzy lata/ ale mam ciemniejsze,chociaż nie robiłam je na czarno tylko zmieszana czerń z brązem,jestem
bardzo zadowolona.
Mnie się podobają twoje brwi, wierz mi. hi

Moim skromnym zdaniem Twoje brwi są za cienkie i w nieciekawym kolorze.
Powinnas pogrubic i zmienic kolor.
Jesli lingeristki mowia Ci,ze nic nie da się zrobic to zaczy,ze powinnas poszukac innej-da się wszystko. A jesli chodzi o laser-usunięcie wcale nie jest takie kolorowe jak się mysli.

Moim zdaniem makijaż permanentny wygląda nienaturalnie i brzydko. Dziwię się, że kobiety się na to decydują.

Dziękuję dziewczyny za odpowiedź:) nela1992x uwierz, że wolałabym mieć swoje naturalne... ale te dwa lata temu byłam bez brwi.. nie wiem jak to się stało, domyślam się, że przez zła regulacje. Malowalam je ciągle, miałam ich dość.. teraz nie wyobrażam sobie życia bez tej wygody:) tylko trochę inne mi się marza.. ale cóż, dziewczyny piszą, że nie jest źle to jeszcze poczekam :):)

Cytat
nela1992x
Moim zdaniem makijaż permanentny wygląda nienaturalnie i brzydko. Dziwię się, że kobiety się na to decydują.
to twoja opinia a jeśli dziewczyna nie ma wogóle brwi?

Właśnie Panie mówią, że zmienić koloru się nie da, jest za ciemny i muszę usunąć jeśli chce jaśniejszy, no i brązik :) a jak to jest z laserem? Dlaczego nie jest tak kolorowo?

daj sobie spokój, ja też mam zrobione brwi , to tez zalezy jakie barwniki były .
Ja miałam francuskie, najpierw był kolor ciemny brąz to pózniej odbarwił się na ceglasty .
Teraz mam czarny z brązem , kolor wychodzi delikatny grafit .
skóra każda jest inna jak i barwniki.
Mówią że to na 5 lat ale to nie jest prawda trzeba bez mała co roku poprawiać niestety.
To tak jak z tymi wszystkimi kosmetycznymi usługami , botox , mikrodebrazja i tym podobnie, nic nie jest na stałe.

brwi ładne kształt i grubosc akuratnia nic nie zmieniaj a juz tym bardziej nie przyciemniaj

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Hm, to rzeczywiście wygląda jak tatuaż, mało naturalnie... Jaką metodą miałaś wykonany zabieg? Bo ja miałam włosową i efekt jest o wiele bardziej subtelny, brwi nie wyglądają sztucznie, tylko właśnie tak naturalnie, delikatnie. No i ja troszkę szersze je mam, a to też robi dużą rożnicę. Robilam w wawie- w salonie Jest Pięknie. Może przejdź się na korektę do swojej kosmetyczki? Albo poszukaj gabinetu, w którym poprawią ci to, co masz.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Wyglądają dobrze nie rob juz nic zeby pózniej dopiero nie żałować bo przedobrzysz

Moim zdaniem tylko pogrubienie wchodzi w grę,kolor i kształt tez mi się podoba pociesza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolor szminki ktoś coś wie ??